Motorunuz Nedir?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan moremiles Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1,252
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 381,734

Etiketler

Ynt: Motorunuz Nedir?

Cemal bey merhaba...Havalar düzelsin buradan konuşur bir tarih belirleriz...Bende tanıştığıma memnun oldum....

umarım havalar en yakın zamanda düzelirde bizde pasımızı atarız.dediğiniz gibi burada bi tarih belirler yol alırız.iyi akşamlar.

Suzuki VL 1400 USA ,
amerikan 4 vites bir chopper kullanmaktayım.
ama arazi aşkı eski uluslar arası bisiklet yarışçısı olmamdan kaynaklı her daim içimdedir.

sıradaki motorum allah izin verirrse R 1150 Gs olacaktır..

foto koyamadım ama ilanında görülmektedir motorum ..
sevgiler ...
[attachment=1]
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-suzuki-vl-1400-intruder-ben-herkese-inat-kirli-bir-1400-diyorum-isteyen-incelesin-32490002/detay/

77157 463597077777 617592777 5343949 4363107 n

suzuki-jimny' Alıntı:
çok güzel bi choper makina.güzel günlerde kullanmanız temennisiyle.

teşekkür ederim fakat motorsikletim satılıktır.
OMM (one more mile) adlı eğitim kurumunun verdiği IAM eğitmenlik eğitimine katılmak üzere 8 ay kadar enduro kullanmam gerekli .

Merhaba.
Motorum,2007 model Yamaha YBR 125.13/05/2011 tarihinde aldım,16 bin küsür kilometrede.
İlk izlenimim:Çinlilere hiç benzemiyor.Bu yargım neye göre derseniz 250cc'den 100cc'ye kadar farklı marka Çin üretimi bayağı bi motora bindim.Ama onları kötülemiyorum,eğer o beğenmediğimiz çan-çin-çonlar gelmese idi biz hala bir kaç maaş ödeyip anca alabiliyor oılurduk.
Hepinizin tekeri yere düz bassın.

1997 Sportstar 125. 1999 yılından beri bende ve çınar gibi sağlam. 16 yıldır motorsikletim var bu aralar Bandit'lere sardım araştırma içerisindeyim.

Merhaba
BMW F650 GS kullaniyorum.Sadece uzun yolda surmek istesemde bazen sehiricinde de sıkısıp kaldıgım oluyor..

:smiley: Ekmel bey,hoşgeldiniz.Çok güzel bir memlekettesiniz.Kanyonlarıyla,ormanlarıyla,tabii güzellikleriyle ve insanlarıyla hakikaten çok muhteşem bir yer.
Ben de 1991-2010 yılları arasında Bartın'da kalmıştım.Bu süre zarfında ormanları,Safranbolu'yu ve Valla Kanyon'unu gezme fırsatım oldu.Müthiş bir bölge.
Keltepe'ye ve Tekir Yaylası'na gittiniz mi?Tekir'de eski TRT vericisine çıkıp çevreyi seyretmenin keyfine doyum olmuyor.
Saygılar.

keltepeye çıktım, tekir yaylasına gitmedim henüz.

ormanlarıyla müthiş evet ama geyik vardır ya ağaçlardan hiçbirşey göremiyorum :smiley: toroslardan gelince insan arıyor bazen rakımı bulutları yulardan seyretmeyi :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,622
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR