Toyotacılar Muhabbet Köşesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan tugsan75 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 19,670
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 673,492

Etiketler
Ynt: Toyotacılar Muhabbet Köşesi

bi iletişim bilgisi almamız mümkün mü acaba abi Osmaniye burnumun dibi sayılır
Çakılar hakikaten kaliteli duruyor

Çakı güzelmiş

Çakının ilk denemesini dün yaptım.Ben oldukça memnun kaldım .
Ağırlığı ve ağırlık dağılımı,keskinliği felan çok hoşuma gitti.
Şimdi biraz büyüğünden özel bişeyler yaptırıcam

Nasıl bir deneme yaptın çok merak ediyorum ;D ;D

Ben biraz daha büyük çeliği az daha geniş, bunun gibi agresif saplama modeli olmayan doğrama amaçlı bişey yaptıralım derim. Ucu daha yuvarlak dönsün

Tempus' Alıntı:
Nasıl bir deneme yaptın çok merak ediyorum ;D ;D

Ben biraz daha büyük çeliği az daha geniş, bunun gibi agresif saplama modeli olmayan doğrama amaçlı bişey yaptıralım derim. Ucu daha yuvarlak dönsün

Abimde görüpte aşık olduğum ve bana vermediği ;D bir bıçak var.Çok özel bişey,adam kullanmıyor vitrininde sergiliyor resmen ;D Oda el yapımı felan
Onun resmini yollıyımda sana ona bi bak
Ben ondan istiyorum işte

Denemeye gelince ;
Dün,gerek benim diğer kamp bıçaklarım ve gerekse evdeki diğer bıçaklarla teker teker deneme yaptım ( domatesi ince ince kesmek,domates zordur biliyosun.Salatalık,biber,sucuk,et felan ... aklına ne gelirse... )
Ben hiçte rahatsız olmadım,gerek ele oturması,kontrolü ve gerekse keskinliği felan beni oldukça memnun etti Kürşat.Yani ben memnun kaldım.
Ama kamp için dediğim gibi bunun daha büyüğü lazım bana ;D

Ya insan daha büyüğünü istiyorda bunun daha büyüğü ile ne kesicezki bir yanda, öküz kesip etinimi çıkartıyoruz sanki ;D iki domates doğruyoruz 2 biber

Tempus' Alıntı:
Ya insan daha büyüğünü istiyorda bunun daha büyüğü ile ne kesicezki bir yanda, öküz kesip etinimi çıkartıyoruz sanki ;D iki domates doğruyoruz 2 biber

Ya kardeşim,aslında haklısın ama işte bunun biraz daha büyüğü olursada neden oldu demem ;D
Ne zararı var ,biraz büyüğüde olsun yaw ;D

CDM-SUBARU' Alıntı:
Ya kardeşim,aslında haklısın ama işte bunun biraz daha büyüğü olursada neden oldu demem ;D
Ne zararı var ,biraz büyüğüde olsun yaw ;D

ya işte bu cebe kolay giriyor hisetmiyorsun bile, büyüdükçe bepde sıkıntı olabilir en fazla 2-3 cm büyütmek lazım

Tempus' Alıntı:
ya işte bu cebe kolay giriyor hisetmiyorsun bile, büyüdükçe bepde sıkıntı olabilir en fazla 2-3 cm büyütmek lazım

Cep çakısı mantığıyla evet,kesinlikle haklısın Hatta bırak büyütmeyi,böyle kalması en doğrusu .
Ama hani iyi yapılmış bir "kın" ile bahsettiğim boyutlarda bi kamp bıçağıda oldukça güzel olur.
Yani cep çakısı modundan kamp bıçağı moduna geçmekten bahsediyorum

selam arkadaşlar dikkatinize

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=75755.0

Eveeettt bu haftada bitti bakalım haftasonu kim nereye gidiyor?

vadili' Alıntı:
birde Bitpazarı muhabbeti var tarabyada.

18-19 Haziran ve hemen ardından 25-26 Haziran kamplarım var ,iki hafta üst üste ;D
Sonrasındaki hafta ise büyük ihtimal Antalya ;D
O yüzden bu hafta nadasa bırakıcam kendimi ;D