Sigara Kullananlar Listesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ulusotomotiv Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 150
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 21,605
Ynt: Sigara Kullananlar Listesi

abi ne yapayım eski üsküdarlıyız çengelköy den bahsedince duramıyoruz işte kan çekiyor. ;D ;D ;D

Etiketler

01- Ünal Çelik (ulusotomotiv)
02- Ahmet Şahin ( Vosdost )
03- İlkay Gur (up8453)
04- Göktuğ Güzelbey (jeep)
05- Murat Aksu (skydiver26)
06- Bülent KÖK (kokteknik)
07-Oğuzhan Kutlu(19)
08- Yavuz (discovery-V8 )
09- İlhami Özdemir (camouflage)
10- dibidib
11- Sevtap Dilek Çimen (SDC)
12- Gökhan Gök (Panzerci)
13 - Beyrun M. YILDIRIM (mu7y)
14- Muammer EKMEKCİ (bymuammer)
15- ufukozkan
16- Serkan35(jımny)
17- perimmm
18- duran (nvr01)
19- Uğur Karakaş - (Bandirma)
20- Sinan Yiğit
21- şimdilik doktorumun sözünü dinlemeye karar verdim:smiley: Ben sigarayı bırakacağım oda tanıdık imam varmı esprisini yapmaktan vazgeçecek. Anlaşma böyle...
22-Ebru Yiğit ( Eyiğit )
23-Necmi (.com)
24- sayokan
25-city_planner

umarım doğru yerden devam ediyorumdur :smiley:))))

berkkamu' Alıntı:
valla necmi kardeş bence yakıta az kıy kavakta kalenin arkasındaki yamaçta güzel formula manzarası var , söyle bogaz girişi gün batımı harika, yok dersen çengelde nato yoluna çıkarken sağdaki mezarlık üstüde güzel olur ;D ;D ;D

Anadolu kavağı ile ilgili kötü anılarımız var :smiley:))

Çarşaf gibi boğazda bir dalga gelip bizi belimize kadar ıslattı ve biz ayaktaydık masa tarumar oldu desem ve biz istanbula günü birlik gelmiştik geri dönecektik desem yetermi :smiley:)

Ama Rumeli kavağını seviyorum hem kavağı hem midyesini :smiley:))

Arkadaşlar günde üç paketi bırakıp sonunda ben öbür listeye kaydoldum yaklaşık 30 sene içtim ve bıraktım dedim bitti.Nasıl bıraktığımı soranlara, ben inat bir adamım söz verdimmi dönmem.Neyse mesele bu değil bahsettiğiniz rakı meselesi.Bir süre önce kardeşim bizi biryere getirdi boğazda denize sıfır biryer, kefalleri elle beslersin gel görki içecek olduğun ayran oda ekşi olsa iyi.İşletmeci İBB harika biryer.Şarabın tadını bilmeyenler o canım mezelerle ekşi ayran içerler.Hani bir dörtlük varya Hayyam'dan,
Benden Muhammet Mustafa'ya saygı ve selam,
Deyinki, hoş görürse, birşey soracak Hayyam,
Neden Yüce Efendimizin buyruklarında,
Ekşi ayran helal da güzelim şarap haram?
Benden Hayyam'a selam söyleyin demiş Peyganber,
Sözlerimi yanlış anlamışsa çiğlik eder,
Ben şarabı herkese haran etmiş değilimki,
Hamlara haramdır, doğru, ama olgunlar içer.
Hayyam nekadar da doğru söylemiş değilmi arkadaşlar.Ömründe birbardak içki içmemiş kişi tabi onun tadını keyfini bilmez.bakın eğer tadını bilmemiş biri okursa sizin o Çengelköydeki yerleri tel örgüyle çevirttirir.Afiyet olsun.
Kalın sağlıcakla.

.com' Alıntı:
Anadolu kavağı ile ilgili kötü anılarımız var :smiley:))

Çarşaf gibi boğazda bir dalga gelip bizi belimize kadar ıslattı ve biz ayaktaydık masa tarumar oldu desem ve biz istanbula günü birlik gelmiştik geri dönecektik desem yetermi :smiley:)

Ama Rumeli kavağını seviyorum hem kavağı hem midyesini :smiley:))

abi sende sahilde oturmasaydın :smiley:) yukarı kalenin oraya çıksaydınn :smiley:

sisdagili61' Alıntı:
Arkadaşlar günde üç paketi bırakıp sonunda ben öbür listeye kaydoldum yaklaşık 30 sene içtim ve bıraktım dedim bitti.Nasıl bıraktığımı soranlara, ben inat bir adamım söz verdimmi dönmem.Neyse mesele bu değil bahsettiğiniz rakı meselesi.Bir süre önce kardeşim bizi biryere getirdi boğazda denize sıfır biryer, kefalleri elle beslersin gel görki içecek olduğun ayran oda ekşi olsa iyi.İşletmeci İBB harika biryer.Şarabın tadını bilmeyenler o canım mezelerle ekşi ayran içerler.Hani bir dörtlük varya Hayyam'dan,
Benden Muhammet Mustafa'ya saygı ve selam,
Deyinki, hoş görürse, birşey soracak Hayyam,
Neden Yüce Efendimizin buyruklarında,
Ekşi ayran helal da güzelim şarap haram?
Benden Hayyam'a selam söyleyin demiş Peyganber,
Sözlerimi yanlış anlamışsa çiğlik eder,
Ben şarabı herkese haran etmiş değilimki,
Hamlara haramdır, doğru, ama olgunlar içer.
Hayyam nekadar da doğru söylemiş değilmi arkadaşlar.Ömründe birbardak içki içmemiş kişi tabi onun tadını keyfini bilmez.bakın eğer tadını bilmemiş biri okursa sizin o Çengelköydeki yerleri tel örgüyle çevirttirir.Afiyet olsun.
Kalın sağlıcakla.

gerçekten güzel söylemişler çok hoş sözler bunlar paylaştığınız için teşekkürler :smiley:
çengelköye gelince zaten merak etmesinler zenginler her bulduğu yeşile bir villa oturttuğu için tel örgüye felan gerek kalmadı :-((

sigara içen arkadaşlarımızı aramızda görmekten mutluluk duyarım yargılamadan hesap sormadan bahane bulmadan niçe sigara içen arkadaşlarıma hoş geldiniz derim :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,519
Kayıtlı Üye Sayımız
172,177
Kaydolan Son Üyemiz
cengoboy

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR