Suzuki Samurai Modifikasyonları ?..

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan reis28 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 78
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 34,316
Ynt: Suzuki Samurai Modifikasyonları ?..

mergen' Alıntı:
Sanırım kimse bakamadı bu araca?

o aracı biliyorum cok güzel yapılmış bizde hemen hemen aynısını yapcaz fakat bizimki daha ekstrem şartlara uygun olacak

Etiketler

Boşverin soa falan long arm helozon a geçin rahat edin bide 33 leri orjinal dingille motor kaldırmaz bence atın bi v6 bide amerikan dingil bitti !

ben makasları dingil üstü yapıp hareketli makas küpeleri kulanacam ilk etapta benim için hız cok önemli degil motorun torkuyla oynıycam zaten ama ilerde makinayı degiştirmeyi düşünüyorum

atillada vardı 1 tane satılık samirai duruyosa ati onu yeni topladı elini ayağınıda düzeltmişdi bi sorun derim :smiley:) gülekin bu arada orkunla olan resminiz varya hani istersen sende onu onda kullan :smiley:çok etkisi oluyo herkese hatta samirai alaçak arkadaşlarda görsün :smiley:)

dursun usta o güzel lada ya nasıl kıyıpta satabildin ama şuna inanıyorumki alacağın aracıda mükemmel yapacaksın

ustam mutlaka çok iyi sonuçlar çıkarttın resimlerini sabırsızlıkla bekliyoruz ama youtube yi dolaşmanı tavsiye ederim.mutlaka ilgini çekecek samuraylar var daha sabah inceledim eğer seyredemiyorsan sana yardımcı olabilirim .)

ustam çokdum biliyorum ama samurai nerden aldın beşyolda bir tane karafırınına gelmeden jantçının köşesinde bir tane duruyordu beyaz üzerne siyah jantlı lastik ebatları büyük olanımı?

tolgauzer' Alıntı:
ustam çokdum biliyorum ama samurai nerden aldın beşyolda bir tane karafırınına gelmeden jantçının köşesinde bir tane duruyordu beyaz üzerne siyah jantlı lastik ebatları büyük olanımı?

iyi dileklerin için tşkler aladıgım arac o degil o aracın üzerinde arazi tertibatları yok benim arac yüriyen aksam bakımından full ve yorulmamış yani arazide kulanmamışlar genelde şehir içinde yazları kulanılmış onun için mekanigi yıpranmamış dün ormanda denemelerini yaptım altına dörttane traktör lastigi taktım daldım ormana gayet güzel modifiye konusunda yutubeyi deki videoları izliyorum nette de bu konularla ilgili baya bir materyal topladım sonuç cok güzel olacak

ulusotomotiv' Alıntı:
tolga hangi beşyol bu acaba ?

sefaköy beşyol mehmet cagalının oldugu sitedeyim

benimde ev o tarafda cagalı zaten iyi tanır beni site girişinde bi beyaz niva vardı sanırım o yada tam beşyol durağında lastikcinin orda bi samurai vardı geniş lastikli falan ondan bahsediyosun yanılmıyosam .. ama atilla arkadaşımız var atilla özel onunda elinde 1 tane yeni elden gecen gayet iyi bi samurai vardı bakmanı tavsiye ederim cagalıyada görürsen s elamlarımı iletirsin ben ünal

dogrudur bu civardaysanız buyrun bir ara cayımı için görüşelim

taksim ve maslakda amerikan üzerine yedek parca dükkanlarımız var ben genelde maslakdayım geç oluyo ben oraya gelene kadar erken geldiğim bi gün olursa gelirim yada sizim yolunuz bu taraflara düşerse bend e beklerim

Dursun abi sen şu canavarcığını bitir. Zevkini, hevesini al sonrada bana sat :smiley: pas11'i kaçırdım diye içim gitti zaten.

Dursun bey merhaba.Aracınızı büyük bir ilgiyle bekliyorum.

Selamlar

bigfoot' Alıntı:
Dursun bey merhaba.Aracınızı büyük bir ilgiyle bekliyorum.

Selamlar

tşkler aracı tamamen dagıtıtm halazırda şaseyi güclendirime ve dif kovanlarına bazı parcalar eklemekle ugraşıyorum biter bitmez hepsini burda yayınlıycam bende cok sabırsızlanıyorum bir an önce canavara kavuşmak ve onunla arazide azmak için

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR