Satılık Vasıta Sitelerinde Gördüğümüz Karavanları Tartışalım

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan arslan1961 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3,377
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 803,940
Ynt: Satılık Vasıta Sitelerinde Gördüğümüz Karavanları Tartışalım

Aracin ekipmanlari calisiyorsa fiyat iyi gibi. Sanirim buzdolabi yok fotografta yeri bos gozukuyor ama o cok masrafli birsey degil.

Etiketler

İnsel Hocam yorum yapmamış.arac buraya aktarılmadan önce gördüm,(benim için önemli,acaba dizelmi yoksa benzinli,tüp mü var,belirtilmemiş) araç tabiiki yakından görülmeli,az değil otuz yaşında!

racoed' Alıntı:
İnsel Hocam yorum yapmamış.arac buraya aktarılmadan önce gördüm,(benim için önemli,acaba dizelmi yoksa benzinli,tüp mü var,belirtilmemiş) araç tabiiki yakından görülmeli,az değil otuz yaşında!

Çok durmaz. Bana kalirsa bu soruları sahibine sorun. Niyetliyseniz de atlayin gidin ve uygunsa işi bitirin

Evet, doğru söylüyorsunuz.Bizimki bilgi paylaşımı ama konuşmak yerine icraat!

Araç sahibiyle konuştum. Araç 300.000 km. nin üzerinde Benzin+LPG li. Donanımın çalışıp çalışmadığını bilmiyor. Buzdolabı ve yaşam aküsü yok. Alan herhalde biraz masrafını göze almalı. Yakından görmek farklı tabii. Sonuçta 30 yıllık araç. Selamlar.

http://apascual.free.fr/quickgallery/index.php?no=9

lerin motorunu degistiriyorlar. Mecit sanki biliyor bu konuyu. Ltlerin en onemli ozelligi bana gore yeni nesillere gore genis olmasi. Onun dışında bir bilgim yok maalesef.

Bursa'da bu LT nin aynısı var benzinli ve lpg li çok da memnun. Bu fiyata bu donanımda bence ihtiyacı olana kaçmaz.

fotoğrafa göre kelepir çekme karavan
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-karavan-cekme-karavan-2006-model-cok-ama-cok-temiz-141969584/detay

Arkadaşlar şu ilanda bulunan Ducatoya bi baksanızda bana yardım etseniz. Emekli oldum. Yaşım 56, alıp başımı gideceğim. Bıktım artık şehir stresinden, Gerçi Kuşadası'ndayım. Ne güzel yerdesiniz diyeceksiniz ama inanın bazen saraylarda yaşasanızda Doğa, Dağlar, Dereler yani ne bileyim özgürlüğü çok seviyorum. Taaa çocukluğumdan beri hep içimdedir. Onun için lütfen bi bakın eksik olan bir şey varmı. Mesela ben hususi yazması olayına taktım. Çünkü karavan yazmazsa eminim sorun olur diye düşünüyorum, Ama bir taraftanda her tarafı kapalı olması ve hususi yazmasıda içi gözükmediği için genelde sıkıntı olmaz gibi düşünsemde artık yasaların değiştiğinide tahmin edebiliyorum. Trafikte hiç sorun yaşamak istemiyorum. Ayrıca ben bunu alırsam yasal hale nasıl getirebilirim ve ne kadar masrafım olur. Sonradan buna pencere açtırabilirmiyim ne kadar masrafı olur. Birde 7-8 bin tl ye satılık motokaravan varsa veya biliyorsanız bana gösterirseniz sevinirim. Ama Kuşadasına yakın olmalı, Uzaklara gidemem. İsteyen arkadaşlarımda telefonla bana akıl verebilir, (0 555 355 3551) tavsiyelerde bulunabilir. Bu arada bende vergi memuru olarak yeni emekli oldum, Yasal boyutlarını anlatırsanız anlarım. Kuşadasına gelecek arkadaşlarada her zaman yardımcı olurum. Hepinizi bekliyorum. Şimdiden hepinize teşekkür ederim. ilanın linki şudur.-------------->http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-karavan-motokaravan-cok-acil-satilik-ducato-karavan-109973368/detay/

Oncelikle foruma hosgeldiniz. Tanisma bolumunde kendinizi tanitirsaniz bizler icin daha iyi olur, hemde siz bu forumda uzun vadeli dostluklar kurmaya bir adim yaklasirsiniz.

Benim gorusume gore bu arac bir karavan degil. Oncelikle aracin ruhsatinin husisi kamyonet olmasi hicbir seyi degistirmiyor. Birtek sizden K belgesi istemezler o kadar. Ama sonucta yinede yasal olarak kamyonet kesinlikle karavan degil. Bu araci yasal olarak kullanmak icin karvan ruhsati almalisiniz. Bunun icinde Proje cizilmeli ve TSE den onaylanmali. Aracin simdiki ic yapisi ile karavan ruhsati alabilecegini zannetmiyorum bu yuzden icinide yeniden yapmaniz gerekli. Kimsenin malini kotulemek istemem ama bece bu arac size yarardan cok masraf acar.

Bizlerin size karavan onerisinde bulunabilmemiz icin kac kisi oldugunuzu, kac kisi karavanda dolasip, kac kisilik yatacak yere ihtiyac oldugunu bu insanlarin yetiskin mi, yoksa cocuk mu olduklari, aracla uzun sureli gezilermi yapacaksiniz yoksa 1-2 gunluk cevre illere kacamaklar mi? gibi detaylari verirseniz size daha rahat bir oneride bulunabiliriz.

Melih bey işin özünü kısa yoldan anlatmış. Benim önerim öncelikle gezenbilir'in karavanla ilgili forum mesajlarını bıkmadan usanmadan okuyun. Burası bir ansiklopedi gibi. Okudukça işin daha önce aklınıza bile gelmeyen boyutlarının farkına varacak ve kendi ihtiyaçlarınızı da daha net tanımlayabileceksiniz.

Bu supermis, az ugrasirsaniz arabadan ayirip denizede acilabilirsiniz. :smiley:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-karavan-cekme-karavan-ihtiyac-fazlasi-5.500.tl-140803225/detay

Melih in cümlesinin ardından ne çıkar ki diye merak ettiğim için baktım,ya gerçekten ne diyeceğimi şaşırdım.

melihbozkurt' Alıntı:
Bu supermis, az ugrasirsaniz arabadan ayirip denizede acilabilirsiniz. :smiley:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-karavan-cekme-karavan-ihtiyac-fazlasi-5.500.tl-140803225/detay

Ha ha! Süper. Üstelik yazlık garaj olarak da kullanılabiliyor! :smiley: :smiley:

mayıstosböce' Alıntı:
Melih in cümlesinin ardından ne çıkar ki diye merak ettiğim için baktım,ya gerçekten ne diyeceğimi şaşırdım.

Ulkem insani super. Hic bir seyi israf etmiyor. :smiley: Geri donusumde son nokta. Avrupali gorse yemin ederim aglar aglar. :smiley:

Güzel gözüküyor
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-karavan-motokaravan-sifir-uretim-motokaravan-86175298/detay

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,519
Kayıtlı Üye Sayımız
172,177
Kaydolan Son Üyemiz
cengoboy

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR