Pajero 3500 Yükseltme İnegöl

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan adaeada Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 167
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 34,034

Etiketler
Ynt: Pajero 3500 Yükseltme İnegöl

almanyalı' Alıntı:
vallaha duble olmuş ellerinize saglık ayakta alkışlıyoruz lakin pajeronun saglamlıgını lada yı cekerken ladayı parcaladıgından belli o taksiyi de tankla mı duman ettin TANK=PAJERO DANGERRRR ;D ;D ;D dedenin elleri dert görmesin
:D :D :D

Ekrem kardeşim ;
Mehmet daha çok nette yazıyor demekki..

oysa meydan orası degil...dogadır..ormandır,çamurdur.Desene bu Yoyotolar işe yaramaz... :D :D :D

( Şaka bir yana bende de yoyota varda .)

Kürşad abi ikisinide kullandı.
O söylesin doğruyu???

Yada başka bir fikir ikinizinde aracı bitmek üzere. Bitince bağlayın arka arkaya bir çayırda.
Raund'u videoya çekin bize de izletin :D

Bizde öğrenelim hangisi daha güçlü ve sağlam :eek: :eek: :eek:

iş arka arkaya bağlayıp çekmek olursa vx80 hayvanı ile çok az araç başedebilir :smiley: ağır, torklu ve güçlü motor, ön arka kilit

pajero daha hafif aynı güçde olsada ve torku biraz daha düşük. farklı avantajları var bunu anca uzun süre kullanımda anlarsın öyle arka arkaya bağlamayla o zaman traktör herkesi çeker :smiley:

ict3055' Alıntı:
Kürşad abi ikisinide kullandı.
O söylesin doğruyu???

Yada başka bir fikir ikinizinde aracı bitmek üzere. Bitince bağlayın arka arkaya bir çayırda.
Raund'u videoya çekin bize de izletin :D

Bizde öğrenelim hangisi daha güçlü ve sağlam :eek: :eek: :eek:
sabırla bekliyorum o günü benim araç bitince daha bitmedi. ;D ;D

RAİDER' Alıntı:

Ummadığın taş baş yarmasın. İkiside Japon devi :D
Vallaha ben ikisinide kullanmadım ama kullananlar ikisinide öve öve bitiremiyor.

Sadece çekme değil, komple bir düello yapın izlemeye Bolu'dan gelirim hauahuahua :D :D :D
Yenilen de bizi Eskişehir'e bakıma götürsün ;D ;D ;D

toyotayı ben dahil kimse hafife almasın tam bir arazi canavarı fakat pajeroyuda kimse küçümsemesin ;D arka arkaya bağlamak güçlü ve ağır olan alır götürür bu kesin ama ben yinede hodri meydan diyorum mehmete ;D hafta sonuna az kaldı mehmet kendir yaylasında bağlıyalım :D ama stt lastiklerle biraz zor çekersin gibi geliyor bana benim arabaya 5 kişi bindiririm ağırlık aynı olur ;D hatta daha ağır ee güç desen var zaten bi önde kilit yok oda durumlar eşit olsun diye sen ön kilidi açmassın ozaman bakalım hangisi marifetli ;D

RAİDER' Alıntı:
vicdansız aracın neyi biticek yükseltme kitini taktın lastik taktın şnorkellemi çekecen bennide bitsin diyorsun :D illede soba borusu lazım çekişmem dersen yüzlük pimaş boru takarız ayıp ettin ;D ;D

adaeada' Alıntı:
vicdansız aracın neyi biticek yükseltme kitini taktın lastik taktın şnorkellemi çekecen bennide bitsin diyorsun :D illede soba borusu lazım çekişmem dersen yüzlük pimaş boru takarız ayıp ettin ;D ;D

Koptum ;D ;D ;D

Vallah helal olsun. Zaten pajero'nun iyi olduğunu biliyoruz,
Kimse disco ile VX80'i bağlayam demiyor zaten. :D
Pajero ile çekersen. Ve o videoyu buraya koyarsan;
Pajeroların fiyatı 5 bin artar, VX80'ler 5 bin düşer ;D ;D ;D
Çok pahalandılar bu ara, şunların fiyatını düşürüverde bizde alalım aradan birer tane VX ;D

ve son hali

02032011511

02032011512

02032011513

ict3055' Alıntı:
Koptum ;D ;D ;D

Vallah helal olsun. Zaten pajero'nun iyi olduğunu biliyoruz,
Kimse disco ile VX80'i bağlayam demiyor zaten. :D
Pajero ile çekersen. Ve o videoyu buraya koyarsan;
Pajeroların fiyatı 5 bin artar, VX80'ler 5 bin düşer ;D ;D ;D
Çok pahalandılar bu ara, şunların fiyatını düşürüverde bizde alalım aradan birer tane VX ;D
;D ;D iyi fikir vx lerin fiyatını düşüreyim ben :D

adaeada' Alıntı:
;D ;D iyi fikir vx lerin fiyatını düşüreyim ben :D

Bu arada süper olmuş son hali;
Şahsi fikrim ay yıldız kırmızı olsaydı daha güzel olurdu, Aracında Mitsubishi amplemide kırmızı renk cümbüşüde olmaz...

ict3055' Alıntı:
Bu arada süper olmuş son hali;
Şahsi fikrim ay yıldız kırmızı olsaydı daha güzel olurdu, Aracında Mitsubishi amplemide kırmızı renk cümbüşüde olmaz...
fena fikir değil kırmızı boyatırız :D

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,519
Kayıtlı Üye Sayımız
172,177
Kaydolan Son Üyemiz
cengoboy

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR