Nissan Patrol 3300 TD Modifiye

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Tempus Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1,540
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 189,497
Ynt: Nissan Patrol 3300 TD Modifiye

dread' Alıntı:
Slm yanlış görmediysem Bostancı sanayide araç galiba,2 akşam evvel geziyo hayalet gibi sanayide (Sanayi girişinde Sefer Demirel iş mrkz.7.Kat SAYKA GÜVENLİK-OLCAY birşey lazım olursa yardımcı olurum)

Evet Bostancıda 1 hafta sonra kurtulucak ordan sanırım eve getiricem :smiley:) çok teşekkürler ilginize

Etiketler

Bunca emek,bunca zaman...

sonunda inşallah gönlünüzden geçenlerin yapıldıgı araca kavuşursunuz..

Hepinize tekrar teşekkürler.

Araç baya toparlandı iç döşemeler bitti tampon ve vinç takılıyor. Ivır zıvır işleri daha 1-2 hafta beni uğraştırır.

IMG 1045

İyi günler
Sy Ergan
Aracınızın yeniden doğuş serüvenini başıdan bu güne takip ediyorum.
Problemli ve sıkıntılı geçen günlerin(sadece araç toplamdaki sıkıntılar olası ve diğer yaşantınızın mutlu geçtiğini temenni ederek)
bitiğini,tunelin ucundaki özlenen işığın göründüğünü fotografta görmek bizide heyecanlandırdı.Her şeyin gönlünüzce olması gileğiyle
Saygılar
Batuhan

Merhabalar,
Kürşat bey araba bitmiş demektir fakat bundan sonraki ince işçilik dilerim gönlünüzce olur.
Ben çok çekmiştim döşemeci aramaktan resmen araba toplattığıma pişman olmuştum taki ustamı bulana kadar.
Çamurunuz gönlünüzce olsun,
Türkülerle kalın, sağlıkla kalın.

Arabanın en sorunsuz yapılan kısımları döşeme ve elektirik tesisatı hepsi bitti çok içime sinerek :smiley:

beni uğraştıran yakıt pompası ayarları sentesi şu anda ve ıvır zıvır montaj işleri :smiley:

Merhabalar,
Bu işler eğer ustanın iyisine düşersen tadından yenmez, az gürültü etmedim Bostancı sanayiinde, 93 senesinde zevkle aldığım hemde ilk sahibinden 76 model 115 kasa hiç darbesi olmayan Mercedesimi tavsiye üzerine gittiğim kaportacı ve boyacı rezil ettiler ve satmak zorunda kaldım arabayı öyle bir bozdularki birdaha toparlamak mümkün olmadı.
Aracınızı güzel günlerde kullanın.
Türkülerle kalın, sağlıkla kalın.

Kürşat Bey ellerinize sağlık, delikanlıyı harika yaptınız. Şimdiden geçmiş olsun :smiley:

Tempus' Alıntı:
Hepinize tekrar teşekkürler.

Araç baya toparlandı iç döşemeler bitti tampon ve vinç takılıyor. Ivır zıvır işleri daha 1-2 hafta beni uğraştırır.

IMG 1045

Aracınızın resmini görmek gerçekten çok güzel ;) kendi aracım gibi sevindim ;) yanlış anlamayın sıkıntılı bir süreçten geçtiniz,inşallah kazasız hayırlı günlerde kullanmanız dileklerimle tekrar hayırlı olsun... :smiley:

Merhaba Kürşadçım...Acil resim bekliyoruz...Bostancı bana yakın olsa inanki hergün patrolü ziyaret ederim...Malesefki Büyükçekmecedeyim..Patrolün restorasyon belgeselini senden acil olarak bekliyoruz..Zira benim ve tüm gezenbilir dostlarının beklentisinin aynı olduğunu düşünüyorum...Senin patrolün gezenbilirin en merakla izlenen konusu oldu bildiğin gibi...Şu resim dizisini düzenleyip yayınlada artık hasretimiz bitsin...Meraktan çatlıyacağız yoksa...Senle beraber hepimiz ,,senin patrol için ,,kah üzüldük ,,kah sevindik..Hepimizin meselesi oldu neredeyse...O artık gezenbilirimizin gözdesi oldu...Tamamen bittiği gün aynı bir gemiyi suya indirir gibi ,,şampanya filan patlatmalıyız bence....ACİL RESİİİİMMMMMMMMMMM...RESİMMMMMMMMMMMM::RESİİİMMMMMM..Hoşçakal dostum...Hayırlısı olsun...

Merhaba....Kürşad kardeşimizin patrolü gezenbilirin dizisi oldu adeta....Siteye her girişimizde heyecanla ,,bugün patrole neler yapıldı,,diye bakar olduk...Gerçi Kürşadı bir hayli uğraştırdıysada ortaya mükemmel bir iş çıktı doğrusu...Şu anda piyasadaki emsallerinin en iyisi oldu....Gerçekten bir araya gelip kutlamak gerekir bu işi......Neyse ,,uzakta olsak gönüller bir olsun...Selam olsun Karadenizimize..Yaylalara,,o eşsiz tabiata,,binlerce farklı tondaki yeşile,,akar sulara,,selam olsun dağlara...Saygı ve sevgiler....

Hepinize çok teşekkürler, arabanın döşeme işleri ve camlar bitti gibi ufak tefek ayar vida pim işleri kaldı, ön tampon ve vinci takmaya başladık.

Patrol

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,622
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR