Serbest Muhabbet Köşesi (Trekking)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ceranus Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 15,984
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 689,523

Etiketler
Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Trekking)

Güzel dileklerle güzel bir haftaya başlayan tüm arkadaşlarıma teşekkürler ediyorum ve ben de hepinize iyi haftalar diliyorum :smiley:

pazar günkü karagöl org.çok süper valla kıskandım sizi inş.gece yemekleride enfes görünüyor..gördüğüm kadarı ile süper bir org.olmuş..

eunike08' Alıntı:
Ayrıca rasathane, Kurutepe rotalı dünkü yürüyüşün fotolarını ve hikayesini görmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz efendim :smiley:

Buyrun Hocam ;

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=22921.0

Bu da 18 Ocak 2009 etkinliğimizin duyuru sayfası.

Evka -4 Sondurak - Yamanlar Dağı Karatepe Zirve - Evka-4
http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=22935.0

Orhan Hocam, İstanbul, Ankara ve diğer iller için büyük olasılıkla şubat ayında Gezenbilir Büyük Kış Kampı yapılacak, bilginize, tabii tüm arkadaşlarımın bilgisine :smiley:

orhanyaman' Alıntı:
inş.istanbul içinde böyle bir etkinlik olurda katılırız.

Ertürk, 17 Ocakta Gezenbilir Ankara'ya geliyor biliyorsun, ondan sonra hazırlık dönemi ancak şubatta programı çıkartabiliriz.

17 Ocak 2009 Cumartesi günü sen de bize katıl , Link veriyorum

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=21868

zerrin biliyorum... ogün işim var ... katılmak isterdim....ama bakarsın belli olmaz akşam belki yetişirim....

TezzMertek' Alıntı:
Merhaba Arkadaşlar ,

İstanbuldan Selam'lar.

Merhaba Tezzmertek, dün mesajını aldım. Büyük ihtimal Ankara'ya gidemiyorum, bi başımayım burada, eşlik edecek kimse yok :( nikah törenine katılmayı düşünüyorum.. görüşmek üzere
:smiley:

Tamam Nehir.
Ben 2 günlüğüne İzmir'den İstanbul'a gelmiştim. Yarın akşam dönüyorum
Bu akşam da evlenecek arkadaşların evinde misafir olacağım. Selma'dan nikah salonun tam adını öğrenir özelden yollarım sana bu akşam.
Denizli Otogarı ile Tren İstasyonu yakınlarında kalıyordu özel mesajda yazdığım gibi.
Nikah saat 14:00'de. Biz özel aracımız ile saat 13:00 de Denizli merkezde oluruz.
Haberleşiriz tekrar.

Alo alo bütün millet kış uykusuna yatmış.
2 gün siteden uzaklaşıp İstanbula gidince herkes kaybolmuş.
:(

TezzMertek' Alıntı:
Alo alo bütün millet kış uykusuna yatmış.
2 gün siteden uzaklaşıp İstanbula gidince herkes kaybolmuş.
:(
Burdayız burdayızz bi yere gittiğimiz yok :smiley: nasıl geçti bakalım istanbul turu ?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,622
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR