Nissan Patrol 3300 TD Modifiye

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Tempus Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1,540
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 189,580
Ynt: Nissan Patrol 3300 TD Modifiye

kursad nissan logosunu en son torenle takarsın artık

Etiketler

Tempus' Alıntı:
evet öyle planlıyorum en son onu takıp binip eve gelicem
tören yap devlet erkanınıda davet et kırmızı kurdela benden nazar boncuğu tak kuru kafa koy,üfürükçü çağır arabayı afsunlat tedbirli ol hayırlı olsun çok şükür bitti ;D ;D ;D

haydi hayırlısı..keyifle binersin inşallah....

Kolay gelsin. Ne yalan söyliyeyim bu memlekette, bu sanayilerde, bu ustalarla eski arabaları restore etmek Hz.Eyüp sabrı gerektiriyor. Forumdaki diğer cengaverlere de başarılar. Hayırlı olsun güle güle kullanın.

bir arka hard top camını 3 günde taktılar ben artık oluruna bıraktım ses etmiyorum

yakında her aracın başına bir satranç saati takılır,her vida somun sıkmada falan kronometre işletilir saat hesabı ücret istenirse şaşmam.

bu tip muhabbetleri bu sayfada yapmazsanız sevinirim, kim ne giyer ne yapar hiçbirimizi ilgilendirmez

giyimle ilgili düşüncelerimi sildim.başka bir topic açılırsa orda yazarım .sadece giyim değil tavırda değişti.

Her şerde bir hayır vardır demişler...
Demekki bu tecrübeyide yaşamak varmış kaderinde arkadaşım.
Bu deneyimden bazı dersler çıkarmışsındır kendince sanırım.
Ben böyle durumlarla karşılaştığımda bunada şükür der beterin beteri vardır derim.
Seni uzun zamandır ara ara takip ederdim ve beğenirdim demekki hızının bir şekilde kesilmesi gerekiyormuş.
Daha büyük bir hata yapmana mani olabilir bu durum.
(kelimelerimde herhangi bir artniyet arama lütfen)

Kürşat bostancıda esnaflık yapıyorum,on beş sene önce hayatımda iki defa bir kazalı 91 model land cruiser yurt dışından getirdiğim off road ekipmaları ile birlikte off road aracımı topladım o zamanlar off road araçtan anlayanda yoktu sanayide 4 ayda yaptım ve ustalarla uğraşmaktan pişman oldum, ders almadım bostancı sanayinde 5 sene önce vito mercedes alıp bunu vip yapmak için kolları sıvadım ve 3 ayda neredeyse en son boyacıda vito yu yakacaktım, tabi bütün ustalar için demiyorum işini bilenlere lafım olmaz buradaki sır parayı bitince vereceksin onlarda dişini tırnağına takıp o parayı almak için bitirecekler,,,,,o gündür bu gündür töbeliyim yoksa ne araçlar geliyor, sabır sabır Allah kaza bela vermeden kullanmak nasip etsin kürşat, tekrar tebrikler....

haklısınız şimdiye kadar aksini yaşayanda duymadım , ben mecburiyetten düştüm bu duruma zaten yoksa ciddi sabır işi

teşekkürler

deneyimden kendime çıkarttığım tek ders dostlarımı seçerken daha dikkatli olmak

onun dışında geri kalan herşey yolunda bittiğinde eşsiz bir aracım olucak.

çok teşekkürler

bitsin artık kardeş şu patrol ben ŞHOGUN u senden geçen yıl bu zamanlar satın almıştım yeni araba zamanı geldi

Kardeş hayırlı olsun,hadi bitirdin işi,sende bittin ama boşver,netice süper olacak.

Birde şu asık suratlı avatar resmini kaldır artık yaa