Kutsal Mekanımız ''Poyrazlar Gölü''

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mayıstosböce Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1,131
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 217,412
Ynt: Kutsal Mekanımız ''poyrazlar Gölü''

isimde hata yaptığımı anladım ama biraz geç oldu.herhalde kusuruma bakılmamıştır. ilk Levent' le tanıştık ya !!! görüşmek üzere,selamlar.

Etiketler

Bu sabah kamp alnından iki görüntü paylaşıyorum etraf çok güzeldi...

IMG 0862

IMG 0868

IMG 08631

racoed' Alıntı:
anlıyorum ki: üç Levent' de yok ( Güngör, mayıstos ve buralpti ). kısmet olursa bir dahaki sefere.
Mehmet bey, odun için teşekkür ederim,ama taşımayadabilirsiniz, Adabazar'dan iki çuval meşe alabilirim.

Raci hocam nasılsınız,

hoşgeldiniz davete icabet etmek gerekir ancak bu seçim farklı biliyorsunuz,her seçmen 3 kez oy kullanacak ve buda İstanbul da uzun kuyruklar ve sıkıntılı bekleme demektir. Pazar sabahı toparlanıp koşar adım dönmek gözümde büyüyor.

Adabazarlı Levent geliyormuş demek, çok cefakardır :D adaşım onca yolu nasıl gelecek bilmiyorum.

Selamlar

racoed' Alıntı:
isimde hata yaptığımı anladım ama biraz geç oldu.herhalde kusuruma bakılmamıştır. ilk Levent' le tanıştık ya !!! görüşmek üzere,selamlar.
Bakmamıştır Raci Hocam Levent ve Bülent aynı kafiyeye sahip. ;)

Size iyi eğlenceler biz bu sefer cumartesi de çalışıyoruz. :'(

Kamp alanı oy atma sebebiyle sabah kahvaltısından sonra boşalırken biz ailece bisiklet turumuza devam ettik.

Image

Image

Image

Image

Image

Güneşli bir havayı güzel değerlendirmişsiniz. Güzel bir kamp olmuş. Bu sefer gelemedik.
Paylaşım için teşekkürler. :smiley:

Dün gün boyunca güzel kar yağışını görünce gece karavanı Poyrazlar mesire alanına çektim.Giriş kısmına bu sene konaklayacak karavancılar için yeni yapılan panonalardan elektrik alıp atık su rezistansını ve zemin ısıtmayı çalıştırıp.Sabah kahvaltıya gelmek için ayrıldım.

DSC02056

DSC02059

DSC02061

DSC02073

DSC02066

Bu sabah saat yedi gibi çekme karavan ile beraber Kapadokya gezisi yaptığımız sevgili arkadaşım Osman ile tekrar karavana gelip kahvaltı yapıp manzaraya karşı çay içtik.Daha sonra arkadaşımın arabası ile kar ortamında hafif bir ofrood yapıp muaynehanelerimize geri döndük.

Yoğun kar yağışı altında Poyrazlar tablo gibiydi.Arkadaşım ile konuşurken bu yoğun yağışın Özellikle Sapanca ve Poyrazlar göllerine ilaç gibi geleceğini ve güzel bir yaz mevsiminin bizi beklediğinden bahsedip şükrettik.

DSC02049

DSC02050

DSC02052

DSC02077

DSC02081

Mustafa abi karavanız çok güzel nasıl temin ettiğinizi bildirmenizde bir sakınca varmı?
Sağlıcakla kalın

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,516
Kayıtlı Üye Sayımız
172,175
Kaydolan Son Üyemiz
disciyolda

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR