Land Rover Defender Satış İhaleleri

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ali fatih Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2,252
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 658,736

Etiketler
Ynt: Land Rover Defender Satış İhaleleri

Hayırlı olsun Ahmet bey bu renkte nerden çıktı ilk defa böyle bir defender görüyorum :smiley:

Hayırlı olsun gülegüle kullanın araçlar kaça gitti acaba bilgi verebilirmisiniz

zileli' Alıntı:
Bugün sabah bir telefon geldi TPAO"dan ve yeni bir DEFENDER sahibi olduğum müjdesini verdiler NASİP işte ;D ;D

bende Adıyaman daki ihaleye acemice katılmıştım ve yanlış tekliften dolayı ihaleden çekilmiştim, ama bu aracın bana kaldığını ve

alabileceğimi söylediler. ( oysa ben araç alamadım diye çoktaaan geri dönmüştüm memlekete ) haftaya gidip aracımı teslim alacağım.

işte yeni DEFENDER"im

[attachment=1][attachment=2] bu 2 numara oldu :smiley:

Hayırlı olsun. 2010'un ilk hediyesini almışsınız.

zileli' Alıntı:
Bugün sabah bir telefon geldi TPAO"dan ve yeni bir DEFENDER sahibi olduğum müjdesini verdiler NASİP işte ;D ;D

bende Adıyaman daki ihaleye acemice katılmıştım ve yanlış tekliften dolayı ihaleden çekilmiştim, ama bu aracın bana kaldığını ve

alabileceğimi söylediler. ( oysa ben araç alamadım diye çoktaaan geri dönmüştüm memlekete ) haftaya gidip aracımı teslim alacağım.

işte yeni DEFENDER"im

[attachment=1][attachment=2] bu 2 numara oldu :smiley:

Hayırlı olsun.

Ahmet bey aracınız hayırlı olsun.
Ben TPAO da 8 yıl görev yapmıştım. Sismik ekiplere ait defender ların hemen hemen hepsini kullandım diyebilirim.
Bizdeki kırmızı beyazlar ingiliz, düz beyazlar ototkar üretimiydi.
Ayrıca bölgelerde kullanılan araçlar en az yıprananları.
Adıyaman bölgeyede zaman zaman yolum düşmüştü, belki daha önce sizin aracınızın içinde bulunmuş olabilirim. :D
iyi günlerde keyifle kullanmanızı diliyorum.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR