Motorlarımızla Grup Halinde Gezi Planı?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan xxx Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 78
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 12,662
Ynt: Motorlarımızla Grup Halinde Gezi Planı?

Tekrar merhaba Murat bey,
İstanbul'da yaşıyorum, Fotoğraf&motosiklet gezisi aktivitelerinze katılmayı isterim, özellikle fotoğraf konusunda tecrübelerinizden faydalanmak benim için bulunmaz hazineyi bulmak gibi birşey olur:smiley:
Motosikletle grup gezileriniz beni aşmaz umarım, uzun yol tecrübesine fazla sahip değilim ve 150 cc'lik bir motor kullanıyorum.
Gezi aktivitelerinizi takip edeceğim.
Saygılar...

Etiketler

Bizim fotoğraf grubumuz kalabalıktır ama motorlu fotoğrafçı sayımız azdır. gezilerimiz genellikle günübirlik olur ve belli konular üzerine gider çekimler yaparız. bazı zamanlar ise çadır kamplı, konaklamalı gezilerimiz de oluyor festivaller ve özel günler gibi. Grubumuz sizi aşmaz merak etmeyin herkese kapımız açık.

İrtibatı kesmeyelim, sizi haberdar ederim

Murat VURAL
KOCAELI

Bende Ankara'dan konaklamalı gezilerinize mümkünse araba ile katılmak isterim ;) :smiley: .

ferda hanım zaten bizim konaklamalı gezilerimiz arabalı-motorlu oluyor. Malzemelerimizi bizi araba ile takip eden arkadaşarın arabasına koyuyoruz. çadırlarımız ve gerekli kamp malzemelerimiz var.

Ramazandan sonraki hava durumuna göre güzel etkinliklerimiz olabilir.

Murat VURAL

Evet yapılması için uğraşalım,Ankara grubundan da çok isteyen var;orta yerde buluşuruz.....

Aslında halihazırda bir rota hazırlamılştım, ramazandan önce 3 motor ve 3 otomobil batı karadeniz turu yapacaktık. Sakarya karasu'dan sahil yoluna girip, fotoğraf çeke çeke yol alacaktık dağ-orman yollarında. ereğlide bir gece konaklama, sonra yile yol ve bartın-amsra, ordan safranbolu ve dönüş.

fakat arkadaşların yaz tatili, bir abimizin oğlunun nişanı şu-bu derken ramazan geldi plan yattı... kesinleşmiş bir aktivite yok şu an henüz grup olarak bir araya gelemedik ama gelişmeleri burda yayınlarım.

Ankara'dan bu bölgelere fotoğraf çekmek için gelmek isteyen arkadaş varsa sırf fotoğraf amaçlı organize de yapabiliriz. 25-Ocak'ta 170 kişi katılımlı bir Kartepe Fotoğraf Safarisi düzenlemiştik gayet başarılı oldu. Aynı bölgeye "Kartepe'de sonbahar" konulu bir fotoğraf safarisi planlayabiliriz. Fotoğraf gurubumuzun toplantısında ben bu konuyu açayım. Ortak bir organizasyon yaparız. Sadece Ankara değil diğer illerden de gelmek isteyen fotoğraf dostları arkadaşlarımızı da bu organizasyonlara katabiliriz. karşılıklı fotoğraf safarileri de düzenlenebilir.

Murat

Gurubumuzun ismi "Kocaeli Fotoğraf Gezi Grubu"

mrtvural' Alıntı:
Bizim fotoğraf grubumuz kalabalıktır ama motorlu fotoğrafçı sayımız azdır. .....
Murat VURAL
KOCAELI

Aranıza yeni katılan Ankara'lı grup içerisinde 2 tane motorlu fotoğrafçı mevcuttur Murat bey... :smiley:
bilginize...

S3RIOUS' Alıntı:
Aranıza yeni katılan Ankara'lı grup içerisinde 2 tane motorlu fotoğrafçı mevcuttur Murat bey... :smiley:
bilginize...

Merhaba... benim bahsettiğim izmitteki gurubumuzdu. Ankara gurubundan hiç kimseyi tanımıyorum henüz ama memnun oluruz tabiyki, her zaman kapımız açık, ortak organizasyon ve çekimleri dört gözle bekliyorum

Murat VURAL
KOCAELİ

Ankara'dan katılan fotografla ugraşan 2 motorcu arkadaş;Ankara iftar yemeğine bekleriz...

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=38775.0

Ankara'da fotoğraf çekimi için bir etkinlik düzenleyeceğiz, mutlaka bekleriz sizleri de..

S3RIOUS' Alıntı:
bilginize...

Etkinlik hakkında önceden bizi bilgilendirirseniz, burdaki arkadaşlarmı da bilgilendirebilir, etknliğe katılmasını sağlayablirm. Örneğin çekim yapılacak yerler ve takip edilecek rota, yeme-içme, mola yerleri, Kocaeli veya İstanbul gibi şehirlerden glenler için karşılama organizasyonları gibi.

Murat VURAL
KOCAELI

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,519
Kayıtlı Üye Sayımız
172,177
Kaydolan Son Üyemiz
cengoboy

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR