Nissan Patrol 3300 TD Modifiye

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Tempus Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1,540
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 182,300

Etiketler

Ynt: Nissan Patrol 3300 TD Modifiye

Tempus' Alıntı:
evet öyle planlıyorum en son onu takıp binip eve gelicem :smiley:
tören yap devlet erkanınıda davet et kırmızı kurdela benden nazar boncuğu tak kuru kafa koy,üfürükçü çağır arabayı afsunlat tedbirli ol hayırlı olsun çok şükür bitti ;D ;D ;D

Kolay gelsin. Ne yalan söyliyeyim bu memlekette, bu sanayilerde, bu ustalarla eski arabaları restore etmek Hz.Eyüp sabrı gerektiriyor. Forumdaki diğer cengaverlere de başarılar. Hayırlı olsun güle güle kullanın.

bir arka hard top camını 3 günde taktılar ben artık oluruna bıraktım ses etmiyorum :smiley:

yakında her aracın başına bir satranç saati takılır,her vida somun sıkmada falan kronometre işletilir saat hesabı ücret istenirse şaşmam.

tyt.fan' Alıntı:
yakında her aracın başına bir satranç saati takılır,her vida somun sıkmada falan kronometre işletilir saat hesabı ücret istenirse şaşmam.10 yıl önce at bişi abi hayrını gör diyen ustalar şimdi saç uzatıp küpe takıp bandana bağlayıp imaj yaptılar.columbia pantolon ayakkabı giyip araba altına girenini gördüm.parayı ibo tatlısesin kafasına saçar gibi sanayide para saçanlarda biraz kaldırdı fikrimce bazı basenleri

bu tip muhabbetleri bu sayfada yapmazsanız sevinirim, kim ne giyer ne yapar hiçbirimizi ilgilendirmez

giyimle ilgili düşüncelerimi sildim.başka bir topic açılırsa orda yazarım .sadece giyim değil tavırda değişti.

Her şerde bir hayır vardır demişler...
Demekki bu tecrübeyide yaşamak varmış kaderinde arkadaşım.
Bu deneyimden bazı dersler çıkarmışsındır kendince sanırım.
Ben böyle durumlarla karşılaştığımda bunada şükür der beterin beteri vardır derim.
Seni uzun zamandır ara ara takip ederdim ve beğenirdim demekki hızının bir şekilde kesilmesi gerekiyormuş.
Daha büyük bir hata yapmana mani olabilir bu durum.
(kelimelerimde herhangi bir artniyet arama lütfen)

Kürşat bostancıda esnaflık yapıyorum,on beş sene önce hayatımda iki defa bir kazalı 91 model land cruiser yurt dışından getirdiğim off road ekipmaları ile birlikte off road aracımı topladım o zamanlar off road araçtan anlayanda yoktu sanayide 4 ayda yaptım ve ustalarla uğraşmaktan pişman oldum, ders almadım bostancı sanayinde 5 sene önce vito mercedes alıp bunu vip yapmak için kolları sıvadım ve 3 ayda neredeyse en son boyacıda vito yu yakacaktım, tabi bütün ustalar için demiyorum işini bilenlere lafım olmaz buradaki sır parayı bitince vereceksin onlarda dişini tırnağına takıp o parayı almak için bitirecekler,,,,,o gündür bu gündür töbeliyim yoksa ne araçlar geliyor, sabır sabır Allah kaza bela vermeden kullanmak nasip etsin kürşat, tekrar tebrikler....

ihsane' Alıntı:
Kürşat bostancıda esnaflık yapıyorum,on beş sene önce hayatımda iki defa bir kazalı 91 model land cruiser yurt dışından getirdiğim off road ekipmaları ile birlikte off road aracımı topladım o zamanlar off road araçtan anlayanda yoktu sanayide 4 ayda yaptım ve ustalarla uğraşmaktan pişman oldum, ders almadım bostancı sanayinde 5 sene önce vito mercedes alıp bunu vip yapmak için kolları sıvadım ve 3 ayda neredeyse en son boyacıda vito yu yakacaktım, tabi bütün ustalar için demiyorum işini bilenlere lafım olmaz buradaki sır parayı bitince vereceksin onlarda dişini tırnağına takıp o parayı almak için bitirecekler,,,,,o gündür bu gündür töbeliyim yoksa ne araçlar geliyor, sabır sabır Allah kaza bela vermeden kullanmak nasip etsin kürşat, tekrar tebrikler....

haklısınız şimdiye kadar aksini yaşayanda duymadım , ben mecburiyetten düştüm bu duruma zaten yoksa ciddi sabır işi

teşekkürler

dalyan' Alıntı:
Her şerde bir hayır vardır demişler...
Demekki bu tecrübeyide yaşamak varmış kaderinde arkadaşım.
Bu deneyimden bazı dersler çıkarmışsındır kendince sanırım.
Ben böyle durumlarla karşılaştığımda bunada şükür der beterin beteri vardır derim.
Seni uzun zamandır ara ara takip ederdim ve beğenirdim demekki hızının bir şekilde kesilmesi gerekiyormuş.
Daha büyük bir hata yapmana mani olabilir bu durum.
(kelimelerimde herhangi bir artniyet arama lütfen)

deneyimden kendime çıkarttığım tek ders dostlarımı seçerken daha dikkatli olmak :smiley:

onun dışında geri kalan herşey yolunda bittiğinde eşsiz bir aracım olucak.

çok teşekkürler

bitsin artık kardeş şu patrol ben ŞHOGUN u senden geçen yıl bu zamanlar satın almıştım yeni araba zamanı geldi :D :D :D

Kardeş hayırlı olsun,hadi bitirdin işi,sende bittin ama boşver,netice süper olacak. :smiley:

Birde şu asık suratlı avatar resmini kaldır artık yaa :(

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,514
Kayıtlı Üye Sayımız
172,172
Kaydolan Son Üyemiz
avukatomersefacanata

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.