Korando 2.9 Td Ile Başlangıç

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan highoutput Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 5,596
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 512,539

Etiketler

Sizin ülkenize kullanılmış oto parçası girmesi yasak diyor

Vodafone Smart ultra 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hocam,sanırım yanlış yere bakıyorsunuz bana korando parçaları gayet makul geldi

13€ pahalimiki kaldı ki TR de bulma şansın ZERO

Arka tampon 30€,ön panjur 18.28€,ön tampon 30€,komple sağ kapı 39. €

7fafd5bc4d4bc3ba69c5fbd6030a77c6
316d0215e491cd89f4bfc08045c999f4
12dd2b3ff8555fca15db993e4d86c7e3

Lassa Competus AT M+S 2. el lastikleri bugün takıldı. Ölçü araç standartı olan 235 70 16.

SM-G530F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Benim aracım 2001 Fiat Ducato 2.8 Yazdığınız linki tıklayınca haliyle kendi parçalarımın fiyatlarına baktım,aynı parçalar, İzmirde yenileri daha ucuz ki bu site çıkma parça satıyor birde.Bu yüzden rakamlar uçuyor demiştim.
Hocam, yanlış anlam isim özür dilerim
2.8 td mi ,düz mu
Bende 2.8 td vardı dehşet bi minibustu BMC levend sen sonra

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR