Sürpriz Araç, Sürpriz Çekme Karavanımızla İlk Tecrübe ve İlk Tatil.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan dalyan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 497
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 63,015
Ynt: Sürpriz Araç, Sürpriz Çekme Karavanımızla İlk Tecrübe ve İlk Tatil.

Ertan bey merhaba,Önce aracınızı ve karavanınızı almaya gidişinize,sonra da yaşadığınız heyacana, bizlerde şahitlik ettik.gezinizi de zevkle takip ettik. Bu kadar ayrıntılı anlattığınız ve resimlerle görsellediğiniz için teşşekkürler .Bizlerde pc başında sizlerle olduk bu sayede. Özellikle de vatanseverliğiniz, bu günümüzü bize sağlamak için canla başla savaşan yüce Türk Atatürke ve şehitlerimize vermiş olduğunuz değer çok takdire şayan. Kızınızın düğün koşturmacası içindesiniz, bu günlerde sanırım ,ekim ayı içinde diye yazdığınızı hatırlıyorum.kolaylıklar ve mutluluklar dileriz kızınıza,Yeni oto galerinizde hayırlı olsun iyi kazançlar dileriz...Size güzel ailenizle mutluluklar ,sağlıklı bir yaşam ve güzel geziler dileriz.Selamlar.....

Etiketler

merhaba..
öncelikle teşekkür etmek isterim. gecenin bu saatine kadar esir ettin beni.. bir ara gitme kararını okuyunca lanet olsun dedim. anladın sen onu. sen git, o gitsin, ben gideyim, sonra nolacak, meydan at hırsızlarınamı kalacak. rahatsız olan gitsin.
nice mutlu günler ve geziler dilerim. selamlar..

Ertan bey, gezinizi keyifle okuduk. Biz de uzun zamandır gezide olduğumuzdan sayfanıza yeni girdik. Yeni çekme karavanınız da hayırlı olsun. Keyifli gezmelerde kullanın. Selamlar :smiley: Çöl Kartalı (Yeşim&Bülent)

zentoz' Alıntı:
Uzun süredir siteye giremediğim için anca okuyabildim gezinizi. Öncelikle karavanı teslim alırkan yaşadığınız olaylar ve heyecanınız benim karavanımı alırken yaşadığım heyecana götürdü. hem okudum hemde kendim aklıma gelip güldüm. :smiley: Mükkemmel fotoğraflarla zenginleştirilmiş çok güzle bir yazıydı ama bayağı zamanımı aldı :smiley: Çanakkale şehitlik gezisi beni tekrar oralara götürdü. Devamını da bekliyoruz. Yalnız yalnış anlamazsanız benim bir eleştirim olacaktı. Yılanı keşke öldürmeseydiniz!

Bu arada bir önerim olacaktı. Karavan bahçenizde durduğu zamanlarda üst tarafını bir naylon veya koruyucu ile aralık kalacak şekilde örterseniz. (Yani aradan hava geçerse daha iyi olur) Karavanın ömrünü de uzatmış olursunuz. Tabii ufak bir kamelya altına koymak ta olabilir.

Bir Tekirdağlı olarak buralardan sevgiler,
Özgür

Not: Çekiciniz çok güzel ve çok yapılı. Allah kazasız belasız binmek nasip etsin. Aracı ilk alırken çekmiş olduğunuz fotoda tamponun karşıdan bakınca sağa eğik olduğunu farkettim. gözünüzden kaçtıysa diye söyleyim dedim. Hazır kaporta boyaya girmişken araç.
egeli' Alıntı:
Ertan Bey,

Gezinizi baştan sona keyifle izledik. Bizlerle paylaştığınız için teşekkür ederiz.
Daha nice güzel geziler dileğiyle.. selamlar..
itira9' Alıntı:
Ertan bey merhaba,Önce aracınızı ve karavanınızı almaya gidişinize,sonra da yaşadığınız heyacana, bizlerde şahitlik ettik.gezinizi de zevkle takip ettik. Bu kadar ayrıntılı anlattığınız ve resimlerle görsellediğiniz için teşşekkürler .Bizlerde pc başında sizlerle olduk bu sayede. Özellikle de vatanseverliğiniz, bu günümüzü bize sağlamak için canla başla savaşan yüce Türk Atatürke ve şehitlerimize vermiş olduğunuz değer çok takdire şayan. Kızınızın düğün koşturmacası içindesiniz, bu günlerde sanırım ,ekim ayı içinde diye yazdığınızı hatırlıyorum.kolaylıklar ve mutluluklar dileriz kızınıza,Yeni oto galerinizde hayırlı olsun iyi kazançlar dileriz...Size güzel ailenizle mutluluklar ,sağlıklı bir yaşam ve güzel geziler dileriz.Selamlar.....
STUNC' Alıntı:
merhaba..
öncelikle teşekkür etmek isterim. gecenin bu saatine kadar esir ettin beni.. bir ara gitme kararını okuyunca lanet olsun dedim. anladın sen onu. sen git, o gitsin, ben gideyim, sonra nolacak, meydan at hırsızlarınamı kalacak. rahatsız olan gitsin.
nice mutlu günler ve geziler dilerim. selamlar..
Çöl Kartalı' Alıntı:
Ertan bey, gezinizi keyifle okuduk. Biz de uzun zamandır gezide olduğumuzdan sayfanıza yeni girdik. Yeni çekme karavanınız da hayırlı olsun. Keyifli gezmelerde kullanın. Selamlar :smiley: Çöl Kartalı (Yeşim&Bülent)

Değerli dost ve arkadaşlar gezime gösterdiğiniz ilgi ve alaka ya çok çok teşekkür ederim bu güne ıkalmasının sebebi haksızca siteden yasaklanmış olmamdır.Sizlere bu gecikmeli teşekkür için özür diliyorum.Sevgi ve saygılarımla Ertan Özer.

ertan abi daha dur sende benim gibi birkaç nick eskit kıdemli yasaklı üyeler arasında yerini al ondan sonra nasıl olsa artık uğraşmayı bırakırlar.gerçi bizde eskisi gibi sert yazılar yazmayı bırakıyoruz burdaki dostlardan ayrı kalmamak adına ama neyse.

Bu arada yakında dede oluyorum:smiley:Kızım Dilara 3,5 aylık gebe:smiley:

Tekrar hoş geldin Ertan. Dedeliğin şimdiden hayırlı olsun. En genç dedelerden birisi olacan galiba :smiley:

Merhabalar,
Arkadaşım, yeniden hoşgeldin safalar getirdin.
Mutlu haber, gözünüz aydın.Allah analı babalı vede dedeli nineli sağlıklı ve uzun bir ömür versin.
Türkülerle kalın, sağlıkla kalın.

ertan abi allah cc sağlıklı sıhhatli ve huzurlu günlerle geçsin kardeşimizin bu zamanları.sizlerin de dilediği gibi bir evlat ve torun olur inşallah

Ertan bey aramıza hoşgeldin tekrar..

özlemişiz..

hoşgeldiniz tekrar bebede hoş gelir inşallah

aslanahmet' Alıntı:
Tekrar hoş geldin Ertan. Dedeliğin şimdiden hayırlı olsun. En genç dedelerden birisi olacan galiba :smiley:
Hakan eyvallah biladerim:smiley:Evet dediğin gibi genç yaşta dede oluyorum hemde kız torunum olacak sağolasın..

sisdagili61' Alıntı:
Merhabalar,
Arkadaşım, yeniden hoşgeldin safalar getirdin.
Mutlu haber, gözünüz aydın.Allah analı babalı vede dedeli nineli sağlıklı ve uzun bir ömür versin.
Türkülerle kalın, sağlıkla kalın.
Sğolun darısı sizin başınıza.

yasakşehir07' Alıntı:
ertan abi allah cc sağlıklı sıhhatli ve huzurlu günlerle geçsin kardeşimizin bu zamanları.sizlerin de dilediği gibi bir evlat ve torun olur inşallah
Özay kardeşim eyvallah sağol varol.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR