Kumho marka lastik

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan gr@nd Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 14
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,396

gr@nd

Yeni Üye
Aracımın lastikleri epeyce aşındı, lastik almam şart oldu bu aralar...
Fakat lastik fiyatlarına bakacak olursak aralarında çok fark var.
Ben brigestone tercih edicem gibi görünüyor fakat kumho marka olan ise fiyattan dolayı çok cazip....
Asfaltta kullanacağıma göre sizce kumho nasıl bir performans sergiler ??

Öneren arkadaş ve/veya kullanarak tecrübe eden bir arkadaş varsa, yardımlarını bekliyorum...

Etiketler
Ynt: Kumho marka lastik

toyo markay da bakın...yeni aldığım araçta toyo çıktı üstünde at modeli..asfalt performansı inanılmaz iyi...

uzun sure kullanıyım dersenız kumhoya bakmayın.
6ay ıdare etsın dersenz brıgstnun çıkması bıle 6ayı rahat çıkartır

Hem arazi hemde asfaltta kullandığım hılux aracımda A/T kumho lastik var. Üç yıldır dişlerini eskitemedim. Bazen artık yıpransada lastiklerimi değiştirsem diye düşünüyorum. Karar sizin...

Kumho parasinin cok uzerinde bir lastiktir 4 adetini 600 tl e almistim gc icin mem un kaldim ama toyo derseniz toyo bir tarafa diger lastikler dee obur tarafa ..

ben önceden iki set kumho kullanmış biri olarak asla diyorum. ucuz olsada, yeniyken iyi tutsada 1.5 sene sonra taş gibi oluyor.

kumho yerine hankook al drim daha ii ben kullanıyorum 245-70-16 cok memnunum 5 senedir değiştirecem bi arkadaş da GT radial önerdi lastikci arkadaş petlasın yeni çıkan lastiğini önerdi ama fiyat yönünden asfalt kullanım hankook derim galiba yine hankook alacam ama pirelli scarpion da cok güzel diyorlar oooooooffffff insan şaşırıp kalıyor hem asfalt hafif arazide ne önerirsiniz peki?

pirelli de fena değil. garanti prosedürleri çok başarılı pirellinin.

şuanda Pırellli Scorpıon A/T kullanıyorum.sorun yaşamadım ama biraz sert , asfaltta çok iyi deil ve azda olsa ses yapıyor.... lastik alınacaksa Mıchelin'den başka lastiğe bakmam....hele ki;asfalt için ise....

michein kadar uzun ömürlü lastik yok herhalde. ancak fransız orijinli. asla almam.

Cooper Discoverer At kullanıyorum.Asfaltta tutuşu hoşuma gidiyor,yolda ses almıyor,gezilerde de yüzümü kara çıkartmıyor.

kumho kl 71 en pahalı lastik olsa bile yine tercih ederdim,parasının fazlası ile karşılığı...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,509
Kayıtlı Üye Sayımız
172,165
Kaydolan Son Üyemiz
gül93

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR