Kutsal Mekanımız ''Poyrazlar Gölü''

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mayıstosböce Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1,131
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 217,038
Ynt: Kutsal Mekanımız ''poyrazlar Gölü''

mustafayetim' Alıntı:
Giriş kısmına bu sene konaklayacak karavancılar için yeni yapılan panonalardan elektrik alıp

Mustafa elektrik ve konaklama için ücretler bu sene ne kadar, bilgilendirirsen sevinirim,
keyifli bir kaçamak olmuş, selamlar

Etiketler

Meteoeroloji alarm verdi ama buralara fazla yağmadı. Poyrazlarda epeyce kar olmuş. Biz de poyrazları özledik. Yaz gelmeden bir buluşma yapmak lazım. Paylaşım için teşekkürler Mustafa Bey.

buralpdi' Alıntı:
Mustafa elektrik ve konaklama için ücretler bu sene ne kadar, bilgilendirirsen sevinirim,
keyifli bir kaçamak olmuş, selamlar

Elektrik 355 tl,su 167 tl,park ücreti 465 tl,kapıda giriş 787 tl,göle 14 seferden fazla bakmak 234 tl,dışarıda kar üstünde 117 den fazla adım atarsan her adıma 22 tl ben senin yerinde olsam zıplayarak gezerim,ben olsam gelmem ,gelsem de çok kalmam hemen dönerim, şimdi bende kamp aracı yokya ondan bu fiyatları söylüyorum zannetmeyin az önce aradım.

mayıstosböce' Alıntı:
Elektrik 355 tl,su 167 tl,park ücreti 465 tl,kapıda giriş 787 tl,göle 14 seferden fazla bakmak 234 tl,dışarıda kar üstünde 117 den fazla adım atarsan her adıma 22 tl ben senin yerinde olsam zıplayarak gezerim,ben olsam gelmem ,gelsem de çok kalmam hemen dönerim, şimdi bende kamp aracı yokya ondan bu fiyatları söylüyorum zannetmeyin az önce aradım.
Gülmekten kriz geçirdim. :D
Bülent sana herhalde 2015 yerine 2035 yılının fiyat listesini söylemişler. ;D

mayıstosböce' Alıntı:

bence virgülleri koymayı unutmuş ;)
elektirik günlük 3,55tl
su m3 1,67tl
park ücreti günlük 4,65tl
kapı girişi 7,87tl

Ynt: Kutsal Mekanımız ''Poyrazlar Gölü''

Kapı girişi pazarlığa taabi.
Elektrik bedava, su pet şişelerde :smiley:

Ne zaman gidiyoruz? Biz daha yeni geldik ama iki gün evde oturunca ķaşıntı tuttu. Bir de karavan sıcacıktı, evi bir türlü ısıtamıyoruz...

Dün akşam kar kampı için tekrar iki aile Poyrazlar'a gittik.Önden Ebru çocuklar ile gitti hazırlıkları yaptı.

DSC02091

DSC02085

DSC02094

IMG 0232

Ekli dosyalar

• IMG_0224.JPG
    IMG_0224.JPG
    69.4 KB · Görüntüleme: 278

Kamp ateşinde ısınıp yemek hazırlıklarına başladık. Karda doyasıya eğlenip ıslanan çocukları karavana alıp kuruladık.

IMG 0231

IMG 0234

IMG 0239

IMG 0179

IMG 0229

Yemek sonrası Ebru ağaçlara fener astıktan sonra ateş başında sıcak sahlep içip kampı sonlandırdık.

IMG 0242

IMG 0247

IMG 0250

IMG 0248

IMG 0237

Karavanımız göl kenarında tam bu yaz manzarasının karşısında kış kampına devam ediyor bekleriz efendim...

935971 10151855179499485 1601965706 n

DSC02095

DSC02097

IMG 0221

IMG 0227

Fevkaladenin fevkinde bir kamp olmuş.(osmanlıca gerekliymiş yahu bazı durumlarda :smiley: ) Özendirdiniz bizi.....

Not:kimse bu yorumdan bir mesaj çıkartmaya çalışmasın..Fotoğrafları gördüğümde ilk aklıma geleni yazdım sadece.

Çekili karavanlar zorlu doğa şartlarını ve karlı yolları daha fazla seviyorlar galiba :eek:

Mustafa kardeşim yine süperrrrr bi kamp olmuş kamp ateşi güzel ızgara ondan,da güzellll ama kampın noktasını fenerler koymuş paylaşımlar icin teşekkürler
Selamlar

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,508
Kayıtlı Üye Sayımız
172,164
Kaydolan Son Üyemiz
erensipahi

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR