Suzuki Off-Road Araç Fotoğrafları

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan bipolar Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 493
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 205,048
Ynt: Suzuki Marka Off-Road Araç Fotoğrafları

metehan41' Alıntı:
sende numune olarak suzuki vitaralara yapıştırabileceğimiz stikerler varmı. şöyle can alıcı olsun ama... :smiley: bakanın biraz içi gitsin yani...
Olsa tükkan senin ,benim öncam stickerini amerikadan offroad.com sitesi ile e-mailleşip göndertmiştim..:smiley:

Etiketler

Bazı araçlardaki modifikasyonlar çok yakışıyor... Suzuki de onlardan biri bana göre...

Diferansiyel kilidi hariç (onu da görmediğim için hariç diyorum) aşağıda yazdıklarınızın hepsi yerli imalat iken neden Avro üzerinden fiyatlandırılıyor anlamış değilim.

Offroadpassion' Alıntı:
Haklısınız..Yükseltme kiti900Euro ,Deflock350Euro,Ayna mahruti 350Euro tampon 250Euro..vs...Oynamak kolay ve 1 günde bitiyor..
Oluyor size arazi canavarı.

benim aracın ilk orjinal resimleri alır almaz heyacandan olacak unuttuk hemen soymaya başladık bendeki resimler
DSC01070
DSC01307
PIC 0328
PIC 0336
PIC 0337
IMG00079
DSC02473
DSC02457
DSC02461
daha evrim geçirecek çok işimiz var...

Ali, snorkeli güle güle kullan, baya limitlerde kullanıyorsun motora bir şey olmadan yaptırman isabet olmuş... ;)

Ali bey aracın gerçekten çok güzel olmuş, kazasız belasız sürüşler.. Off-road içinde limitlere kadar kullanıyorsunuz :smiley:...
Vitara modifikasyona çok müsait bir araç.. Bugün 30x9,5x15 Maxxis Mudder taktım.. Çok güzel oldular.. +1İnç daha yikseldi araç..
Sırada snorkel ve tavan sepeti var.. Yapıyoruz yavaş yavaş..

hakan bey sizinde lastikleriniz hayırlı olsun teşekkürler yapmam gereken tavsiye edeceğiniz bir şeyler varmı sırada rol cage,arka tampona tabor 12k vinç ve çeki demiri sert amortisör ve otomatik şanzımanım için yağ sağutucu radyatör bunları yaptıracağım önerilerinize açığım.sepet bendede var ama ormanlık alanda takılmaya sebeb oluyor rol cage yaptırınca sökmeyi düşünüyorum yada rol cage söküp takmalı yapacağım.snorkeli siz yapacaksanız kesinlikle eminim çok güzel olacaktır şimdiden kolay gelsin

ali günpay' Alıntı:
hakan bey sizinde lastikleriniz hayırlı olsun teşekkürler yapmam gereken tavsiye edeceğiniz bir şeyler varmı sırada rol cage,arka tampona tabor 12k vinç ve çeki demiri sert amortisör ve otomatik şanzımanım için yağ sağutucu radyatör bunları yaptıracağım önerilerinize açığım.sepet bendede var ama ormanlık alanda takılmaya sebeb oluyor rol cage yaptırınca sökmeyi düşünüyorum yada rol cage söküp takmalı yapacağım.snorkeli siz yapacaksanız kesinlikle eminim çok güzel olacaktır şimdiden kolay gelsin
Slm..
Rollcage ve bar yapıcam inşallah..Sert ve uzun amotisör de alıcazz: ) inşallah..:smiley: bu hafta El telsizinden sabit telsize geçicem,haftayada skidplate(Uzun) yapıcam...kısa olan pek içime sinmedi..Snorkelide fiberden yapıcam malzemeyi aldım..sanırım 1-2 ay içinde biter yapım aşamalarını fotoroman şeklinde yayınlayacam :smiley:..Sizde kolay gelsin..

bugün içeriye rollcage yaptırıyorum ve ön amortisör ler değişiyor bitsin fotoraflayacağım,telsiz bende düşünüyorum istiyorum ama eksik çok önceliklerim var tripmaster ve gps lazım olacak 3 aylık of road çıyım fakat bu sene tropy e katılacağım

tavsiyeniz varmı gerçi konu dağıldı ama http://www.kirisun.net/Urunler/PT_6500.htm yada el telsizimi http://www.kirisun.net/Urunler/PT_6500.htm

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,484
Kayıtlı Üye Sayımız
172,141
Kaydolan Son Üyemiz
brkgny

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.