Navara Kullananlar

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan bsayil Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 4,636
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 517,462
Ynt: Navara Kullananlar

günaydın arkadaşlar... ;) baktım sayfa sessiz birşeyler yazma ihtiyacı hissettim...herkese kolay gelsin.... :smiley:

Etiketler

sağol abi uğraşıyoruz işte arabanın altından bir ses geliyor günlerdir onu dinliyorum bu bulsam yapacağımı biliyorum ;D

valla o hastalık bende de var ....devamlı arabadan ses geliyormu diye dinlerim ama allahtan benimkinde ses yokta kafam rahat... :smiley: mazallah bir olsa sabah akşam onu dinleyip bulmaya çalışırım bende..... :D

şaft bozmaz navara kamyon saftı war onda ;D

doğrudur Tolga cım..... :D valla daha yeni döndüm...kırıkkale..yozgat.. sivas..tokat..çorum a kadar gidip oradan karadeniz hattından geldim bana mısın demedi ...daha ne yapsın navara ... ;) kamyonsa kamyon kıskananlar çatlasın... :D

abiler k belgesi lazimmi sizin araçlara birde yolda cevirip tonajdan kantara falan çikariyolar mi ?

valla Mücahit kardeşim ben onuda yaşadım..... ;D efsunlandık anlayacağın...zonguldak tarafında aynen çeviriyorlar ... ;)

tolgas' Alıntı:
şaft bozmaz navara kamyon saftı war onda ;D
Arkadaşlar benim navara 120.000 de ve biri önden diğeri arkadan iki şaft istavrozu dağıttım ama 98 nissan pikabım var orjinal japon oğlu japondur kendisi hala orjinal istavrozlar hala araca anahtar değmedi

mucahıt abı benden ıstemıyolar k belgesı falan ;D şahıs üstüne olunca sıkıntı olmuyo bılıyonmu ;D

Gökhan kardeşim sen cabuk değiştirmişsin ıstavrozları ... :smiley: benim araba 190.000 binde daha bir sıkıntısı yok.....

abilerim sol ön teker ve sürücünün oturduğu kısmın altından geliyor ses , çukura girince geliyor sanki bir plastiğin civatası düşmüşte çukura girince sağa sola değiyor gibi bir ses eğildim altına baktım birşey göremedim. lütfen fikir yürütün ;D

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,514
Kayıtlı Üye Sayımız
172,172
Kaydolan Son Üyemiz
avukatomersefacanata

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR