Toyotacılar Muhabbet Köşesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan tugsan75 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 19,670
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 673,386

Etiketler

Ynt: Toyotacılar Muhabbet Köşesi

cihanülker' Alıntı:
işte olay bu erkan çok sağolasın ,ailemize yakışan ,yardımlaşma örneği ,çok sevindim ;)

lastik ve cant profesörü erkancan.. yürür bu makine sayende.. ;D ;D

Grnt430

THE FARUK' Alıntı:
lastik ve cant profesörü erkancan.. yürür bu makine sayende.. ;D ;D

vay faruk abi demek bu canavarda kaldırımda durmaktan kurtulacak
gerçi her önünden geçişte göz zevkimizi okşuyordu ama sevindim genede

Faruk hocam,

Sadece uçar demek olmaz , makinanın hakkı şu uçar - kaçar / dalar - çıkar...... bir arslan yavrusu dahamı geldi :eek:

bsayil' Alıntı:
vay faruk abi demek bu canavarda kaldırımda durmaktan kurtulacak
gerçi her önünden geçişte göz zevkimizi okşuyordu ama sevindim genede

barbaroscan hepsine yetişecek zamanım olmuyo bu gidişle galericiliğei donücek işim ;D.eksiklerini tamamlayıp.bir kaçını satmaya karar verdim kardeşim.

aozturk' Alıntı:
Faruk hocam,

Sadece uçar demek olmaz , makinanın hakkı şu uçar - kaçar / dalar - çıkar...... bir arslan yavrusu dahamı geldi :eek:
ahmet bey yeni değil bu. 2 yıldır uğraşıyorum bu makineye ;D Çok meraklıyım ve toyota 4x4 hastasıyım uzun yıllardır uğraşıyorum modıfıyeye kendimce..
antalyada yaşayanlar bilir bunu..benim şirketin ön cephesinde tabelam yoktur.sadece toyotalar vardır ;D ;D ;D

20112007001

tabela yerine de toyota kullanıyorum.. herkez rahat buluyo işyerimi ;D ;D ;D

THE FARUK' Alıntı:
tabela yerine de toyota kullanıyorum.. herkez rahat buluyo işyerimi ;D ;D ;D

Bundan daha güzel tabelamı olur, Allah daha çok versin garaj kiralarsın ;D ;D ;D. Sarıyı biliyoruz Soğucak Kartalı , beyazı gördük az önce , kapıda siyah hılux. Senin elinden bide 80 çıksada bana kısmet olsa nede iyi olur.... ;D

aozturk' Alıntı:
Bundan daha güzel tabelamı olur, Allah daha çok versin garaj kiralarsın ;D ;D ;D. Sarıyı biliyoruz Soğucak Kartalı , beyazı gördük az önce , kapıda siyah hılux. Senin elinden bide 80 çıksada bana kısmet olsa nede iyi olur.... ;D

walla ahmetcan bu öyle bir tutku ki.. yapıyosun sonra satlmaya kıyamıyosun..zaman içinde bir iki derken oldu 7 tane ..antalyaya geldiğinizde hepsi siz dostların emrinde :smiley:

THE FARUK' Alıntı:
walla ahmetcan bu öyle bir tutku ki.. yapıyosun sonra satlmaya kıyamıyosun..zaman içinde bir iki derken oldu 7 tane ..antalyaya geldiğinizde hepsi siz dostların emrinde :smiley:

Maşallah diyelim bu durumda heran piyasaya müdahale ederim diyorsun yani :D, şaka bir yana demekki hemen hergün uğrasacak düşünecek bir konu var sende offroad la ilgili desene ;D ;D

aozturk' Alıntı:
Maşallah diyelim bu durumda heran piyasaya müdahale ederim diyorsun yani :D, şaka bir yana demekki hemen hergün uğrasacak düşünecek bir konu var sende offroad la ilgili desene ;D ;D

:smiley:ahmetcan daha iyi ve güzelleri sizlerin olsun dileğim..

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,622
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR