Prado Almaya Adım Adım

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan arcamenel Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 560
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 111,796

Etiketler
Antalyadaki km ve bu yaştaki bir araç açısından gri renk olması iyi . Evet dediğiz gibi 2015 mtv indirimine girmiyor. Fazla fark yok ama 2015-1575 tl 2014-1189 tl gibi birşeydi . 5 ileri vites takıntı oldu bende heralde :smiley: Aracı bakmaya fırsatta bulamadım hiç , şimdi birde yurtdışı işi çıktı ayın sonuna doğru . Birazda şöyle bir düşüncem var kış çıkışında seçenekler artar mı ? Bu sınıf araçları ilk defa radara aldığım için pek bilemiyorum ..

Antalyadaki km ve bu yaştaki bir araç açısından gri renk olması iyi . Evet dediğiz gibi 2015 mtv indirimine girmiyor. Fazla fark yok ama 2015-1575 tl 2014-1189 tl gibi birşeydi . 5 ileri vites takıntı oldu bende heralde :smiley: Aracı bakmaya fırsatta bulamadım hiç , şimdi birde yurtdışı işi çıktı ayın sonuna doğru . Birazda şöyle bir düşüncem var kış çıkışında seçenekler artar mı ? Bu sınıf araçları ilk defa radara aldığım için pek bilemiyorum ..
Uzun zamandır bakıyorum iki elin parmaklarını pek geçmiyor prado 4,0 özellikle.Antalyadaki aracı sorguladım temiz cıktı 5664 minik hasar görmezden gelinebilir. Siz niyetlenin antalya da baktırtma imkanında yardımcıda olurum arkadaslarım yardımcı olur ben aracı alırken bir hayli kolum uzamıştı

Evet malesef hiç seçme şansı yok gibi , uzun süre beklemek gerekiyor . Hatta bir kaç gün önce 2.0 2011 x premium foresterlara sulandım ama sonra dedim bu benim istediğim değil , heybet yok :smiley: İlk çalışmadaki 4.0 v6 nın kükremesi hiç yok . LPG yi de hiç sevmiyormuş boxer motor . Teklifiniz için çok teşekkür ederim . O taraflardan bir araç olursa haberleşiriz kesinlikle . Ben ilk önce istanbul çekmeköydekini bakacağım heralde ama dediğim gibi 8 kayıt 1 parça boya işi şüphe bıraktı biraz . Bahar aylarını da göze almış rahat bekleyiş modundayım , yokluk kırdı direncimi :smiley:

O zaman sorun yok bende niyetlenip 1 yılı devirmiştim sonra birden patır patır çorap söküğü gibi ilerledi tabiri caizse küheylanı bağladım kapı önüne:smiley:
Doğru yoldasınız beklemeye devam o zaman 4,0 keyfi başka dizelinide kullandım küheylan keyfini vermedi bana tın tın kükreme yok bögürme varB-)

İlanlara hala göz atıyorum.Arac ilandan düşmüştü tekrar gireli 2 gün oldu sanırım kayıtlı 8 kazası var.Km 2015 muayenesi ile örtüşüyor.Yalnız 2009 ile 2011 arası km fazla yapmış 93 binden 160 bine sıcramış

Bugün aracı baktım . Araç 4 ileri 2004 girişli demekki . Kaporta düzgün görünüyor . Sağ ön çamurlukta boya varmış sadece . Sürücü koltuğunun kenarları sağlamdı ama oturulan kısım çok çatlaktı boydan boya . Lpg brc baya olmuş takılalı , tank vs bakım ister gibi . Tampon , paçalarda çatlaklar var küçük . Tavanda 3-4 adet küçük ezik var ortalarda . Motorda kapak yoktu . Süspansiyonu yükseltirken sona gelince ses var gibi . Sonuç olarak bunu eledim .

2005 Toyota Land Cruiser 4.0 Prado 95.000 TL Sahibinden satılık ikinci el - 263206256

Şuan bu var birtek ama fiyat iddialı !

Bugün aracı baktım . Araç 4 ileri 2004 girişli demekki . Kaporta düzgün görünüyor . Sağ ön çamurlukta boya varmış sadece . Sürücü koltuğunun kenarları sağlamdı ama oturulan kısım çok çatlaktı boydan boya . Lpg brc baya olmuş takılalı , tank vs bakım ister gibi . Tampon , paçalarda çatlaklar var küçük . Tavanda 3-4 adet küçük ezik var ortalarda . Motorda kapak yoktu . Süspansiyonu yükseltirken sona gelince ses var gibi . Sonuç olarak bunu eledim .

2005 Toyota Land Cruiser 4.0 Prado 95.000 TL Sahibinden satılık ikinci el - 263206256

Hayırlısı olsun.yeni yöneldiğiniz araç bir kaç gün oldu ilanı cıkalı.Prins kitine odaklanın derim.Motor üstü kapağın olmaması cok negatif durum arac sahibi eski ve yeni sahibi neden bırakır ki kapağı.Bu bana önemsemediklerini gösterir.
Araca bakarken eğilip arka difransiyel kollarına denk gelen takozlarvar onlara dabakın dif ile arası min 5cm olmalı konforu cok etkiliyor.

İlanlar bu ara tavan yaptı 14 cıkmış izmit deki beyaz prado yada bakın derim.Fiyatda makul duruyor.

İlanlar bu ara tavan yaptı 14 cıkmış izmit deki beyaz prado yada bakın derim.Fiyatda makul duruyor.

Tam siteye girerken içimden geçeni yazmışsınız (14 adet ilan :smiley: ) . Beyaz prado daha önceden de ilandaydı , bagaj kapağı çok iyi :smiley: Bu kapak diğer pradolara uyuyor mu acaba ? Kış ilerledikçe ilanlar artıyor gibi , benim açımdan sevindirici ..

120 kasa ile uyumludur sanırım.Hatta bende yurtdışı sorduruyorum. Diğer bir taraftan bugun kasko mtv indirimi noktasında ilgili vergi dairesine başvuruda bulundum vergi dairesi sitesine girdiğimde indirilmiş halde çıkıyor.2389.TL

O ının fiyatını bilmiyorum ama bu bagaj kapağı yurtdışı , çıkma vs. bulunsa çok iyi olur gerçekten , maliyeti ne olur oda önemli . İçerde koca lastikle dolaşmak pek hoş değil . 2004 ler girdi bu sene vergi indirimine .

O ının fiyatını bilmiyorum ama bu bagaj kapağı yurtdışı , çıkma vs. bulunsa çok iyi olur gerçekten , maliyeti ne olur oda önemli . İçerde koca lastikle dolaşmak pek hoş değil . 2004 ler girdi bu sene vergi indirimine .
Cıkma bulma ihtimalim var araştırıyorum bulursam mutlaka haberiniz olur hatta diğer parçalarıda disk vs gibi

Arkadaslar ikinci sıra klima ısıtma özelliği yok mu.Klavuzda sadece sogutma dan bahsedilmiş oda on klima calıştıgı zaman devreye giriyor seklinde.
İkinci sıra klimada sıcak soguk göstergesi var ama sıcak hava alamadım bir türlü.
Bilgisi olan var ise paylaşırsa sevinirim.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,522
Kayıtlı Üye Sayımız
172,180
Kaydolan Son Üyemiz
onurcel

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR