Serbest Muhabbet Köşesi (Trekking)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ceranus Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 15,984
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 688,878
Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Trekking)

ceranus' Alıntı:
Ferdaneciğim çok teşekkür ediyorum, işlerden zaman bulduğum zaman burayada bir bakıp çıkıyorum, sen nasılsın ?
Bende aynen,telefon-görüşme arası foruma yazıyorum ;yazmaya da çalışacağım zira çok özledim yazmayı ,arkadaşları ve paylaşmayı

Etiketler

ekiNoks' Alıntı:
Merhaba canım . Hoş geldin. Ben ve Ferdane uykusuz ama iyiyiz . Sen nasılsın?
Çok şükür, katsayı puanları tekrar geldi ne yapacağım diye kara kara düşünüyorum...

Buralardayım Ahmet, ama sizlerin hızına yetişemiyorum, bir bakıyorum kaç mesaj gelmiş

arwin' Alıntı:
Zerrin hanım içinde kayıp ilanı vericektik , neyse ki buralardaymış..

Katılıyorum sana Ferdane, bende özlemişim sizlerle sohbet etmeyi..

ferdane gül' Alıntı:
Bende aynen,telefon-görüşme arası foruma yazıyorum ;yazmaya da çalışacağım zira çok özledim yazmayı ,arkadaşları ve paylaşmayı

Slm arkadaşlar. Bugün haftasonu diye herkes kendini yollara ve dağlara vurdu heralde. Kimsecikler yok ortalıkta.

İsoruzgar' Alıntı:
Selam arkadaşlar. Bugün haftasonu diye herkes kendini yollara ve dağlara vurdu heralde. Kimsecikler yok ortalıkta.
Benim 3-4 bin kmlik gezi hazırlıkları son aşamaya geldi yola çıkmaya az kaldı sanırım bu gidişle istanbula kar düşünce çıkabilcem..

Çok teşekkür ederim, iyi sayılır..."Bu günüme şükür" derken çok da iyi olmadığın gibi bir anlam çıkıyor, hayırdır....

;D

30 yaşıma kadar hayattan pek bir şey anlamamışım sanki. Yaş 30' u geçince zaman çok çabuk geçer oldu sanki o yüzden her anım çok kıymetli olmaya başladı sankim, ondan olsa gerek "bu günüme şükretmem" ;D ;D ;D ;D ;D...

(toparlayamadım galiba )

Çok iyi anladım.... ;D ;D ;D Böyle hissettiğin günlerde sakın Sezen AKSU' dan Aynalar' ı dinleme daha beter oluyor, tecrübeyle sabit... ;D ;D ;D

Merhaba Arkadaşlar,
9 günlük uzun bir tatilden sonra tekrar net ile haşır neşirim.
İşleri toparlamaya çalışıyorum.

Hoşgeldin Murat.. Bol zinde ve enerjiksindir eminim, dokuz günlük tatil bi hayli iyi gelmiştir.. Darısı başımıza..