Serbest Muhabbet Köşesi (Off-Road)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Deep Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 8,705
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 585,943

Etiketler
Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Off-Road)

4 L' Alıntı:
aklım şu 7 seri BMW'ye takıldı hakikaten öylemi ? bizim vitarada en dijital şey dijital saat te ondan takıldım
konuralp_niva' Alıntı:
yok Çağlar abi okadar da değildir healde :smiley:

sahi konuralp senin arabadaki en dijital şey neee? ::smiley: Ama doğru seninki içeriden buhar yapıyordur, onun ıslaklığıdır, dışarıdan gelen değil...maşallah nivalar anfibik aletler

Jeepcj7' Alıntı:
yok Abi camura indin mi iç çamaşirin islanacak yani benim Cj'in olmayan basamaklarina kadar ;) duz duvar discoya haksizlik olur ;)

Tamam ben lastik almıyorum AT lerle devam , ama onun yerine sintine pompası taktırıyorum ;D

konuralp_niva' Alıntı:
abi oda olmasa arabada dijital denen bi işık bile olmayacak :smiley: teyip işi kurtarıyor ;D

Bendede bir dijital saat var ama rakamlarını görmek için ben şası bakıyorum biraz anlaşılıyor, LR saati japona yaptırmış, ama tapon mal, çalışanını ben henüz göremedim. ;D

hepsi ayrı bi güzel ya ;)
paylaşım için teşekkürler. ayrıca tanıdık bir aracında orada olması ayrı bi güzel

ayrıca doğan deyince kızıyo kendileri en orjinalinden şahin olur da ;D

Tof11

Tof12

Hakkaten güzel bir paylaşımdı,
daha da güzeli bu pişti olayı... ;D

Sevgili Arkadaşlar,

Her sene keyifle gezdiğim bir fuarı sizlerle paylaşmak istedim.

Gelmek isterseniz ve sorularınız var ise bana yazabilirsiniz.

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=19076.msg146666#msg146666

Sevgiler.

serdaragdas' Alıntı:
DEĞERLİ OFF ROAD SEVENLERİ,

INTERCITY OFFROAD YARIŞIMIZ İPTAL EDİLMİŞTİR.

DEMİRKÖY ORMAN İŞLETME MÜDÜRÜLÜĞÜ TARAFINDAN VERİLEN İZİNLER GEÇERLİ SEBEP GÖSTERMEKSİZİN SON ANDA (BUGÜN - 14.11.2008) GERİ ALINMIŞTIR. TÜM YARIŞMACILARIMIZA VE SEYİRCİLERİMİZE DUYURULUR.
Tam bir rezalet.Yazık yarış için dünden yola çıkanlara......................................................
Kınıyoruzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz.
selam biraz geç bir cevap konu çoktan kapanmış ama yazmak istedim
tam bir rezalet sakıncası varsa da... niye son günü beklemişler akılları bu zaman kadar neredeymiş? gerekçeleri organizasyonun doğaya zarar verdiği ise en son sırada bizler olursunuz Üstalik ben bir çevreciyim ve etkin çalışmalar yapıyoruz ama daha önemli sorunlarla karşı karşıya iken tartışılacak en son konu buuu.

mogzilla' Alıntı:
Yavuz ve Orkun'a birer bağlama hediye edeceğim.
Aşıksa biz de off-road'a aşığız.Atışma kültürünü böyle keyiflice yaptıkları zaman çok hoşuma gidiyor. ;D

aynen öyle valla abi keyifle okurum bende hep, hatta bi tv programı yapsak mesela ;D ;D ;D

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,622
Kayıtlı Üye Sayımız
172,267
Kaydolan Son Üyemiz
Aylin aksoy

SON KONULAR

Geri