Motorlarımızla Grup Halinde Gezi Planı?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan xxx Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 78
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 12,996

Etiketler
Ynt: Motorlarımızla Grup Halinde Gezi Planı?

Dostlar.

Ben Bayramda Doğu Karadenizdeyim... Sumela, Uzungöl, Akçabat, Ayder yaylası, Kaçkarlar, Kavlun yaylası ve yol nereye giderse...

Hem motosiklet gezisi, hemde fotoğraf. Canı sıkılan, yolu oralara düşen arkadaşlar, ben oralarda bulabilir rahatlıkla.

Murat VURAL

Kavrun

Ayder

Murat arkadaşım, iyi yolculuklar... Gezi dönüşü, anlatımını izlemek keyifli olacak... ;)

MK51' Alıntı:
Murat arkadaşım, iyi yolculuklar... Gezi dönüşü, anlatımını izlemek keyifli olacak... ;)

Böyle bir planım var Mustafa Hocam.. Ben zaten oralıyım. Bir aksilik çıkmazsa dağlara, yaylalara vuracam kendimi yine. Fotoğrafçılıkla da uğraştığım için güzel sonbahar fotoğrafları çıkacağına da inanyorum.

Belki bir gün hep beraber gideriz oralara..

Selamlar
Murat VURAL

PrometheusTR' Alıntı:
Ankara ekibi oluşuyor, el attım...

Bilgine ;)

Hadi bakalım :smiley:

Murat Bey, sizin adınıza çok sevindim. Karadeniz'i bir türlü göremedim. Umarım bir gün ben de... :smiley:

Güle güle gidin gelin.

flynaked' Alıntı:
Hadi bakalım :smiley:

Murat Bey, sizin adınıza çok sevindim. Karadeniz'i bir türlü göremedim. Umarım bir gün ben de... :smiley:

Güle güle gidin gelin.

Flynaked... Birgün hepberaber bir tur düzenleriz. Siz de oraları görmüş olursunuz. Ben oralı olduğum için size rehberlik te yapabilirm. dolu dolu bir gezi olur

mrtvural' Alıntı:
... Belki bir gün hep beraber gideriz oralara.. ..

İki senedir plan yapıyoruz ama, gerçekleştiremedik bir türü :mad: Başarıcaz sonunda, 15-20 günlük bir gezi yapıcaz ;)

Mustafa hocam.. Güzel bir organizasyon yapalım o zaman. Önceden rotamızı, gideceğimiz yerleri, yeme-içme, konaklama güzergahını belirleriz. Böylelikle geziye gelecekler rota hakkında bilgi sahibi olurlar, sonrada mırın kırın olmaz.

Aramızda fotoğrafçı arkadaşlarda olduğu için gezimizi belgeleme, fotoğraflandırma sıkıntısı olmaz.

MK51' Alıntı:
İki senedir plan yapıyoruz ama, gerçekleştiremedik bir türü :mad: Başarıcaz sonunda, 15-20 günlük bir gezi yapıcaz ;)

Bu hafta sonu günübirlik Abant konuşuluyodu arkadaşlar arasında...(ankara'dan)
ne oldu acaba?
var mı bi bilgisi olan acep?

mrtvural' Alıntı:
Mustafa hocam.. Güzel bir organizasyon yapalım o zaman. ....

Proje aşamasındaki bir etkinlik için; önümüzdeki yıl Temmuz ayında 15-20 gün boş vakti olan 4 motorcu arkadaşa ihtiyacım var aslında ;)

mrtvural' Alıntı:
Dostlar.

Ben Bayramda Doğu Karadenizdeyim... Sumela, Uzungöl, Akçabat, Ayder yaylası, Kaçkarlar, Kavlun yaylası ve yol nereye giderse...

Hem motosiklet gezisi, hemde fotoğraf. Canı sıkılan, yolu oralara düşen arkadaşlar, ben oralarda bulabilir rahatlıkla.

Murat VURAL

Murat beycim, çok cezbedici bir plan. Detayları nasıl? Tatil 4 gün. Ne zaman gidip ne zaman döneceksiniz? Katılmak isterim ama İstanbul'dan Doğu Karadeniz bir hayli yol :-\

S3RIOUS' Alıntı:
Bu hafta sonu günübirlik Abant konuşuluyodu arkadaşlar arasında...(ankara'dan)
ne oldu acaba?
var mı bi bilgisi olan acep?

Fatih motorunu kaptırmış eksik evrak yüzünden. Bir süre askıda yani anlayacağın.

MK51' Alıntı:
Proje aşamasındaki bir etkinlik için; önümüzdeki yıl Temmuz ayında 15-20 gün boş vakti olan 4 motorcu arkadaşa ihtiyacım var aslında ;)
Hemen en başa beni ekleyin. ;) Proje de olsa duymak isterim gerçi! ???

EKARAIS' Alıntı:
Murat beycim, çok cezbedici bir plan. Detayları nasıl? Tatil 4 gün. Ne zaman gidip ne zaman döneceksiniz? Katılmak isterim ama İstanbul'dan Doğu Karadeniz bir hayli yol :-\

Efe abim.. Şu an çalışmadığım için gün kısıtlamam yok. Motosikleti kamyonla Trabzona yollayıp ordan motorla devam etmeyi düşünüyorum. Plan sadece gezi içerikli değil aynı zaman da bol bol fotoğraf çekmek te var. Tek tabanca olduğum için motosikletle plan yaptım, olmadı sırt çantası ile....
Oldu ya başka giden olur, yanında boş koltuğu vardır takılırım peşine. O bölgenin doğallığı yavaş yavaş yok oluyor, belki basına yansımıyor ama tahribatlar oluyor. Yakında uygulamaya girecek olan baraj projeleri ise tam anlamı ile bir katliama neden olacak. gezenbilir grubu olarak o bölgeyi ziyaret edip, dikkatleri çekmemizde fayda var.

Seneye temmuz'da yapılacak olan organizasyonda görev almak isterim Mustafa hocam fakat daha çok uzun bir zaman var, irtibatta olalım derim.

Murat VURAL

the venturer' Alıntı:
Hemen en başa beni ekleyin. ;) Proje de olsa duymak isterim gerçi! ???

mrtvural' Alıntı:
Seneye temmuz'da yapılacak olan organizasyonda görev almak isterim Mustafa hocam fakat daha çok uzun bir zaman var, irtibatta olalım derim.

Destek için teşekkür, uygun bir zamanda toplanıp konuşuruz ;)

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,623
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR