Serbest Muhabbet Köşesi (Trekking)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ceranus Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 15,984
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 689,356
Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Trekking)

Dilek10007

Merhaba Arkadaşlar ,

Lahana çorbalarını ocağa koydunuz mu bakalım.?

Etiketler

Günaydın arkadaşlar,
hamd olsun bu yıl çok güzel hiç bir şeye deymeden "teyet "geçti.
yeni yılında" psikolojik" sorunları olmadan geçmesini dilerim
hepinize mutlu yıllar.

Selam Adaş ,
Merhaba Ömer ,

Hoşgeldiniz.

Serbest Muhabbeti okuyan ama yazmayan arkadaşlar sizlerde hoşgeldiniz.
;D

Günaydın Arkadaşlar.
2008 Yılının bütün karamsarlıkları, acıyı ,kederi, hüznü tüm olumsuzlukları beraberinde götürmesini, 2009 yılının ise hepimize başarı, sağlık, mutluluk, huzur ve kazançları beraberinde getirmesi dileğiyle. Mutlu Yıllar

Hepinizin yeni yılını en içten dileklerimle kutluyorum, sağlıklı, mutlu, huzurlu, neşeli ve doğa dolu yıllar diliyorum :D

AS373anim1

Her yeni yıl, bohçasında başka güzellikleri ve yenilikleri getirir. 2009 yılı, sizlere hayatınız boyunca sevgiyle, güzellikle hatırlayacağınız unutamayacağınız yenilikler getirsin.Yeni yılınız kutlu olsun

herkesin yeni yılını kutlarım her gün iki saat denizin üyeliğinden sizin resımlere bakıyorum.bı pazar gunu konakta sızı zıyaret etmek ısterım.

drmustafaçakı (Mustafa), Gezenbilir Ailemize ve Trekking bölümümüze hoşgeldin :smiley:

drmustafaçakı' Alıntı:
herkesin yeni yılını kutlarım her gün iki saat denizin üyeliğinden sizin resımlere bakıyorum.bı pazar gunu konakta sızı zıyaret etmek ısterım.

drmustafaçakı' Alıntı:

Mustafa Bey ,
Gezenbilir Ailesine hoşgeldiniz ,

Gezenbilir adına İzmir'de Doğa Yürüyüşü organize edilmiyor şu an için.
Konak ta İzmir'de kurulu bulunan Dağcılık Kulüpleri ve Gruplarının hareket yerine (İskele yakınında ki Viyadük yanı otopark) giderek yürüyüşçüleri yakından görebilirsiniz.
Bazı Gurplar ise Lozan Meydanında toplanmakta.
Deretepe Dağcılık grubu ise Alsancak Camii önü ve bazen de Bornova Metro son durakta buluşmaktadır.
İzmir'de yapılan Doğa Yürüyüşleri hakkında bilgi almak için ;
http://www.gezenbilir.com/index.php?board=266.0 linkini ziyaret etmeniz rica olunur.

Tekrar hoşgeldiniz diyor etkinliklerimizde sizi de aramızda görmeyi arzu ediyoruz.
Mesela
4.G.İ.G. Buluşması (Gezenbilir İzmir Grubu)
İlgili Link: http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=22224.0

her gun bır ıkı saat gezenbılırle gezıyorum bazen daglarda sımdı de magaralarda gezıyorum .halen gezmekteyim. tum gezenbılır uyelerının yeni yılını kutluyorum.

tüm gezenbilir ailesinin yeni yılını kutlar,Sağlık huzur ve başarı getirmesini temenni ederim..İnşallah 2009'da herşey gönlümüzce olur...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,622
Kayıtlı Üye Sayımız
172,267
Kaydolan Son Üyemiz
Aylin aksoy

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR