Serbest Muhabbet Köşesi (Trekking)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ceranus Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 15,984
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 634,174

Etiketler

Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Trekking)

İyi Akşamlar Arkadaşlar ,

DSCN3151

Selam arkadaşlar,
Ben ve eşim ankara polatlıda ikamet ediyoruz. Siteye yeni üye olduk. Doğa yürüyüşlerini çok seviyoruz. Aktivitelerinizden haberdar olursak seve seve katılırız. Şimdiden teşekkürler.

103

Arkadaşlar ,

Herkese günlük güneşlik bir gün diliyorum.
İzmir şu an böyle bir durumda.

kıvırcık' Alıntı:
Selam Arkadaşlar;
Ben Hakan. Polatlı/ Ankara' da ikamet ediyorum. Eşimle beraber doğa yürüyüşü yapmayı seviyoruz. Lisanslı İzci ve klüp önderiyiz. Aktivitelerden haberdar olursak seve seve katılırız. Şimdiden teşekkürler.

Gezenbilir Ailesine hoşgeldiniz Hakan bey ,
Ankara'da yapılan etkinlikler hakkında Moderatörlerimizden Zerrin (ceranus) hanımdan bilgi alabileceğiniz gibi Etkinlikler Sayfasında ki duyuruları da takip edebilirsiniz.
Etkinlikler sayfamızın linki ;
http://www.gezenbilir.com/index.php?board=41.0

Bu arada Ankara'da en yakın tarihli etkinlik ise 17 Ocak 2009 Cumartesi günü yapılacak olan Gezenbilir Geleneksel 2. Anıtkabir ziyareti idi.
Bu konu ile ilgili link;
http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=21868.0

Günaydın, herkese güzel bir gün ...izmir'deki yağmur biraz daha devam etseydi keşke Murat

behicefe' Alıntı:
koskoca gezenbilirsiniz başka etkinliğiniz yokmu deseler sadece bunlarımı diyeceksiniz moderatör bey? :mad:

Bülentciğim neden bahsediyorsun sen .?
:smiley:

17 Ocak ta başka etkinliklerde vardır mutlaka.
Mesela ben Ödemiş'e bahçeli köy evi bakmaya gideceğim. Meteliğe kurşun atıyoruz ama belki loto falan çıkar.

Ayrıca unutmadan söyleyeyim 17 Ocak Cumartesi günü Denizli'de Gezenbilir Ailesi içersinde tanışıp dünya evine girecek iki arkadaşımızın nikahına gideceğiz biz İzmir Grubu olarak.

Aracımızda hala 2 kişilik boş yer var gelmek isteyenler ellerini çabuk tutsunlar.

kıvırcık (Hakan), Gezenbilir Ailemize hoşgeldiniz, Ankara Etkinliklerimize her zaman bekleriz sizleri de , Murat'ın da (TezzMertek) söylediği gibi Etkinliklerimizin tümü ETKİNLİKLER başluğı altında açıklanıyor, lütfen izleyin.

kıvırcık' Alıntı:
Selam arkadaşlar,
Ben ve eşim ankara polatlıda ikamet ediyoruz. Siteye yeni üye olduk. Doğa yürüyüşlerini çok seviyoruz. Aktivitelerinizden haberdar olursak seve seve katılırız. Şimdiden teşekkürler.

Ankara da bu hafta sonu 10 - 11 Ocak 2009 Beypazarı - Karagöl - Kamp .....link aşağıda katılmak isteyenler listeye ismini yazsın..

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=22366.40;topicseen

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,508
Kayıtlı Üye Sayımız
172,164
Kaydolan Son Üyemiz
erensipahi

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR