Serbest Muhabbet Köşesi (Trekking)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ceranus Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 15,984
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 634,159
Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Trekking)

Serbest Muhabbet (Off-Road) bölümünden alınmıştır.

NURSEN-İM' Alıntı:
Doğum günümü hatırlayıp bana mesaj atan sayın TezzMertek nikli arkadaşım Murat ÖZ 'e bir kez daha buradan TEŞEKÜR etmek istedim...çok teşekkür ederim... dediğim gibi pastamı istiyom zirvede de olsak mutlak d.günü pastamdam tatmak istiyorum:smiley:

ayrıca buradan tüm gezenbilir ailesinin ;

Yaşamın parçalarını birleştiren zaman sürekli akar zaman zaman... Yeni yıl yeniden devam edilen bir yaşam... paylaşmaya değer olan...

Yeni yılı sevgi ve paylaşabilmek dileğiyle

Mutlu Yıllar...

sevgi ve saygılarımla...

Etiketler

Bende Özelden mesaj yazmıştım.
Anakamp üyelerine gerçek pasta veremediğimize dair.
;D

Hafta sonu tüm yurt yağışlı.
Doğa ya çıkacak arkadaşlara şimdiden başarılar.
Evde kestana kızartacaklara da afiyet şekerler olsun.
;D

Hoş buldum :smiley:
Gaziemir Cihanbeğendi kanyonu yakınlarında ki mağaralar hakkında bir bilgim yok; ama kulübüm önceleri bir çok araştırma yapmış o bölgede.

günaydın, dün yağmurla yetinmedik. ::smiley: Sapanca'ya gittik. Hem göl kenarında gezinti yaptık. Hemde dağa yöneldi rotamız karlı dağda İstanbuldere köyüne ve orada konuşlanan alabalık evine gittik. Selma sitede yazacak ve fotorafları ekleyecek zaten. ;)

Dilek10020

Ben de Tek başıma Nif Sırtlarında trekking yaptım.
Bundan böyle Lafuma'ya dağ ayakkabısı diyenleri bir kaşık suda boğabilirim.
:smiley:

Yürüyüşe başlayalı daha 2 saat olmadan ayakkabılar akvaryuma döndü valla.
:(

04 Ocak Pazar günü yapmış olduğum etkinliğe ait fotoğraflara ;

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=22507.0 linkinden ulaşabilirsiniz arkadaşlar.

Bu güzel dileğine katılıyorum Nurancım, Herkese iyi haftalar diliyorum :smiley:

biophilia' Alıntı:
Günaydın arkadaşlar,herkese iyi çalışmalar.Bol yağışlı güzel bir hafta diliyorum:smiley:

Ankara / Eğmirde yürüdük burayada fotoraflarını ekledik :smiley:

link: http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=22484.0

Teşekkür ediyorum Nuran iyiyim, hafta sonunda Eymir Gölü kar yürüyüşü yaptık, çok keyifliyim o nedenle de, sen nasılsın ?

biophilia' Alıntı:
Merhaba Zerrin nasılsın ? umarım herşey yolundadır.seni gördüğüme sevindim:smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,507
Kayıtlı Üye Sayımız
172,164
Kaydolan Son Üyemiz
erensipahi

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR