Navara Kullananlar

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan bsayil Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 4,636
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 536,648

Etiketler
Ynt: Navara Kullananlar

Walla Turgay bey
;D ;D ;Dgeçen seneden bu yana fiyatlar arttı.Şu an fiyatımız 1100+kdv ama bu ay içinde gelirseniz sözüm söz dediğim fiayttan hergelen arkadaşa yapıcaz.Bu arada sitemizi inceledininiz mi?

Turgay saol kardeşim... ;) valla sitede pek bir şey yok amaaa ihtiyacı olan arkadaşlarımız varsa tabiki bakabilirler....benim için yapılacak birşey yok kısacası... ;)

YOĞUN İSTEK ÜZERİNE GELECEK AYDAN İTİBAREN 1200+KDV OLACAK OLAN ÜRÜNÜMÜZÜ 800+KDV İNDİRDİK.IRAKTA HAMMERLERIN ALTINADA BU MALZEME UYGULANIYOR ARKADAŞLAR.MALZEMEMNİN EN BÜYÜK ÖZELİĞİ MÜKEMMEL GÖRÜNÜM VE DARBE DAYANIM.BU ARADA GELECEK AY ARAYIP 1200TL FİYATI DUYARSANIZ SAKIN KIZMAYIN DEDİĞİM GİBİ BU AYA ÖZEL 800 TL+KDV OLARAK REVİZE ETTİK.SURUSU OLAN??????
TEL:0216 354 40 57
www.xtremeliners.com.tr

değişen parçalar ne acaba... ??? biraz fazla gibi geldi bana....istanbul da bile o kadar tutmuyor Doğuş .... ;) faturayı rica etsek.... :D

v kayışları
direksiyon yağı hariç tüm sıvıları.
filtrelerin hepsi
kampanalardaki balatalar.90-100 bin gidermiş benimki bitmiş zaten araba 89 binde onlar para çifti 400 lira(yuh yaa)
ön balatalar
carbon clean enjektör temizleme
yeni intercooler hortumu(ben istedim diğeri pul pul olmuştu)
alt yürüyen aksamların yağlanması
arabanın kaportasındaki oynar aksamların kapı menteşeleri vs yağlanması
birde tavan raylarının ortasındaki bağlardan ön taraftaki ses yapıyordu söktüm onu yenisini aldım (bunuda ben istedim)

işçilik 250 lira civarı tutmuş diğerleri parça gideri gün sabah bıraktım bugün öğlen aldım.
araba bastınmı gidiyor ama çok fark etti artık 0-100 8 saniyenin altında ;D
ama yükseltince artık basamıycam o yükseklikle zor ;D
toplamda kdv dahil 1120 liraidi 1100 lira verdim çıktım
07 fa 731 arabamada 1700 vermiştim en son bakımda oda bunun gibi herşeyi değişmişti onda birde debriyaj seti değişmişti benden iyi müşterileri yok adamların valla ;D

40 binde bir ağır bakım bu saydıklarım ağır bakım oluyor (kayış hariç)
10 binde bir yağ ve kontroller
20 binde bir yağ yağfiltresi mazot filtresi hava filtresi

prosedür böyle işliyor burda ordada aynı şekildemi?

günaydın arkadaşlar... :smiley: doğuş yazdıklarını okudum bana normal geldi baya iş yapılmış ve abartı birşey yok bence normal kardeşim...istanbul da da aşagı yukarı aynı fiyata cıkardı onun içinde problem yok bence.... ;)

son kardan resimler.....

SON KI 003

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR