Toyotacılar Muhabbet Köşesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan tugsan75 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 19,670
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 673,492
Ynt: Toyotacılar Muhabbet Köşesi

bakmakta fada vardiyorun bulınke http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=73878.new#new

Etiketler

Arkadaşlar,bu ilandaki aracı ve sahibini bilen varmı?
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-toyota-daglarin-efendisi-toyota-fj-40-cruiser-48666207/detay/

Sanırım bu araç yurtdışında yaşayan birinindi, galiba ismi Kemal Ayata idi.

fissek' Alıntı:
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-toyota-daglarin-efendisi-toyota-fj-40-cruiser-48666207/detay/

fissek' Alıntı:

aracı biliyorum uzun süre satılmadı bakmayada gittim, yükseltme kiti old man emü, ön arka arb kilit var. LPG yok.

kullanmadım ama araç çok sert dediler. Asfaltta giderken de çok geziyormuş. Sadece arazide kullanım için alınabilir. 20 000 civarına vermeye razı gibilerdi.

Sahibi yurt dışındaymış. Yürür aksam ve motoru bilmiyorum ama dıştan çok yıpranmış görünmüyordu. fj40 alıcak olsam alırdım.

Bilgi için sağolun arkadaşlar,niyetimiz var ama araç şu anda galeride acaba direk sahibine ulaşabilirmiyiz diye sormuştum.
Daha öncede ilandaydı,bi ara çektiler başka galeriden tekrar ilana çıktı şimdi.

yaz geldi , artık muhabbet bitti galiba , off road sezonu kapandı , tatil sezonu başladı .

yeni projeleri olan kimse yokmu ?

BAP' Alıntı:
yaz geldi , artık muhabbet bitti galiba , off road sezonu kapandı , tatil sezonu başladı .

yeni projeleri olan kimse yokmu ?

herkese merhaba,
Balkan gezisi programı var,geçen yılda bir grup arkadaş gitmişti ,çok büyük bir engel engel çıkmazsa ben gideceğim... değerlendirmekte yarar var .........bende program var isterseniz gönderebilirim..

selamlar

Arkadaşlar özel yapıp sibop mu sübapmı ne çeliğinden evladiyelik muhtar tipi çakılar yaptırdım 2 tane bir tane bana bir tane Erkan kıllı beye.

Osmaniye de çok meşur adamlar yapanlar tamamen el yapımı. Bende bunların bir alt kalitesinde vardı 20 senedir kullanılır ve daha bileylenme ihtiyacı bile duymadı.

100-150 tl gibi bir fiyata özel yapılıyor, her bir çakının imalatı 3-4 gün sürüyormuş çakının metal kısmına istenilen yazı yazdırılaniliyor, sap kısmı istenilen malzemeden istenilen desende üretilebiliyor. Çakının şekli ebatınıda biz belirleyebiliriz. İsterseniz montlar vs gibi üstünde toyota yada land cruiser yazan isimlerimiz yazan çakılar yaptırabiliriz.

[attachment=1]

IMG 0293

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,622
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR