Land Rover Fotoğrafları

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan KuruKafa Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 6,155
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 793,175
Ynt: Land Rover Fotoğrafları

2.mahmut' Alıntı:
askeriler ciddii ve sert duruşlu, camel ler çok karizmatik, tavanı sağı solu cadırlı olanlar harika kullanışlı ve 3ü 5i bir arada olan kahveler gibi, vs..vs..vs
varmı land rover gibi ne yapsa yakışan, ne taksan yakışan araç yaa
ingilizlerin sanayideki tek başarısı bence.

merhaba
bu konuda haklısınız. ama bence kahveden çok İsveç çakısına benziyor: arkasına araba bağla çekici olsun, üstünü aç camper olsun, içine yatak at arazi de otel olarak kullan, iyi bi lastik at al sana arazi aracı, hiç bi şey yapmasan al bi yastık, yorgan çık üstüne al sana teras. daha ne olsun. gerçekten çok güzel araçlar. yok yok....

Etiketler

maliarslan' Alıntı:
merhaba
bu konuda haklısınız. ama bence kahveden çok İsveç çakısına benziyor: arkasına araba bağla çekici olsun, üstünü aç camper olsun, içine yatak at arazi de otel olarak kullan, iyi bi lastik at al sana arazi aracı, hiç bi şey yapmasan al bi yastık, yorgan çık üstüne al sana teras. daha ne olsun. gerçekten çok güzel araçlar. yok yok....

katılmamak elde değil
kahve , çakı ne olursa olsun land rover çok farklı ve işlevsel ve eskımıyorr , eskimicek de...

Herkese selam.
Land Rover la tanışmam oldukça geç olmuş.
Bunun cezası olarak da 165 sayfayı okumak zorunda kaldım.
Ama çok keyifliydi.
Benide artık bir LR cu kabul edebilirsiniz.
En kısa zamanda bir Disco 1 alıcam.
Bu arada yardımlarınızıda bekliyorum. Bütçe 15 - 16 bin civarı.
Yavaş yavaş bişeyler yaparız birlikte.

Selamlar.

nrlates' Alıntı:
Herkese selam.
Land Rover la tanışmam oldukça geç olmuş.
Bunun cezası olarak da 165 sayfayı okumak zorunda kaldım.
Ama çok keyifliydi.
Benide artık bir LR cu kabul edebilirsiniz.
En kısa zamanda bir Disco 1 alıcam.
Bu arada yardımlarınızıda bekliyorum. Bütçe 15 - 16 bin civarı.
Yavaş yavaş bişeyler yaparız birlikte.

Selamlar.

merhab bu gaz rover ile nısan ayında beykozda gezidce beraberdik diye hatırlıyorum , elinize sağlık gusel araçtı , satmışsınız yeni dısco 1 i kısa zamanda alırsınız inşaalahh

Evet GazRover satıldı. Disco1 bakıyorum. Hayırlısı artık.
Umarım yeni gezilerde görüşürüz.

birkaç foto da benden olsun baya LR resmi gördüm sitede ama bunlar dikkati çekmedi paylaşıldıysa özür dilerim

LR Defender da yerim dar diyenler için birkaç örnek

Defender 130 dan sonra 147 Kapısı az diyenler için daha fazla kapılı olan

Bagajı yurtdışı gezisi için ufak diyenler için

Dahada büyük diyenlere Defender da çare var hem de daha fazla tekerlekli 6x4 ve 6x6 modelleri

Teknolojik değil diyenler için Defender Led lamba kullanmaya başladı :D Diğerlerinde ???

İşte göç eden bir Defender :D
Diğeri de su içerken ;D

Bowlerwildcat title

Land rover experience1

allaha şükür zorbey ile aramız iyi. ktm 640 motoru sattım bu araç için hiç pişman değilim. ;) keşke daha önce alsaymışım. sizin araçta harika :D

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,622
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR