Land Rover Fotoğrafları

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan KuruKafa Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 6,155
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 793,932
Ynt: Land Rover Fotoğrafları

AFRİKALI' Alıntı:
Merhaba Arkadaşlar,
Bu siteye motorsiklet kullanıcısı olduğum için üye oldum. Doğayı ve arazide motor kullanmayı çok seviyorum.
Ayrıca amatör olarak kuş ve doğa fotoğrafı çekiyorum.
Nedense sonra 4x4 araz araçları bölümünü de takip etmeye başladım.
Özellikle Land Rover markası ve Defender modeli çok ilgimi çekti.
Sizin yazılarınız ve fotoğraflarınızı ilgiyle takip ettim.
Ve sayenizde Land Rove fanatiği oldum.

Defender tip olarak en çok hoşuma giden model oldu, arazide de onun üstüne yoktur bence.
Fakat bilindiği gibi defender de konfor yok ne yazık ki. Ben sadece arazide değil ailemle de geziler yapmayı severim.
Bunun için aracımda biraz da konfor olsun isterim.
Bu yüzden ilgim Discovery modeline yöneldi.

Şimdi üç yıl önce heyecanla aldığım motorsikletimi satmaya ve bir Discovery almaya karar verdim.

Yakın zamanda ben de bir Discovery ile aranızda olabilirim.

Selamlarımla..

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=57409.0
işte size dört dörtlük bir araç......

Etiketler

.

DSC 0104

DSC 0098

DSC 0283

DSC 0300

DSC 0697

askeriler ciddii ve sert duruşlu, camel ler çok karizmatik, tavanı sağı solu cadırlı olanlar harika kullanışlı ve 3ü 5i bir arada olan kahveler gibi, vs..vs..vs
varmı land rover gibi ne yapsa yakışan, ne taksan yakışan araç yaa
ingilizlerin sanayideki tek başarısı bence.

2.mahmut' Alıntı:
askeriler ciddii ve sert duruşlu, camel ler çok karizmatik, tavanı sağı solu cadırlı olanlar harika kullanışlı ve 3ü 5i bir arada olan kahveler gibi, vs..vs..vs
varmı land rover gibi ne yapsa yakışan, ne taksan yakışan araç yaa
ingilizlerin sanayideki tek başarısı bence.

Mini'leride eklesek ::smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR