Korando 2.9 Td Ile Başlangıç

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan highoutput Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 5,596
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 512,155
1999 Honda civic de bagaja asılan tipini kullanıyorum. Universal bir taşıyıcı. 2000 yılında bisiklet aldığım yerden almıştım geçici isimi görsün diye ama değistirneye gerek kalmadı. 2 adet 26 jant dag bisikleti 1 adet 16 jant dag bisikleti taşıyorum.
Mail adresi varsa foto atabilirim
Bir arkadasım yeni model Toyota corolla tavanına iki bar taktı. Arka taraftakine arka tekerlek gelecek sekilde parça su borusundan oluk ve mandal yaptık. Ön tarafa da janti söküp masanın jant milinin oturduğu kısıma aparat yaptık. Ön tekerleği sökerek barların üzerine bağlıyoruz iki prof bisikleti taşıyor.

Etiketler
Buyuk lastik takanlar hep birgun orjinal olcuye geri donus yapiyorlar genis taban buyuk lastigin goruntuden baska bir faydasi yok iyi gunlerde kullan
Teşekkürler. Kış şartlarında işe yarıyor ama havalar düzeliyor artık. Pek ihtiyaç kalmayacak ve uzun yollu gezi düşünüyorum nisan ayında soraza. Uzun yolda yakıt önemli

SM-G530F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

D8daef24d6055928d234b84d1611cf66

Bunlarda yeni cıncıklar. Kozmetik eksik kalmadı gibi

1999 Honda civic de bagaja asılan tipini kullanıyorum. Universal bir taşıyıcı. 2000 yılında bisiklet aldığım yerden almıştım geçici isimi görsün diye ama değistirneye gerek kalmadı. 2 adet 26 jant dag bisikleti 1 adet 16 jant dag bisikleti taşıyorum.
Mail adresi varsa foto atabilirim
Bir arkadasım yeni model Toyota corolla tavanına iki bar taktı. Arka taraftakine arka tekerlek gelecek sekilde parça su borusundan oluk ve mandal yaptık. Ön tarafa da janti söküp masanın jant milinin oturduğu kısıma aparat yaptık. Ön tekerleği sökerek barların üzerine bağlıyoruz iki prof bisikleti taşıyor.
Mail adresim va1970@gmail.com
sadece uzun yol gezilerimde kullanma niyetindeyim beni dusunduren bizim bagaj kapaginda stepne var , engel olur muhakkak, tavanda ugrasmak istemiyorum + tavana port bagaj koymayi dusunuyorum cunku bagajimiz kucuk , ( 18 aylik bebek var ivir zivir cok ) ceki demirine yapiyorlar guzel oluyor ama sirf onun icin ceki demirine o kadar para harcamak istemiyorum.Stepne engel olur gibi geliyor bagaj kapagina koymaya...

Teşekkürler. Kış şartlarında işe yarıyor ama havalar düzeliyor artık. Pek ihtiyaç kalmayacak ve uzun yollu gezi düşünüyorum nisan ayında soraza. Uzun yolda yakıt önemli

Yazi kisi yok bos yere araclarinizi ve cebinizi uzmeyin birakin bu genis taban sevdasini genis tabana karsiyim

Rexton hala incelemis degilim sagolsun @ceng67 sadece guzel arac diyor teknik yorum yapmiyor , ketum davraniyor bu konuda , sen alda bi ogrenelim neyi var neyi yok su rextonun
Rexton da anladığım kadarı ile TC sistemi tekerlere fren yaptırıyor ve güç kesiyor. Aslında land roverler gibi güç kesmeden patinaj çeken tekere fren yaptırması lazım. Esp ile birlikte çalışıyor ve esp kapanınca devre dışı kalıyor. Haliyle lr deki TC ile rahat geçilecek yeri rextonda daha hızlı geçmek gerekiyor ki engel aşılsın. Bu da arabaya zarar verme ihtimalini arttırıyor. Benim anladığım bu eğer yanlış ise düzeltin lütfen. O yüzden demiştim en azından lsd kilit olsaydı diye.

sadece uzun yol gezilerimde kullanma niyetindeyim beni dusunduren bizim bagaj kapaginda stepne var , engel olur muhakkak, tavanda ugrasmak istemiyorum + tavana port bagaj koymayi dusunuyorum cunku bagajimiz kucuk , ( 18 aylik bebek var ivir zivir cok ) ceki demirine yapiyorlar guzel oluyor ama sirf onun icin ceki demirine o kadar para harcamak istemiyorum.Stepne engel olur gibi geliyor bagaj kapagina koymaya...
560455a3d9f61076e69b6026d59eec2c

İş görür mü....raspa astar ve boya işi bitti.....kullanıyorum.2 adet yaptım biri hem tavan hem de arkaya monteli....

erhan_41 / Tuzla

Hocam ben daha önce honda crv lerce görmüştüm arkaya takıldığını ama o zaman hiç incelememistim

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,621
Kayıtlı Üye Sayımız
172,265
Kaydolan Son Üyemiz
handyman.

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR