Orta Avrupa Seyahatİmİz Uçak+kİralik Araç İkİ Aİle 10 Gece 2300 Km. Ve 6 Ülke

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan kumita45 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 41
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 10,572

Etiketler
Cok guzel bir gezi olmus gibi gorunuyor. gezilerde kendi arabanin olmasi gibi guzel bir sey olamaz. istediginizz zaman gidip geziyorsunuz. turlarla gezmekten cok daha iyi.

Paylaşımınız için teşekkürler çok yararlı oldu, araba kiralamayı hangi firmadan yaptınız, bir çok firma belirli ülkelere kiralık araç ile gidişe izin veriyor sanırım.

Paylaşımınız için teşekkürler çok yararlı oldu, araba kiralamayı hangi firmadan yaptınız, bir çok firma belirli ülkelere kiralık araç ile gidişe izin veriyor sanırım.

Global rent a car dan yaptık cüzi bir ücret karşılığında sınır çıkışı yapabiliyorsunuz (10 ila 40 Euro arası)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

koordinat dosyasını paylaştığınız için teşekkür ederim. geniş kapsamlı bir paylaşım olmuş

Harika bir gezi ... NEDEN gözümden kaçmış ??? hiç bilemedim . Halbuki , Ağustos sonundaki Budapeşte seyahatimden önce yayınlamışsınız ...
Bana çok iyi bir rehber de olurdu , neyse ...
Videolar , koordinatlar , fiyat bilgileri ......veee geri planda gidilecek yerleri ''okumuş-çalışmış'' olmak !... Bu gezi gezilir de izlenir de .
Birlikte seyahat ettiğiniz arkadaşlarınız da bizlerden şanslılar , ''amatör ruh-profesyonel gezi'' ikilisini birarada yaşamış oldular böylece

Bu arada BAHAR yine(!) geldi ...
Sizin 'Yaz-öncesi' gezilerinizden birine hazırlandığınızı hissediyorum adeta (?!?)

Teşekkür ederim hocam, artık bir grup arkadaş birbirimizi tanıyoruz sanırım burada, evet bahar geldi benim içim kıpır kıpır, Ramazan bayramında yine aynı ekip aynı konsept, uçak+kiralık araç ile yine 10 gün, Köln, Amsterdam, Brüksel, Brugge, Paris rotasında yeni bir yolculuk ( road trip) bizi bekliyor, uçak biletleri alındı, araç kiralandı, bir kaç nokta konaklama planlandı, satın alındı..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Nasıl olsa çalışıyorsunuz geziye gün öncesinde ...
Özellikle Otopark için bir önerim olacak : Merkeze yakın AVM /Shopping Center otoparkları belli sürelerde ücretsiz olabiliyor . Ağustos ayında Budapeşte'de bu yolu kullandım . Çok az bir Otopark parası ile seyahati tamamladım .
Googlemaps'e gidilecek şehrin adı + Shopping center yazınca hepsini liste halinde veriyor .
Sonrasında da onları teker teker -yine- Google'dan bulup ''Parking'' stratejilerini görebilirsiniz .
Merkeze 1 - 1.5 km mesafedekiler (günboyu ücretsiz dahi olabilir?) arabanıza evsahipliği yapmak üzere sizi bekliyor

Bir de Brüksel'de LEZ(Low Emision Zone) ilan edilmiş .
Aracınız uyumlu (olsa gerek?)...Yine de bir kontrol edin derim:
Affected vehicles

Son düzenleme: