Toyotacılar Muhabbet Köşesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan tugsan75 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 19,670
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 673,386
Ynt: Toyotacılar Muhabbet Köşesi

cihanülker' Alıntı:
abi bende çok özledim tamda benim havalarım var şu anda fırtına ne kamp atardık bizim koya ,şu anda ,tadından yenilmez valla ,mutlaka geleceğiz ağız tadıyla bir kamp atarız
inşallah kardeşim..
bu arada kerdeşime bir ihtiyacımı soylesem olurmu acep :smiley:
15 cant 6 bijon 10 inc aleminyum olmayan 4 adet canta ihtiyacım var..
aslında erkan kardeşime söylemeliydim ama seninde bilgin olsun istedim cihancan..
bir bj60 topladım ayakları topal.. ;D

Etiketler

buda o topalın resmi.. :smiley:

Yeni land

THE FARUK' Alıntı:
inşallah kardeşim..
aslında erkan kardeşime söylemeliydim ama seninde bilgin olsun istedim cihancan..

abi bj 60 jantımı lazım yani veya bijon aralıkları ne olacak ??? , ne demek hemende bakarım buradan

cihanülker' Alıntı:
abi bj 60 jantımı lazım yani veya bijon aralıkları ne olacak ??? , ne demek hemende bakarım buradan
cihancan benim diğer araçlarda mangels marka cant var..bj 60 cantı istemiyorum..
6 bijon 15 cant 10 inc jeep cantları hepsi birbirinin aynısı..olmasada tornada uydururuz flanşla 2.elde olur (çıkma yani ) yeterki aleminyum olmasın..

faruk abi carpisanturkden fiyat aldinmi anladigim kadar sen gercek celik jant ıstıyorsun. milletin teneke diye tabir ettikleri o yapiyor ama fiyatlari konusunda fikrim yok.

RedlinE' Alıntı:
faruk abi carpisanturkden fiyat aldinmi anladigim kadar sen gercek celik jant ıstıyorsun. milletin teneke diye tabir ettikleri o yapiyor ama fiyatlari konusunda fikrim yok.
mücahit kardeşim carpisantürkün telefonu varmı sende bir görüşeyim onunla..

THE FARUK' Alıntı:
inşallah kardeşim..

Tamam abi,ben notumu aldım ;)

faruk hoca netten buldum

Merkez:
Evren Oto Sanayii Sitesi.
2. Blok No:12
Esenyurt-İstanbul
Tel: 0212 - 672 06 11
Fax: 0212 - 672 95 90

Şube:
Dolapdere San Sitesi,
21. Ada No: 24
İkitelli-İstanbul
Tel: 0212 671 60 00

Kenan Çarpışantürk
Cep: 0532 - 244 38 64

Arif Çarpışantürk
Cep: 0532 - 769 00 68

http://images.google.com.tr/imgres?imgurl=http://i250.photobucket.com/albums/gg244/dron_album/teknik/land/CIMG3042.jpg&imgrefurl=http://www.gezenbilir.com/index.php%3Ftopic%3D38467.msg407925&usg=__nbLsvO00i7mEvZvxnGXadgbQZrw=&h=768&w=1024&sz=90&hl=tr&start=16&um=1&tbnid=3LXOW-ViEfnndM:&tbnh=113&tbnw=150&prev=/images%3Fq%3Djant%2B%25C3%25A7arpi%25C5%259Fant%25C3%25BCrk%26hl%3Dtr%26rlz%3D1T4GZEF_trTR347TR350%26sa%3DN%26um%3D1

buda yaptıgı jantların tıpi bizim forumdan buldum.
kendi sitesi calişmiyor. 600 700 cıvarıymıs jantlar kesın degıl ama bu bılgı.

mücahit şöyle bir durum var,yapma jantlarda balans tutturmak cok zor, özellikle genişliği 10 inç olanda iyice zor, faruk abi de 10inç istiyor,erkan daha iyibilir danışmak lazım

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,622
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR