Korando 2.9 Td Ile Başlangıç

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan highoutput Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 5,596
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 512,539
Merhabalar. Keyifli yazılarınızı oku oku kaç gündür gözüme kan oturdu :smiley: Bende defender vardı uğurladık. Halihazırda korando sports var 4x2 . Korando ya F/P alakam vardı zaten iyice kuvvetlendirdiniz. Yalnız kasım ayından sonraki yazılarınızı okuyamadım 65. sayfadan sonra heralde. Araçlar heralde hala sizde nedir son durum varmı memnunyetsizlik, defender kullanmış biri olarak tamir den falan yılmam ama engin tecrübelerinizi bi özet geçebilirseniz pek makbule geçer. Şimdiden teşekkürler

Etiketler
Merhabalar. Keyifli yazılarınızı oku oku kaç gündür gözüme kan oturdu :smiley: Bende defender vardı uğurladık. Halihazırda korando sports var 4x2 . Korando ya F/P alakam vardı zaten iyice kuvvetlendirdiniz. Yalnız kasım ayından sonraki yazılarınızı okuyamadım 65. sayfadan sonra heralde. Araçlar heralde hala sizde nedir son durum varmı memnunyetsizlik, defender kullanmış biri olarak tamir den falan yılmam ama engin tecrübelerinizi bi özet geçebilirseniz pek makbule geçer. Şimdiden teşekkürler
Sayın @erdem.dereyayla öncelikle aramıza hoş geldiniz , arkadaşlarımızın ve benim araçlarımız hala duruyor , bu hafta @ceng67 arkadaşımızın sıfır km 98 3.2 korandosu ekibe dahil oldu.araçlarımızda devamlı tamir bakım revizyon işlemleri oluyor ve arkadaşlarla paylaşıyoruz.Aralarda eski sayfalara göz atarsanız edindiğimiz tecrübelerden faydalanabilirsiniz.Öğrenmek istediğiniz konuları madde madde yazarsanız arkadaşlar yardımcı olacaktır.Ayrıca FB ta Korando Kj & Musso Türk sayfamızda var orada da dünya genelinde Korando ve Musso kullanıcıları ile çok faydalı paylaşımlar yapıyoruz.

İyi forumlar dilerim ,

Son düzenleme:

bugün öğlenden sonra aracımla görüş günümüz var , temiz iç çamaşırı alıp sanayide ziyarete gidicem :smiley: ustayla dün konuştuk turbo enjektörler pompayı dağıttım dedi :smiley: sanayiye varınca fotoları ve yapılan işlemleri paylaşırım.

Cevabın için çok teşekkürler Abi. FB a hemen bakıcam. DÜn yapılan ihalelere baktım hepsi gitmiş 14-24 arası. Defender kullandıktan sonra bizim pick up ı kullanınca mekik kullanıyo gibi oluyodum S Y lar hakkaten konforlu. Parçaları HD yaparsan landlarda ucuz değil yani onu biraz sorguladım kendi içimde ama , sanırım karizma dışında hiçbir eksi yönü yok biraz elektronik olması insanı korkutuyo ama çok iyi bir seçenek. Sizlerede iyi forumlar.

Af3a570691eeae0ddf53ffabd16c1762
F3e606c923d8ff3b3236a338524aed34
Ae10ff0f3b394756d98e970123c50dbf
34eb770571d2a79c554d6496615d24fe
0e89cc852a6905265e2efae0d52fe034
Ca94b123d3b079c7742b135616c83fea

Turboda sorun gorunmuyor , yinede turbocuya gidip basınc kontrolu yapilacak , hublardan biri takili kalmis temizlenip takilacak , motorun alt kisminda ikinci mazot filtresi varmis ( yeni ogrendim ) tıkanmıs , degisecek , sag teker rulman degisecek , enjektorler temizlenecek , gerekirse pompa ayari yapilacak , sanziman yagi filtresi degisecek , egr iptal olacak , v kayisi ve gergisi degisecek, kat iptal olacak vs vs bir hafta daha surer isimiz

Bugün bulgarda idim. Haskova Kircaali arası dolandim. 2 tane discovery 5 tane terrano 2 tane pajero bolca niva gördüm. Hiç ssangyong yoktu

SM-G530F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Teessuf ederim hani biz kardestik giderken haber vereydin keske

Vodafone Smart ultra 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR