Telsizler ve Telsiz Kanunu Hakkında

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan phobios Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 180
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 50,422

hangi telsizi kullanıyorsunuz?

• cb araç

Kullanılan: 23 39.7%
  • cb el

Kullanılan: 8 13.8%
  • kullanmıyorum

Kullanılan: 6 10.3%
  • şuan kullanmıyorum cb araç telsizi almayı düşünüyorum

Kullanılan: 14 24.1%
  • şuan kullanmıyorum cb el telsizi almayı düşünüyorum

Kullanılan: 7 12.1%

• Kullanılan toplam oy
    58

Etiketler

Ynt: Telsizler ve Telsiz Kanunu Hakkında

Bende çalışma cd leri mevcut.
Birara elime geçtiydi.
İsteyen arkadaşlara çoğaltıp gönderebilirim.
Aslında fırsat bu fırsat bende mi girsem?
???

Bende... ;D
Sınav soruları, çalışma konuları vb.
Yanılmıyorsam Eskişehirden bir TRAC üyesi arkadaş göndermişti.

taiga' Alıntı:
Bende çalışma cd leri mevcut.
Birara elime geçtiydi.
İsteyen arkadaşlara çoğaltıp gönderebilirim.
Aslında fırsat bu fırsat bende mi girsem?
???
dün deprem sırasında yanımızda telsiz vardı, marmaranın dört bir tarafından iletişime geçtiğimiz arkadaşlardan durum değerlendirmesini anında aldık... düşünmeye bile gerek yok diyorum hocam. ben 4 senedir her sınava müracat edip bir türlü gidemedim ama bu sefer gideceğim :smiley: ayrıca (telif hakkı söz konusu değilse) CD 'yi **'a yükleyebilirsen yada ödemeli kargo ile gönderebilirsen çok sevinirim.

Hocam,

Şu an Bursadaki evdeyim.
Yarın akşam Mudanya ya döneceğiz. Gece çoğaltırım. Cuma sabahı Yurtiçi veya Araskargo ile gönderebilirim. Sadece şubeyi söyleyin. İsme göndereyim hemen.
O zaman bende çalışayım bari.
Sınav tarihi tam olarak nedir?

Burada detaylı bilgi mevcut dostlar.

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=1015.0

Amerikan asıllı Midland, Uniden vs uzun menzilli (18 mil'e kadar çıkıyormuş kataloguna göre) cb telsizlerin Türkiye'deki durumu nedir arkadaşlar?

Ya Erhan bırak bu halk bandı ayaklarını. Al paşa paşa lisansını, çak bir mobil telsiz... Senin jipe bir de sağlam bir anten bağlarsın gören yol verir :D

Sınav vakti yaklaşıyor ondandır, çekim etkisine giriyoruz ;D Murat bilir, ben bilmem kaç senedir "bu sefer sınava kesin gireceğim" diyip, sınav ücretini de yatırıp sınavın ertesi günü "yine kaçırdım" şeklinde hayıflanmakla geçiriyorum ;D Murat aldı lisansını bir ben kaldım ;D

Nadir abi ve Erhan aman bu sefer kaçırmayalım. Herkes biryerlere not alsın, sınav mayısta :D

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR