Offroadcuyuz.com "YEMEYEN GELMESİN" Kampı - Bolu - [24-25-26 Şubat 2012]

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ict3055 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 351
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 64,679
Ynt: Offroadcuyuz.com "YEMEYEN GELMESİN" Kampı - Bolu - [24-25-26 Şubat 2012]

selimsani' Alıntı:
Bence extreme yoksa kar lastiği daha iyi iş görür... Mt lastiklerin geçen kampta bayağı zorlandığı gördüm ben... Binek araçla gelen olacak tabi zinciriyle, keyif sizin tabi yine de ;D

Kış lastiklerini gecen gün kestim diş aralıkları daha fazla oldu.bence fena olmaz araç önden çekişli VW.

Lastik

Etiketler

Yoksa 70km/h saatle 5 saate gelemem kampa(mt 117)

damast' Alıntı:
Acaba binek araçla gelsek çok sorun olurmu? kişlastiği zincir kurtarırmı?
Silversetone mt 117 lerle 5saat yolculuk beni düşündürüyor

Binek araç kamp alanının 500 metre yakınına kadar gelir. Ancak zincirli olması gerek.
4x4 standart araçlar kamp alanına kadar rahatlıkla gelir her lastikle...
Binek araçların Termal otel çıkışında zincir bağlamaları kendi güvenlikleri açısından uygundur diye düşünüyorum.

ict3055' Alıntı:
Binek araç kamp alanının 500 metre yakınına kadar gelir. Ancak zincirli olması gerek.
4x4 standart araçlar kamp alanına kadar rahatlıkla gelir her lastikle...
Binek araçların Termal otel çıkışında zincir bağlamaları kendi güvenlikleri açısından uygundur diye düşünüyorum.
[/quote
sağolun
Bakalım hangisi ile geleceğim ya 5 saate kampa kadar yada konforla bir noktaya kadar

Abi nasıl isterseniz....
Sağ salim gelin - gidin ve kampınız güzel geçsin de :smiley: Başka bir şey istemem ben :D

ict3055' Alıntı:
Abi nasıl isterseniz....
Sağ salim gelin - gidin ve kampınız güzel geçsin de :smiley: Başka bir şey istemem ben :D
İnşallah hepimiz için güzel kamp olacak

ict3055' Alıntı:
Abi nasıl isterseniz....

Verdiğin emek ve çalışma için teşekkür ederim.

IMG 1532

Tabelada "eben-Nallıhan" yazıyor Çağrı.....Haylaz köy çocuklarının "S" ye taarruzu sözkonusu ;D

damast' Alıntı:
Acaba binek araçla gelsek çok sorun olurmu? kişlastiği zincir kurtarırmı?
Silversetone mt 117 lerle 5saat yolculuk beni düşündürüyor

Ben Perşembe öğlen yola çıkıyorum (Binek araç+kar lastiği+zincir) Bakalım varabilecek miyim...........Kampa ulaşırsam dumanla işaret vericem. Duman yoksa varamadım demektir......(Çağrı'nın odunların yarısını yakarım artık ;D )

tommycan' Alıntı:
Ben Perşembe öğlen yola çıkıyorum (Binek araç+kar lastiği+zincir) Bakalım varabilecek miyim...........Kampa ulaşırsam dumanla işaret vericem. Duman yoksa varamadım demektir......(Çağrı'nın odunların yarısını yakarım artık ;D )

Hoppssss... Nasıl abi Perşembe yahu....
Dur ....
Sen bir ara beni 0 532 686 99 12

"KIZIK" yazısına güvenip gelenler hapı yutar ;D
Tabela şimdiden kar altında kalmış, aman tedbir! ::smiley: ::smiley: ::smiley:

Telefon çekmeyebileceğine göre telsiz frekansı ayarlanabilirmi, telsizi olanlar için büyük kolaylık olur.

Arkadaşlar kampa cumartesi günü İstanbul'dan katılmak isteyenler için:Buluşma yerimizden kamp alanına yaklaşık 260 km yol olduğu, konvoy kurallarımız ve kar durumu göz önüne alınarak;

Buluşma Yerimiz: İzmit Otoyolu üzerinde Mehmetçik Vakfı Opet otoparkı

Buluşma Saatimiz: Sabah 08:30 son aracın kalkış saati 09:00

olacaktır...

Telsiz frekansları: CB Telsiz için kanal 25.PMR Telsiz için kanal 5. alt ton 35.

Konvoy kuralları için [SIZE=78%]http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=8908.msg47958#msg47958[/SIZE]

Çağrı'yı aradım ama telefon çekmiyor...........Yaylada yaylanıyor sanırım............ ;D

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR