Land Rover Fotoğrafları

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan KuruKafa Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 6,155
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 775,654

Etiketler
Ynt: Land Rover Fotoğrafları

selamlar

nrlates , gazroverın yerine gelen disco hayırlı olsun güle güle kullanın , benimde gündemimde 96 disco 1 dizel var bakalım ne olcak görüşmek üzere saygılar

2.mahmut' Alıntı:
selamlar

nrlates , gazroverın yerine gelen disco hayırlı olsun güle güle kullanın , benimde gündemimde 96 disco 1 dizel var bakalım ne olcak görüşmek üzere saygılar

Çok teşekkür ederim. Çok keyifli araçlar.
Birazda modifiye edelim bakalım.
Umarım en kısa sürede aramıza katılırsınız.
Size çamurlar başlayana kadar müsade.

Siz aracı alıp yapana kadar zaten yağmurlar başlamış olur.
Ayrıca yazında gezecek yerler yok değil.

Bu da bizim kaTır ;D ;D ;D

33xh36h.jpg

2nqv2g6.jpg

25ugshf.jpg

iglxyd.jpg

2gybyg9.jpg

beyrun bey aracınız güzelmiş. stop lambaları yeni tip sanırım ayrıca lastiklerden mennunmusunuz?

bora1071' Alıntı:
beyrun bey aracınız güzelmiş. stop lambaları yeni tip sanırım ayrıca lastiklerden mennunmusunuz?

teşşekür ederim çok sağolun.. Evet yeni tip buymus(sanırım sis ve geri lambası olarak kullanılıyor orjinalinde ama biz böyle bir seçim yaptık) ... Lastiklere gelince çok memnunum tek sorun biraz çamuru dodik dışına atması ses falan yok Zaten AT gurubunda tatışılmaz bir lastik biliyorsunuz... Sevgiler...

bora1071' Alıntı:
allaha şükür zorbey ile aramız iyi. ktm 640 motoru sattım bu araç için hiç pişman değilim. ;) keşke daha önce alsaymışım. sizin araçta harika :D

Aracınız çok güzel hayırlı olsun.
Ben de Africa Twin motorumu satışa çıkaracam Discovery için.
Yıllırdır motor biniyorum. Ailem ile heryere gidemiyorum motorla.
Artık bir Discovery zamanı geldi diye düşünüyorum.
Hayırlısı artık.
Selamlar.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,516
Kayıtlı Üye Sayımız
172,173
Kaydolan Son Üyemiz
Özgür1977

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR