Toyotacılar Muhabbet Köşesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan tugsan75 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 19,670
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 673,492
Ynt: Toyotacılar Muhabbet Köşesi

Kürşadcığım,

Tamam gerçekten de kamp isteğimizdeki amaçlardan biriside dost muhabetleri ama bizi bilen var bilmeyen var. Oysaki hep akıllarda kalan şu olmalı '' Toyota gibi adamlar '' . Yaparız dediler yaptılar, karda olsa buzda olsa yaparlar. Şahsen bu benim şahsi düşüncem.

Bu yüzden Müconun açtığı bu konu yapıcı , birbirimizi tamamlayıcı, sorun giderici bir yaklaşım olacak diye sevinmiştim.Lütfen bundan başka bir sonuç çıkarılmasın , üzülürüm.

Etiketler

4 noktadan emniyet kemeri mutlaka olmalı dedikleri bumu?

;D ;D ;D

[attachment=1]

192075 173860705995631 144970742217961 354477 7681498 o

Tempus' Alıntı:
4 noktadan emniyet kemeri mutlaka olmalı dedikleri bumu?

;D ;D ;D

[attachment=1]

Burda 4-5-6 nokta değil önemli olan.
İşlevi işleviiiiii ;D korudğu şeyler önemli olan ;D yoksa 3 olmuş 5 olmuş ne önemi var ;D

Şu erteleme konusunda bende 1-2 cümle ediyim. :smiley:

Yaw beyler,böyle şeylere fazla takılmanın pek anlamı yok.
Olmadı ertelendi işte,canlar sağolsun. :smiley:
Nasılsa hepimiz buralardayız,canlar sağ olduktan sonra yine hep beraber yapılır yeni ve güzel buluşmalar. :smiley:

doktor bune :smiley:

http://youtu.be/phTiAXCNzJw

http://www.youtube.com/watch?v=phTiAXCNzJw

Ya ne muhabbet donmus be yaw ahmet abide muco kursoda hakli bence biz arkadasiz onumuzdeki maclara bakarim valla ben kendi adima fena hazirlanmistim mucoya cihana fena gulcektik hala da o moddayim su an bile guluyorum :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,622
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR