Navara Kullananlar

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan bsayil Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 4,636
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 536,663
Ynt: Navara Kullananlar

:smiley: evet 600 tl wermiştim. Fakat yurt dışından buldum dün gece ararken ve bu sabah siparişini werdim 420 euro fiyatla kepenk sistemli olanı :smiley: teşekkür edrim

Etiketler

Hayırlı olsun,
Kapak eline geçince ayrıntılarıyla beraber; toplam ne kadara maloldu ve nereden ısmarladın gibi, bizimle paylaşırsan seviniriz

bakirciahmet' Alıntı:
SELAMLAR ARKADAŞLAR AĞABEYLER BENDE BİR NAVARA KULLANICIYSIYIM 2 SENEDİR :smiley: FAKAT BURAYI YENİ GÖRDÜM :D BEN ARAZİDEN ÇOK ŞEHİRLİ NAVARAKULLANMAKTAN YANAYIM YANLIZ TEK EKSİĞİM KASAYA KATLAMALI KAPAK NEREDEN NASIL TEMİN EDEBİLİRİZ?
Kapaklara ELEMENTTRADE olarak bizden ulaşabilirsiniz. detaylı bilgi için www.onurgokakin.com yada www.elementtrade.com adresinden kapakları daha detaylı inceleyebilirsiniz.

Fotoraf0679

Rollbak 16

Merhaba,

Uzun zamandır foruma katılamıyordum. Bir knu var ama daha öncesinden gözümden kaçmış olabilir 20 sayfa okudum forumda ve bilgi bulamadım.

Aslında karşı olmama rağmen , zorunlu hallerden dolayı Navara mın kasasını kapatmak durumundayım. Daha öncesinden kasa kapatan arkdaşlardan, yaptırdığı yerden memnun kalanlar beni yönlendirebilirmi acaba ?

Çok teşekkürler

omurmar gözünden kacmış bence sayfalarımızda baya bir bilgi var ama uzatmadan sana kısaca bilgi vereyim ....önce iyi bir araştırma yap yapan bir sürü firma var ama fiatlar dalgalanıyor hatta bu sayfada dahi bilgiler var konu ile ilgili onlarla konuşabilirsin ....bir arkadaşımız yurt dışından sipariş bile verdi sayfanın üst taraflarında bilgide vermiş onunla haberleşebilirsin dediğim gibi fiat araştırmasını iyi yap bence ...kolay gelsin......

Haklısınız birçok yerde var, ben yaptırdığı yerden memnun kalanlardan referans almak istemiştim. Dediğiniz gibi fiyat çok değişiyor. Fakat ondan sonrasında birde yaptırırken ve sonrasında birçok sorun yaşama problemi var.

Bu arada sizin aracı uzun zamandır takip edemiyordum. Yeni lastikleri çok yakışmış. En son takip ettiğimde yükseltmeyi yeni yaptırmıştınız.

Teşekkürler

sağolun tşk ederim ... :smiley: çamur lastiklerini taktım bir süredir öyle dolaşıyorum ama mayıs gibi çamur bitince tekrar a/t lastiklere dönücem ...çamur lastikleriyle fazla yol yapılmıyor asfalt performansı felaket kötü....valla kapağı ben elementte taktırdım gayette memnunum ama şu an fiatı nedir bilemiyorum onlara msj atarsan cevap verirler ....

Arkadaşlar hepinize merhaba,
İstanbul,kalamış'tan aranıza yeni katıldım.
38 yaşında evli şuan için 8 aylık bir belçika kurdu sahibi amatör balık avı en büyük hobisi olan yeni üyenizim.

her ne kadar ilk tanışma konusunda soru sorulması adetten değilsede,affınıza sığınarak,

hobi kullanımı amaçlı 'camlı kasasında köpeğimi ve 3,20 bot&motorumu rahatlıkla taşımak',korkmadan her dilediğim noktadan balık tutabilmek amaçlı olarak 2006 model 4*4 LE bir nissan navara sahibi olmak üzereyim.
forumda bu konu üzerine herşeyi okudum ve daha evvel bu konular hakkında en ufak bir bilgiye sahip olmamam dolayısı ile eskiye göre ama çok daha bilgiliyim sayenizde,

sizlerden öğrenmek istediğim konu,
2006 model bir 4*4 le 'yaklaşık 85.000km de' navara 'da eski sahibinin araziye çıkmadığı ve veya aracı hırpalamadan kullandığı farz edilecek olurnur ise,her tür araçta olduğu üzere,navara larında belli km'ler de doğan belli kronik hastalıkları bulunmakta mıdır ? 'turbo,otomatik şanzıman vs...'
aracı satın almadan evvel 'bu araca özel ' özellikle kontrol edilmesi gereken noktaları nerelerdir.'spesifik ve detaylı olarak'
ayrıca bu aracı satın almadan özü sözü bir,dürüst ve aracın tüm seceresini dökerek bana uygun olup olmayacağını belirtebilecek düzeyde bir usta ve veya servis önerebilir misiniz,tecrübeleriniz neticesinde,
beni aranıza kabul ettiğiniz ve vereceğiniz bilgiler için şimdiden çok teşekkür ederim,

özgür bey aramıza h.geldiniz... :smiley: navara ların kronik bir rahatsızlığı yoktur başta bunu belirteyim ..kullanıcı hatasından olursada o başka.... :smiley: ama arabanızı alırken anadolu yakasındaki yüzbaşıoğlu servise giderek aracınızı kontrol ettirebilirsiniz...güvenli ve sağlam bir servistir ...gerekirse benim adımıda verebilirsiniz adım Bülent Aytemiz ....serviste bostancıda ve bana da yakın bir yerde ..gerekirse bende yardımcı olurum ama hiç düşünmeden YÜZBAŞIOĞLU na gidin gerisini onlar hallederler......

red34' Alıntı:
özgür bey aramıza h.geldiniz... :smiley: navara ların kronik bir rahatsızlığı yoktur başta bunu belirteyim ..kullanıcı hatasından olursada o başka.... :smiley: ama arabanızı alırken anadolu yakasındaki yüzbaşıoğlu servise giderek aracınızı kontrol ettirebilirsiniz...güvenli ve sağlam bir servistir ...gerekirse benim adımıda verebilirsiniz adım Bülent Aytemiz ....serviste bostancıda ve bana da yakın bir yerde ..gerekirse bende yardımcı olurum ama hiç düşünmeden YÜZBAŞIOĞLU na gidin gerisini onlar hallederler......

bende kaptan nerde diyorum.. meğerse burda millete navara zehiri akıtıyormuşsun ;D ;D ;D

red34' Alıntı:

bülent bey verdiğiniz bilgi ve destek için çok teşekkür ederim.
rica etsem,yüzbaşıoğlu'nda bana kontak bir isim vermeniz mümkün olabilir mi ?
ayrıca böyle bir eksper işlemi için sizce ne kadar bir ücret talep ederler ve bunun için randevu almak gerekir mi ?

aracın daha evvel ki servislerinin yetkili nissan servisinde yapıldığı söylendi 'ne derece doğru ve ne periotta bilmiyorum',
nissan yetkili servisleri kendi içlerinde servis arşivlerini oratk kullanabiliyorlar mı ve veya bu bir avantaj mıdır ?

yardımlarınız içinbir kere daha çok teşkkür ederim

özgür bey ... serviste danışmada YASEMİN HNM yada HAKAN PAR var onlardan biriyle görüşebilirsiniz benim adımıda verin ...tlf larıda 0216 3610303 hatta servise gittiğinizde bana haber verin bende gelirim tanışmış oluruz .... ;) servis istasyonuma cok yakın görüşmek üzere........

red34' Alıntı:
özgür bey ... serviste danışmada YASEMİN HNM yada HAKAN PAR var onlardan biriyle görüşebilirsiniz benim adımıda verin ...tlf larıda 0216 3610303 hatta servise gittiğinizde bana haber verin bende gelirim tanışmış oluruz .... ;) servis istasyonuma cok yakın görüşmek üzere........

bülent bey,
yeni üye olmamdan dolayı pm atamıyorum,
sizin için bir sakıncası yok ise bana özel mesaj olarak cep telefonunuzu bildirmeniz mümkün mü?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR