Satılık Kutusunda CB Telsiz (Midland ALAN 78 Plus Multi Standard) + Araç Anteni

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ozancagman Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 281
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 91,815
Ynt: Satılık Kutusunda CB Telsiz (Midland ALAN 78 Plus Multi Standard) + Araç Anteni

Arkadaşlar merhaba...

Biraz forumdan ve başlıktan uzak kaldım. Zaman zaman bazı arkadaşlarla telefonla veya yüz yüze görüştüm. Bazı telsiz modellerinin stok durumunu sordurlar. Bir süredir stokta olmayan Alan 78 ve Alan 42 modelleri 3-4 gün içinde tekrar stokta olacak. Bunun bilgisini vermek isterim.

Ayrıca önümüzdeki 15-20 gün içinde yeni ofisin açılışı olacak. ;D Açılışla iilgili bütün arkadaşlara ayrıca bilgi vereceğim.

Saygılar,
Ozan

Etiketler
Ynt: Satılık Kutusunda CB Telsiz (Midland ALAN 78 Plus Multi Standard) + Araç Anteni

Hayırlı olsun. Satışın yanında işçilik hizmetide verilecek herhalde. Haberlerinizi bekliyoruz.

Bu arada hala telefon ile konuştuğumuz o telsiz montajını yapamadım. Bu sayede hem sizle tekrar görüşürüz hemde o işi hallederiz. Selamlar

mergen' Alıntı:
Hayırlı olsun. Satışın yanında işçilik hizmetide verilecek herhalde. Haberlerinizi bekliyoruz.

Bu arada hala telefon ile konuştuğumuz o telsiz montajını yapamadım. Bu sayede hem sizle tekrar görüşürüz hemde o işi hallederiz. Selamlar

Teşekkür ederim. Elbette montaj konusunda da destek vermeye devam edeceğim. Telsizinizin montajı konusunda her zaman arayabilirsiniz.

Ozan

ozancagman' Alıntı:
Arkadaşlar merhaba...

Biraz forumdan ve başlıktan uzak kaldım. Zaman zaman bazı arkadaşlarla telefonla veya yüz yüze görüştüm. Bazı telsiz modellerinin stok durumunu sordurlar. Bir süredir stokta olmayan Alan 78 ve Alan 42 modelleri 3-4 gün içinde tekrar stokta olacak. Bunun bilgisini vermek isterim.

Ayrıca önümüzdeki 15-20 gün içinde yeni ofisin açılışı olacak. ;D Açılışla iilgili bütün arkadaşlara ayrıca bilgi vereceğim.

Saygılar,
Ozan

Hayırlı olsun abi... ;)

Hayırlısı olsun :smiley:

Selamlar, alan 42 ile alan 78 in farkı nedir, off road için hangisi daha uygundur?

Selamlar, alan 42 ile alan 78 in farkı nedir, off road için hangisi daha uygundur?

Han Solo' Alıntı:

Merhaba,

Alan 42 el telsizi şeklindedir ama araçta harici antenle birlikte mobil araç telsizi gibi kullanılabilir.

Alan 78 ise mobil araç telsizidir ve araca sabittir. Her iki telsizde telsiz olarak aynı özelliklere sahiptir.

Araç dışında kullanmak için Alan 42 idealdir ama araç için kullanımda biraz kablo kalabalığı olabilir.

Saygılar,
Ozan

Çok teşekkürler, yavaş yavaş fikrimi oluşturuyorum

bende aracıma bir CB telsiz almak istiyorum ama çok pahalı geliyor sıfır cihazlar bana, acaba 2. el iyi durumda telsiz bulabilirmiyim , bana bu kponuda kim yardımcı olabilir? teşekkürler

Siteden bir arkadaşta vardı, söyledim kendisine sizinle irtibat kurabilir.

aliozanc' Alıntı:
bende aracıma bir CB telsiz almak istiyorum ama çok pahalı geliyor sıfır cihazlar bana, acaba 2. el iyi durumda telsiz bulabilirmiyim , bana bu kponuda kim yardımcı olabilir? teşekkürler

Merhabalar..
Midland ALAN 78 Plus cihazı antensiz olarak tek satıyor musunuz acaba?

cançam' Alıntı:
Merhabalar..
Midland ALAN 78 Plus cihazı antensiz olarak tek satıyor musunuz acaba?

Merhaba,

Evet, Midland Alan 78 telsizi tek olarak da verebiliyoruz. Tek olarak fiyatı 230,00 TL'dir.

İrtibat için: 0 533 684 09 81

Saygılar,
Ozan ÇAĞMAN

Cevabınız için teşekkürler Ozan Bey..
Peki Alan 78 Plus ve Alan 48 Plus cihazları arasında ne farklar vardır, hangi cihaz daha çok tercih edilmektedir?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,519
Kayıtlı Üye Sayımız
172,177
Kaydolan Son Üyemiz
cengoboy

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR