Pajero 3500 Yükseltme İnegöl

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan adaeada Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 167
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 34,876

Etiketler

Ynt: Pajero 3500 Yükseltme İnegöl

adaeada' Alıntı:
kopya he ah ulen sana kim verdi o akılları ;D alırım anahtarını bak ;D dinlemem ben vx 80 180 falan bilirsin :D
ulen bizim oğlan kızdırma beni dün bi opeli ezim görmeden senide görmessem çiğneye bilirim ;D ;D ;D ;D ;D ;D

RAİDER' Alıntı:
adaeada' Alıntı:
kopya he ah ulen sana kim verdi o akılları ;D alırım anahtarını bak ;D dinlemem ben vx 80 180 falan bilirsin :D
ulen bizim oğlan kızdırma beni dün bi opeli ezim görmeden senide görmessem çiğneye bilirim ;D ;D ;D ;D ;D ;D
;D ;D ;D insan değilsin arabayı perte çıkaracaktın az kaldı

sepet bitti ayyıldızlar bitti montaj kaldı

01032011508

01032011509

01032011510

vallaha duble olmuş ellerinize saglık ayakta alkışlıyoruz lakin pajeronun saglamlıgını lada yı cekerken ladayı parcaladıgından belli o taksiyi de tankla mı duman ettin TANK=PAJERO DANGERRRR ;D ;D ;D dedenin elleri dert görmesin

Forumda hiç Pajero modifikasyonu yoktu. Çok iyi olmuş bu paylaşım, ayrıca tüm detayları görüntülemişsiniz...

Bu arada vinç çok alçakta kalmış gibi geliyor. Zaten bu araç bu lastiklerle ancak derin su geçişleri ve bataklık gibi yerlerde vinçleme ihtiyacı duyacak o zamanda bu kadar altta çalışma zor olabilir ama yinede deneyip görmek lazım...

Neyse tekrar kolay gelsin, gelişmeleri bekliyoruz :smiley:

ekrem kardeş şnorkel arıyormuşsun ben buldum tenekeci memet istediğin ölçüde yapar istersen 4 metre yaptırırım ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

RAİDER' Alıntı:
ekrem kardeş şnorkel arıyormuşsun ben buldum tenekeci memet istediğin ölçüde yapar istersen 4 metre yaptırırım ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
bilader nette çene yapmıyalım arazide icraat görelim ;D ;D

ict3055' Alıntı:
Forumda hiç Pajero modifikasyonu yoktu. Çok iyi olmuş bu paylaşım, ayrıca tüm detayları görüntülemişsiniz...

Bu arada vinç çok alçakta kalmış gibi geliyor. Zaten bu araç bu lastiklerle ancak derin su geçişleri ve bataklık gibi yerlerde vinçleme ihtiyacı duyacak o zamanda bu kadar altta çalışma zor olabilir ama yinede deneyip görmek lazım...

Neyse tekrar kolay gelsin, gelişmeleri bekliyoruz :smiley:
malesef vinç aşağıda gizlemek istediğimiz için öyle oldu tek yer orada ve kıtı kıtına sığıyor üstte çok çirkin duracak diye bu şekil yaptık ve orjinal tanponu sökmedik aracın arazi lastikleri 33" silverstone exterem artık kaldığı batakta vinci bir şekilde çıkartıp kullanıcaz ;D montaj işleri bitti resimleri yüklicem en kısa zamanda lastiklerle birlikte ilginize çok tşk

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,623
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR