Offroadcuyuz.com "YEMEYEN GELMESİN" Kampı - Bolu - [24-25-26 Şubat 2012]

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ict3055 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 351
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 63,200
Ynt: Offroadcuyuz.com "YEMEYEN GELMESİN" Kampı - Bolu - [24-25-26 Şubat 2012]

tommycan' Alıntı:
Çağrı'yı aradım ama telefon çekmiyor...........Yaylada yaylanıyor sanırım............ ;D

Abi perşembeden gideceğim diyince korktum sabah 8den beri kamp alanındayım. Canımız çıktı 3m kar olan yerler vardı. Neyse açtık... Ama bayağa zor oldu :D

Etiketler

Sabah 08:00'de Bolu'da Başkan, Paşa abi ve ben buluştuk.
09:00'da 4x4 kepçemize zincirleri taktık ve bastık gaza :smiley:

1 41

2 39

3 39

Kamp alanında kar yüksekliği bu kadar şuan... :smiley: Başkanın boy 1.90 benimki 1.83

4 29

Kamp alanımızı dikdörtgen şeklinde açabildik. 80 m uzunluğu, 20 metre genişliği var.
Araçlarımızı dikine ve aralarında çok fazla mesafe bırakmadan, park edersek herkes rahatlıkla sığacak diye düşünüyoruz...

9 22

9 22

10 21

11 18

12 16

Seben göletinden Kızık 8 km tabelasından dönüyorsunuz.
Yol ikiye ayrılacak, sola çıkıyorsunuz;
Göletten sonra yaklaşık 4-5 km sonra bu pankartı göreceksiniz.
Buraya kadar binek araçlarla gelebilirsiniz, buradan sonra ancak 4x4 ler girebilir.
Binek araçlarınızı yolun kenarında bırakabilirsiniz...
100m sonra açtığımız alana ulaşacaksınız...

20 8

22 6

23 5

Meşe ve Çam'dan oluşan Kuru odunlarımız Kamp alanına geldi, sırayla istifledik...

24 5

25 5

26 5

27 4

Binek araçların park etmesi için yol genişledi....

28 3

29 4

31 4

Son olarak Seben Gölünden, kızık köyü sapağınada Offroadcuyuz.com afişimizi astık...
Ve bitmiş bir halde evlerimize döndük...
Sanırım kampla ilgili her şey hazır...
Artık yarını bekliyoruz :D

34 4

35 4

Arkadaşlar sanırım herkes Seben göletini rahatlıkla bulabilecek.
Son kez Seben göletinden Kamp alanına gelişi tarif ediyorum...

Seben göletinde bu tabelayı göreceksiniz ve sağa döneceksiniz. Kızık istikametine. Ana yoldan ayrılacaksınız...

34 4

Tam iki Km sonra yol ikiye ayrılacak oradan sola doğru gideceksiniz, Kızık 5 Km yazacak...

2 Km ardından Forumumuzun afişi göreceksiniz ve açılmış yoldan içeri gireceksiniz...

20 8

Neden bu kadar üzerine basa basa anlatıyorum, çünkü kamp alanında telefonlar çekmiyor.
Ben Cuma öğlen kamp alanına çıkmış olacağım.
Bu yüzden ilk sayfadaki anlatımı ve bugün astığım afişleri dikkatli olarak takip edin.
Zaten yol çok kolay ve çoğunuz bu mevkileri biliyorsunuz, yeni ve tek gelecek arkadaşlar için yazıyorum...

Son bir iki hatırlatma daha yapıyorum;

1. Kampımız tamamen yasaldır. Tüm prosedürler ve izinler alınmıştır. Jandarma gelecektir kontrole.
2. Kamp alanına gelirken Lütfen büyük çöp poşetleri getirin yanınızda. Herkes kendi çevresini tertemiz yapmadan kamptan ayrılmasın. Kampın yapılacağı yer Kızık köyünün merası ve göleti. Bu konu çok hassas, lütfen doğayı koruyalım. En ufak çöp tüm ekibimize zarar verir bunu sakın unutmayın. Sadece klavye başında doğa sever olmadığınızı lütfen herkese kanıtlayın...
3. Silah konusu kaç kere konuşuldu, kimse atmaz zaten eminim. Ama yazmak istedim.
4. Binek araçlarla kampın 100m yakınına kadar gelebilirsiniz, kamp alanına yürümeniz gerekir.
5. Adı "Yemeyen Gelmesin" olduğu için bile bile otellerden uzak bir mevkii seçtik. En yakın oteller; Sarıalan, Seben ve Bolu-Karacasuda hepsi en az 35 km. Bu seçimi sizlere bırakıyorum, Adı "Yemeyen Gelmesin" olan Kar Kampından bahsettiğimiz için otel konusunda bir çalışma yapılmadı, isteyenler kendi imkanları dahilinde otel ayarlayabilir.
6. Kamp alanınında telefon çekmiyor. Bunu bilerek gelinmesinde fayda var.
7. Zaten Cumartesi günü fotoğraf çekmeniz için doğa turu yapacağız. Standart 4x4'lerin de gelebileceği bir güzergah belirledik. Bu turda tüm konvoy kuralları geçerlidir, lütfen organizasyon görevlilerinin dedikleri yerler dışındaki alanlarda araçlarınızı kullanmayın.
8. Son olarak bizler profesyonel organizatör değiliz, elimizden geldiğince hep beraber güzel bir hafta sonu geçirmek istiyoruz. Bu yüzden beklentilerinizi çok yüksek tutmayın, aksaklıklar olabilir...

ALLAH razı olsun çok emek verdinız ,inşallah geleceğiz.

Merakla kamp resimlerini, yorum ve anıların anlatımını bekliyoruz.

Valla Çağrı sadece bu emeklerin için ayrıca bir ödül gerekir sana ve boloff ekibine, ellerinize sağlık...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,509
Kayıtlı Üye Sayımız
172,165
Kaydolan Son Üyemiz
gül93

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR