Toplam Online Olma Sürelerimiz

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan wanted Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 28
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,113

wanted

gezki kendini bulup kendin olasın
Yer
ist/trabzon
arkadaşlar belki gereksiz bir başlık olarak bulabilirsiniz am ben merak ettim ondan açıyorum
benim
Toplam online süreniz: 2 gün, 6 saat ve 50 dakika.
diiyor ya sizinkilerde

Etiketler
Ynt: Toplam Online Olma Sürelerimiz

İlk on sıralaması :smiley:

mogzilla 127gün 1saat 44dk
VitaEsMorte 118gün 20saat 35dk
yol 97gün 7saat 28dk
AYDURAN 79gün 11dk
ceranus 65gün 17saat 12dk
Jeep34 64gün 13saat 48dk
yücel 58gün 5saat 0dk
TezzMertek 56gün 10saat 45dk
phobios 55gün 13saat 51dk
MK51 55gün 1saat 29dk

bizim gibi çömezler bunlar görünce ne diyebilir maşallah

yol' Alıntı:
İlk on sıralaması :smiley:

mogzilla 127gün 1saat 44dk
VitaEsMorte 118gün 20saat 35dk
yol 97gün 7saat 28dk
AYDURAN 79gün 11dk
ceranus 65gün 17saat 12dk
Jeep34 64gün 13saat 48dk
yücel 58gün 5saat 0dk
TezzMertek 56gün 10saat 45dk
phobios 55gün 13saat 51dk
MK51 55gün 1saat 29dk
benim ki de çıtır dan 7 saati geçmişim :smiley:yönetici arkadaşlara ve abilerimizde maşallah baya baya saatlerini buranın düzeni için feda ediyorlar..

neye gore belirleniyor bu on line olma suresi?
ben normalde her 90 gunun 60 inda, gunde 16 saat on line im ama toplam sure 12 gun 12 saat 9 dakika gorunuyor.

Sedat, online olarak açık kalman yetmiyor, birde sürekli aktif olman gerekiyor, aktif olduğun süreler sayaçta işliyorlar..

bende bunu merak ediyordum aslında açık kalıncamı yoksa aktif olarak sayfalarda gezincemi saat işliyo diye

İLK 10 SIRALAMASINDA SON DURUM

mogzilla 152gün 14saat 10dk
VitaEsMorte 129gün 23saat 44dk
yol 128gün 6saat 50dk
SDC 106gün 7saat 45dk
ceranus 91gün 9saat 24dk
AYDURAN 89gün 21saat 47dk
Jeep34 89gün 13saat 55dk
BamBina 86gün 3saat 42dk
TezzMertek 84gün 19saat 53dk
pancarmotorcu 72gün 22saat 11dk

hsbasar' Alıntı:
neye gore belirleniyor bu on line olma suresi?
ben normalde her 90 gunun 60 inda, gunde 16 saat on line im ama toplam sure 12 gun 12 saat 9 dakika gorunuyor.

Foruma her giriş yaptığımızda veritabanında bir oturum açmış oluruz, her oturumun zaman aşım süresi 2 saattir. Sitede dolaştığımız sürece bu oturum sürekli açık kalır ve online süresi de bu oturuma göre hesaplanır. Eğer giriş yaparken aktif kalma süresini 1 saat seçmediysek ve forumu terk ederken çıkış butonuna basmadıysak, veritabanında açılan oturum 2 saat içinde zaman aşımına uğrayacak ve otomatik olarak kapatılacaktır. Yani forumdan çıkarken çıkış butonuna basmadığımız her seferinde online olma süremize 2 saat daha eklenecektir :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,476
Kayıtlı Üye Sayımız
172,127
Kaydolan Son Üyemiz
agalandarli

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR