Sakarya - Pamukova Yaylaları ve Kocaeli Yuvacık Offroad Gezisi ( 6-7 Mart 2010)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan sinan54 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 79
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 17,010
Ynt: Sakarya - Pamukova Yaylaları ve Kocaeli Yuvacık Offroad Gezisi ( 6-7 Mart 2010)

sehzata' Alıntı:
sinan abi foto süper olmuş :smiley: yeni ekledin sanırım:;)
..... ;D ;D ;D...........................istıkbal göklerdedir ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Etiketler
Ynt: Sakarya - Pamukova Yaylaları ve Kocaeli Yuvacık Offroad Gezisi ( 6-7 Mart 2010)

rescueteam' Alıntı:
..... ;D ;D ;D...........................istıkbal göklerdedir ;D ;D ;D ;D ;D ;D

evet istikbal göklerdedir abicim ama Sinan abim sanki üşümüş ısınacak birşeyler bakınıyor gibi:smiley: ;)

ya şehzat bırak sen bu muratı o kıskanır beni ;D ;D ;D ;D hiç dağbaşında ona kahve ikram etmişlermi bir sor bakalım

bu arada gerçekten o gün çok soğuktu ve ayrıca çok rüzgar esiyordu

sinan54' Alıntı:
bu arada gerçekten o gün çok soğuktu ve ayrıca çok rüzgar esiyordu

şaka yapıp takılıyoruz sinan abi kızmıyorsun değil mi?

yok be yaaav ben de kızma olmaz ben murat'mıyım her şeye kızayım ;D ;D ;D

sinan54' Alıntı:
yok be yaaav ben de kızma olmaz ben murat'mıyım her şeye kızayım ;D ;D ;D

hahah güldürdün sabah sabah beni Allah ta seni güldürsün ;D
Murat abim kızmıyor ama sadece özeleştiri yapıyor o da kızmaz kimseye ;) hele sana hiç kızmaz değil mi MURAT ABİİİİ :D

yok yok onun yüz rengi kırmızıya gitmeye başladığı zaman tehlike çanları çalmaya başladı demektir ;D ;D ;D ;D

koçum benim şerefime manda kesip cevirdiler senin öyle bi anın varmı jipsiz jiiiipciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

şimdi çok kırıldım :'( :'( :'( :'( :'(

resımler biraz az cok foto olursa iyi olur
huseyın abi renk katmiş
yuvacikli

arkadaşlar hep yeni modelcisiniz
acaba arazide
nasılsınız
tbnca hoş olmadi göruntu

ömer karaduman' Alıntı:
arkadaşlar hep yeni modelcisiniz
acaba arazide
nasılsınız
tbnca hoş olmadi göruntu
hangi tabanca kardeş

mrb Kocaeli-Yuvacığımızı bu kadar güzel resimlerle anlatdığınız için tşkler.Resimler çok harika hele bembeyaz karın içindeki o güzelim çicekler harika çıkmış.Tek bozan şey silah yakışmamış.Dilerim ne resimlerde nede hayatımızda silahlar olsun....En büyük silah bence kişinin kendisidir....

arkadaşlar bu silaha niye bukadar takıldı anlamıyorum kendimi katıl gıbı hıssettım kendimi bildim bileli canlı vurmadım bu benım hobim ha bide eğer rahatsızlık varsa o kışinin kendi problemı artı rahatsız olanlar arazide gece gunduz gezıyorlarmı bu malzeme dagda su kadar elzem selam

mrb ben öyle hissedesiniz diye yazmadım.İş icabı evet taşınabiliyor bazen hobi olarakda sevliyor benim 2 erkek kardeşimde olduğu gibi ve dağda,arazide fazla gezmiyorum ama şınu biliyorum dağa yada arziye çıkmaya gerek yok şehirde bence hele bu zamanda daha çok insanın korunmaya ihtiyacı var dağlar daha güvenilir oldu.iyi günler.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR