Serbest Muhabbet Köşesi (Trekking)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ceranus Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 15,984
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 636,018
Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Trekking)

Dilek10026

Arkadaşlar ,

Etiketler

skydiver26' Alıntı:
Selam Arkadaşlar..
Ben Murat AKSU, aslen Eskişehirliyim ancak Bursa'da oturuyorum. Trekking, Hiking, Off-road, Kablolu Su kayağı, yamaç Paraşütü yapıyorum. Sık aralıklarla Uludağ Zirve ve Göller bölgesine yürüyüşlerimizin yanısıra, Gürle-Katırlı- bölgesine, Dışkaya bölgesine zaman zaman yürüyüşler yapıyoruz. Bursada bulunan ve benim bilmediğim parkurları araştırırken siteyle tanıştım. Umarım bir çok aktiviteyi birlikte paylaşırız... Sevgiyle Kalın ;)

Gezenbilir Ailesine Hoşgeldiniz Murat Bey ,

Bura Uludağ ve çevresinde yapmış olduğunuz yürüyüş ve tırmanış etkinliklerinize ait fotoğrafları ve hikayeleri forumumuzda paylaşmanız dileğimle.

İzmir'den Selam ve Sevgilerle,

Öz Murat,

Sağol Deniz çok iyiyiz.

Pazar günkü yürüyüşümüz için farklı bir rota belirlemeye çalışıyoruz.
Aynı patikaları kullanmak yerine Allah ne verdiyse önümüze gelen patikalar ile Nif Sırtlarına çıkmayı düşünüyoruz.
Tabii katılımcıların da görüşlerini alarak.
Malum rumuzum TezzMertek.

Ertürk çok sağol, ama güzeller dimi :smiley: Devam edecek de mola aldım biraz ;D

04 Ocak ta yapacağımız yürüyüşün duyurusunu hazırlıyordum.

Link; http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=22267.0

Arada sırada da Büro işleri. 2008 hesapları kapandığı için rahatladık şu sıralar.

Herkesin Yeni Yılını Kutlar.
Yeni yılda bütün umutlarınızın ve hayallerinizin gerçekleşmesini dilerim. :smiley:

Teşekkürler Nuran. Ben de herkesin yeni yılını kutluyorum.
Eskicinin eskileri alıp daha iyi bir yıl getirmesi dileği ile...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,514
Kayıtlı Üye Sayımız
172,172
Kaydolan Son Üyemiz
avukatomersefacanata

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.