Project Gülazer: 38" TSL, D60, D44 Diferansiyel, Doubler, Beadlock ve Fazlası

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan moonwalker_arc Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1,054
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 158,542
Ynt: Project Gülazer: 38" TSL, D60, D44 Diferansiyel, Doubler, Beadlock ve Fazlası

Konuyu dağıtmak istemem ama çekicinin resmini koymayı unutmuşsun ;) Ben ekliyeyim

428020 10150671076595769 541095768 9356736 1821328989 n

422934 10150670844565769 541095768 9355479 326234539 n

Etiketler

Ynt: Project Gülazer: 38" TSL, D60, D44 Diferansiyel, Doubler, Beadlock ve Fazlası

euzlu' Alıntı:
Cam(e)i boğazı bizim yaylamız : )) zaten Maçka vadisi olduğunu tahmin etmiştim, ben de bu gurbet ellerde bulamadım kafama göre bir ekip, az birşey daha havalar ısınsıda biz de buradan Şavşat milli parklar yolu üzerinde Karagöl'e kamp atmaya gideceğiz inşallah 3-4 araç, muhtemelen Rize ekibi de bize katılacak...

şimdilik sizlere kolay gelsin, Kars'tan selamlar...

Trabzona da bekleriz :smiley:

Kısmetse seneye bende geleceğim,benide götürün o yaylaya.

Belki Nisan ayında gelebilirim, gelirsem de arabayla gelirim, o zaman mutlaka görüşürüz ekip ve sizle, şimdilik kolay gelsin...

yavuz-çelikel' Alıntı:
Kısmetse seneye bende geleceğim,benide götürün o yaylaya.

Yavuz abi hangi yaylaya istersen :smiley:

euzlu' Alıntı:
Belki Nisan ayında gelebilirim, gelirsem de arabayla gelirim, o zaman mutlaka görüşürüz ekip ve sizle, şimdilik kolay gelsin...

Mutlaka Bekleriz.

her sene memlekete akrabaları görmek için gelirdim fakat bu sene bu mükemmel aracı görmek için gelicem :smiley: hem sizinle tanışırız bir şnorkel olayında konuşma fırsatımız olmuştu sadece.

emrah artarslan' Alıntı:
her sene memlekete akrabaları görmek için gelirdim fakat bu sene bu mükemmel aracı görmek için gelicem :smiley: hem sizinle tanışırız bir şnorkel olayında konuşma fırsatımız olmuştu sadece.

Mutlaka beklerim, geçen sene görüşemedik :smiley:

elinize sağlık ancak arka dodiğin kep açısı ön dodiğe göre hafif aşağıya bakıyor sanırım, bu da dodiğin ana parçasını keserken kaportaya gelen kısmını düz kesmenizden kaynaklanıyor olsa gerek, bu şekilde de gözünüze hoş gelebilir ancak arkadan öne bakış atıldığında dodiklerin üst hizasının yere paralelliğindeki bu fark bence düzeltilmesi gereken bir fark, sadece benim fikrimi içeriyor ancak gözünüzden kaçmışsa da bildirmek istedim, tekrardan ellerinize sağlık değerli hemşerim, selamlar..

euzlu' Alıntı:
elinize sağlık ancak arka dodiğin kep açısı ön dodiğe göre hafif aşağıya bakıyor sanırım, bu da dodiğin ana parçasını keserken kaportaya gelen kısmını düz kesmenizden kaynaklanıyor olsa gerek, bu şekilde de gözünüze hoş gelebilir ancak arkadan öen bakış atıldığında dodiklerin üst hizasının yere paralelliğindeki bu fark bence düzeltilmesi gereken bir fark, sadcece benim fikrimi içeriyor ancak gözünüzden kaçmışsa da bildirmek istedim, tekrardan ellerinize sağlık değerli hemşerim, selamlar..

Evet açılar farklı, farkındayım aslında önde tutturmak istediğim açı buydu.Ön yarım parça dodik tam yuvarlak dönmüyor, o açıyla iyi gözüktü.Arka tam parça tam yuvarlak dönüyor, arkanın bu açısı daha çok hoşuma gitti bozmak istemedim şu an gözüme hoş gözüktü bu şekli.

moonwalker_arc' Alıntı:
Evet açılar farklı, farkındayım aslında önde tutturmak istediğim açı buydu.Ön yarım parça dodik tam yuvarlak dönmüyor, o açıyla iyi gözüktü.Arka tam parça tam yuvarlak dönüyor, arkanın bu açısı daha çok hoşuma gitti bozmak istemedim şu an gözüme hoş gözüktü bu şekli.

o zaman mesele yok demektir, tekrardan kolay gelsin de bu gün fotograflar az : )) alıştırdın bu başlığı bol fotografa, beklentimiz haliyle de büyük oluyor : )) selamlar...

euzlu' Alıntı:
o zaman mesele yok demektir, tekrardan kolay gelsin de bu gün fotograflar az : )) alıştırdın bu başlığı bol fotografa, beklentimiz haliyle de büyük oluyor : )) selamlar...

Gerçekten mesajı attıktan sonrada farkettim hem açıklama hem de fotoğraf yönünden fakir oldu diye.Bazen dalgınlığa geliyor fotoğraf çekmeyi unutuyorsun.Biraz da sıkılmaya başladım galiba :smiley:

ne sıkılması : )) sizin yüzünüzden biz de gaza geliyoruz, şimdi aracı cidden satışa çıkarttım, biraz borcum ve de alacağım var, borçlarımı kapatıp kalan para ve alacaklarımın bir kısmıyla ya (bu sefer) benzinli ve mümkün olduğu kadar düzgün bir defender alacağım ya da 90 lı yılların başı kare kasa bir XJ, ondan sonra bir de dükkan tutup atölyeye çevireceğim buradaki VX 80 in sahibi Maçkalı dostum ve çalışma arkadaşım Emrah'la : )) sakın "kaz kesmeyin habu rampanin başinda : ))" selamlar...

euzlu' Alıntı:
ne sıkılması : )) sizin yüzünüzden biz de gaza geliyoruz, şimdi aracı cidden satışa çıkarttım, biraz borcum ve de alacağım var, borçlarımı kapatıp kalan para ve alacaklarımın bir kısmıyla ya (bu sefer) benzinli ve mümkün olduğu kadar düzgün bir defender alacağım ya da 90 lı yılların başı kare kasa bir XJ, ondan sonra bir de dükkan tutup atölyeye çevireceğim buradaki VX 80 in sahibi Maçkalı dostum ve çalışma arkadaşım Emrah'la : )) sakın "kaz kesmeyin habu rampanin başinda : ))" selamlar...

En iyisi, en zevklisi ve en tasasızı da o olur.Biraz el yatkınlığı, biraz alet edevat ve işten boş kalan zamanlarda kullanılabilecek bir garaj.Kendi arabanı kendin yapacaksın.Aslında garaj niyetim ve projem var.İnşallah ilerleyen yıllarda kendi çapımda ufak bir garaj kurup takım dizmeye başlıyacam.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR