Toyotacılar Muhabbet Köşesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan tugsan75 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 19,670
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 672,274
Ynt: Toyotacılar Muhabbet Köşesi

abıcım su farkı var abd ıle bıle gorusursun.
senın cb 4 km falan ceker en baba 8 ceker ama o cıhaz heryerı ceker
sıkı bır antenle konusuruz mesela senle bırazda havaya baglı

Etiketler

tamam o zaman bende lisans alıcam , harç hurç nereye ne zaman yatıyor sınav ne zaman söyleyin bana çıksın bu iş aradan

Tempus' Alıntı:
telsiz işini bende düşünüyorumda onun da dersine çalışmak lazım

Telsiz lisansı almak isteyenlerle ilgili bir liste yaparsanız, çalışma şekli ve diğer konularla ilgili her türlü yardımda bulunurum. Hatta önümüzdeki sınava A sınıfı için tekrar katılacağım için beraber gireriz.

RedlinE' Alıntı:
Recep bey hayirli olsun lisansiniz ben hariç kimsede yok toyota camiasinda bildigim kadariyla...
adamlara baskida yapiyorum ama işlemiyo kafalarina iki kişi olursak belki daha iyi olur.

Teşekkürederim. Önce bir liste yapıp katılımı isim olarak çoğaltıp sonra soruları verip cevaplarını ezberlettikten sonra hepsinin harçlarını toptan yatırıp ve de bir servis münübüsü kiralarsak bu iş olur gibime geliyor :D

BJ 45' Alıntı:
Teşekkürederim. Önce bir liste yapıp katılımı isim olarak çoğaltıp sonra soruları verip cevaplarını ezberlettikten sonra hepsinin harçlarını toptan yatırıp ve de bir servis münübüsü kiralarsak bu iş olur gibime geliyor :D
;D ;D ;D ;D ;D

hakikaten başvuru şartları nelerdir hazırlanalım alalım afet vs diyor ilgimi çekti "arkadaş arıyorum arkadaş" :D

warmaster' Alıntı:
hakikaten başvuru şartları nelerdir hazırlanalım alalım afet vs diyor ilgimi çekti "arkadaş arıyorum arkadaş" :D

Paniğe gerek yok, daha çok zaman var. Belli bir sistemle son üç gün ezber yapıyorsun iş bitiyor. Bir şeyler yapmak istiyorsanız liste yapıp adam toplayın. Trac Telsiz Amatörleri Derneği Kadıköy şubesine üye oldum. Bütün off road çuları aralarında görmek istiyorlar.

Bunlar boyle hevesli ya hadi iki satir ezberleyin diyince aman be hoca dunyayımı kurtarcaz derler.

dostum sınopla kalmıycaksınkı

almanya dıyorumm.
rusya dıyorum anla dıyorumm.

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=69524.0

baslıgı bılmıyen abıler

dıkkat ettıylsenız baslıkda yer ve tarıh yazmıyo bı el atın sunada netlestırelım montlar okeylendı yarın sabah bıtıs gununu yazarım bu hafta sonuna bıle yetısır gıbı haftaya bulusalım yeter yaptıgımız mıskınlık.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,621
Kayıtlı Üye Sayımız
172,265
Kaydolan Son Üyemiz
handyman.

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR