Suzuki Samurai Modifikasyonları ?..

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan reis28 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 78
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 33,973

Etiketler
Ynt: Suzuki Samurai Modifikasyonları ?..

DSC04098

DSC04100

buda eski halınden bir foto lastikler burda ne kadar büyük görünüyor

DSC03264
[/quote]

slm hala toparlama aşamasında benimm samu resimleri bunlar şimdilik

yauv toprağım bu at gibi oluyor biraz fazla yüksek olmuş.
ama içimide gıdıklamıyor değil ha, hadi hayırlısı bekliyoruz...

dursun usata ellerine sağlık güzel olacağa benziyor.
bende şu aralar ekonomik sebeplerden vede özellikle işletme maliyetinden (yakıttan , vergiden) dolayı samurai düşünüyorum
kafamda 6000 ile 9000 arasında bi nakit olarak alabileceğim bir araç istiyorum.
modifikasyonlaro kolay oluyo diye kendim uğraşmak zamanla bişeyler katmak istiyorum
şu aralar arayışlardayım
antalyada çok var ama oradakiler hep kiralama arabakları olduğu için güvenemiyorum sizce alınırmı antalyadan araba çünkü oradan alınırsa daha yüksek model olacak
ilk yapacağım modifikasyon yükseltme ofsetli jant ne mtr lastik olacak inşallah
3-4 içinde istanbula geçeceğim oralarda satılık araç bilen varmı
okul ve iş dolayısıyla trabzonda yaşıyorum 2 sene daha bu tarfatayım.
biraz uzun oldu şimdiden teşekkür ederim.
bu arada ınsa turbo laztikler aracın üzerinde sürekli durduğu zaman emniyet açısından sorun oluyomu?
görüntü larak öok hoş çamur performansı kanıtlanmış bir lastik ondan sürekli takmak kullanım açısından sorun olurmu

wanted' Alıntı:
dursun usata ellerine sağlık güzel olacağa benziyor.
bende şu aralar ekonomik sebeplerden vede özellikle işletme maliyetinden (yakıttan , vergiden) dolayı samurai düşünüyorum
kafamda 6000 ile 9000 arasında bi nakit olarak alabileceğim bir araç istiyorum.
modifikasyonlaro kolay oluyo diye kendim uğraşmak zamanla bişeyler katmak istiyorum
şu aralar arayışlardayım
antalyada çok var ama oradakiler hep kiralama arabakları olduğu için güvenemiyorum sizce alınırmı antalyadan araba çünkü oradan alınırsa daha yüksek model olacak
ilk yapacağım modifikasyon yükseltme ofsetli jant ne mtr lastik olacak inşallah
3-4 içinde istanbula geçeceğim oralarda satılık araç bilen varmı
okul ve iş dolayısıyla trabzonda yaşıyorum 2 sene daha bu tarfatayım.
biraz uzun oldu şimdiden teşekkür ederim.
bu arada ınsa turbo laztikler aracın üzerinde sürekli durduğu zaman emniyet açısından sorun oluyomu?
görüntü larak öok hoş çamur performansı kanıtlanmış bir lastik ondan sürekli takmak kullanım açısından sorun olurmu

şu anda samurayilerin en bol oldugu yer dediginiz gibi turistlik bölgeler araclar yorgun bula bilirseniz kiralamada kulanılmayan arac alın derim 9bine güzel modelli bir samu alırsınız sürekli kulanımda insa turbo lastikleri aracı yorar asfalt performansları zayıftır eger aracı sürekli kulanacaksanız cadde ve arazi karışık daha yumşak hamurlu mt lastikleri yada at lastik tafsiye ederim alacagınız samuda aracın arazi şanzımanı alt şasesi difleri düzgün olsun

sağolasın dursun usata bikaç araç gözüme kestirdim bakalım hayırlısı
istanbulda bulabileceğim bi yer varmı
insa olmasa federal düşünüyorum

Arkadaşlar ,müsade ederseniz işte size bir soru...
düzünelerce 4x4 markası,cinsi ,şekli şemali vs..varken,neden kimin inip bindiği belli olmayan,araçlara eşek muamelesi gösterilen rent sektöründe samu'lar ilk sırada?..acaba sağlam ve masrafsız olduklarından mı?

sağlıcakla kalın.

MUDANYALI' Alıntı:
Arkadaşlar ,müsade ederseniz işte size bir soru...
düzünelerce 4x4 markası,cinsi ,şekli şemali vs..varken,neden kimin inip bindiği belli olmayan,araçlara eşek muamelesi gösterilen rent sektöründe samu'lar ilk sırada?..acaba sağlam ve masrafsız olduklarından mı?

sağlıcakla kalın.

işletim maliyetleri düşük oldugu için saglam ekonomik arazidede oldukca başarılı

arazi araçlarında dursun usta nın yaptıgın gibi tekerli değiştirmek ve havaya kaldırmak kaç liraya maal olur ve ne kadar sürer bende samurai ve land rover defender var

dursun usat telefonun şarzı bitti heralde sen bu çalışmalrı yaparken hiç detyları resimleyip maliyetleri hesapladınmı

dablaya' Alıntı:
dursun usat telefonun şarzı bitti heralde sen bu çalışmalrı yaparken hiç detyları resimleyip maliyetleri hesapladınmı

evt kusura bakma şarj gün boyunca dayanmıyor tam konuşurken bitti en sonunnda telefona mutlu akü takıcam bu gidişle ;D ;D ;D ;D halazırda iş yerindeyim detayları zaman içinde burda belirteyim komple makasların yenilenmesi 750tl kovanlarn makas yatklarının hazırlanması var onu kendim yaptıgım için daha bir maliyet biçmedim tabiki bu işlemler için kovanlar tamamen boşaltılıpn terazili bir şekilde makas basma yatakları ayarlanıp kayntılı yor bunun dışında uzun amartisörler kulnıyoruz ben prokom kulandım sanırım takımının maliyeti yeni olursa 600tl cıvarı işlem sıf bununlada bitmiyor bu amartisör baglantılarının yerlerinin ayarlanıp uzatılması direksiyon sisteminin revize edilmesi fren hortumlarının uzatılması gibi bir sürü işlem deaha var

yuzen_adam' Alıntı:
Ustam Samurai ne durumda bi bilgilendir bizi ;)

Koray samurayi baharla birlikte yapımı hızlanacak bildigin gibi bizim samunun kaporta işleri kalmıştı kışın kaportacılar yogun oldugu için bitiremedik şimdi işler yavaşladı hızı samuya vericez hartopunuda bu önümüzdeki aylarda hazırlarız artık koray

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,520
Kayıtlı Üye Sayımız
172,178
Kaydolan Son Üyemiz
sakaryalee5454

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR