Ne Yapmalıyım ?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan onralknn Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 4
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 1,672

onralknn

Yeni Üye
Merhaba iyi yorumlar

benim şuanda2016 navaram var öt lastik takdım hfta sonu olınca hafıf arazıye girip ailemle piknik yapıyoruz ama araç benigünlük kullanıma yoruyor arcımısatıp bir offroad arcı birde şehir içi araç alayım diyorum yada önerisi olanvarmı teşekkür ederim.

Etiketler
sifir arac alacak ve kullanmaya yetecek butceniz varsa hic durmayin.
ikinci el iki arac alacak butceniz varsa ve alacaginiz araclarin (ozellikle off road icin) beklentilerinizi karsilayacagina inaniyorsaniz hic durmayin
ya da araciniz bedensel yorgunluk veriyorsa sofor koltugunu degistirin maddi yorgunluk veriyorsa gezileri azaltin. fiyatlarin sacma sapan oldugu cakallarin cirit attigi bir donemde mevcut durumu korumak en mantiklisi olur. selamlar...

İki aracı birden finanse edebiliyorsanız iki araç neden olmasın? Ama bunların ikisinin de bakımı, vergisi, sigortası, muayenesi derken ipin ucu kaçabilir...

İki aracı birden finanse edebiliyorsanız iki araç neden olmasın? Ama bunların ikisinin de bakımı, vergisi, sigortası, muayenesi derken ipin ucu kaçabilir...

zatennavaranın 6 aylık vergisi 1100₺ İki aracın 6 aylık vergisi navarayı geçiçegini zannetmiyorum bi masrafolcagını sanmıyorum yeşekkür ederim